Winabettips Logo

Soccer Tips and Predictions

Are you looking for the best soccer bets today? Look no further than Winabettips website. With a reputation for accuracy and reliability, Winabettips is the go-to destination for all soccer predictions. Whether you're a seasoned bettor or just starting out, their live soccer predictions and sure predictions will give you an edge. As a leading match prediction site, Winabettips offers soccer football predictions that have been thoroughly analyzed and carefully selected. Their sure bet predictions and sure win bet predictions will help you make informed decisions and increase your chances of success. Trust Winabettips for the best football tips and enjoy the excitement of soccer bets today.

Daily Soccer Predictions

USA - NWSL Women, Regular Season - 11
Angel City W vs Orlando Pride W
USA - USL League Two, Western Conference - 16
Ballard vs Capital
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 20
Crown Legacy vs Chicago Fire II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 20
FC Cincinnati II vs New England II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 20
Fort Lauderdale CF vs Atlanta United II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 20
Minnesota United II vs Houston Dynamo FC II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 21
New York RB II vs Columbus Crew II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 21
Real Monarchs vs North Texas
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 21
Swope Park Rangers vs Austin II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 21
Whitecaps II vs St. Louis City II
World - Copa America, Group Stage - 3
Canada vs Chile
World - Copa America, Group Stage - 3
Argentina vs Peru
South-Korea - K League 1, Regular Season - 20
Pohang Steelers vs Ulsan Hyundai FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 20
Gwangju FC vs Jeju United FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 20
Incheon United vs Gangwon FC
South-Korea - K League 2, Regular Season - 20
Suwon Bluewings vs Ansan Greeners
South-Korea - K League 2, Regular Season - 20
Bucheon FC 1995 vs FC Anyang
Sweden - Superettan, Regular Season - 14
Landskrona BoIS vs Ostersunds FK
Sweden - Superettan, Regular Season - 14
Orgryte IS vs Skovde AIK
Sweden - Superettan, Regular Season - 14
trelleborgs FF vs Osters IF
Norway - Eliteserien, Regular Season - 12
Viking vs Rosenborg
Japan - J1 League, Regular Season - 21
Gamba Osaka vs Machida Zelvia
Japan - J1 League, Regular Season - 21
Cerezo Osaka vs Nagoya Grampus
Japan - J1 League, Regular Season - 21
Urawa vs Jubilo Iwata
Japan - J1 League, Regular Season - 21
FC Tokyo vs Avispa Fukuoka
Japan - J1 League, Regular Season - 21
Shonan Bellmare vs Kyoto Sanga
Japan - J1 League, Regular Season - 21
Vissel Kobe vs Kashima
Japan - J1 League, Regular Season - 21
Sagan Tosu vs Kashiwa Reysol
Japan - J2 League, Regular Season - 22
Blaublitz Akita vs Montedio Yamagata
Japan - J2 League, Regular Season - 22
Shimizu S-pulse vs Fagiano Okayama
Japan - J2 League, Regular Season - 22
JEF United Chiba vs Kagoshima United
China - Super League, Regular Season - 17
Qingdao Youth Island vs Shanghai Shenhua
China - Super League, Regular Season - 17
Changchun Yatai vs Qingdao Jonoon
China - Super League, Regular Season - 17
Meizhou Kejia vs Henan Jianye
China - Super League, Regular Season - 17
Chengdu Better City vs Shijiazhuang Y. J.
China - Super League, Regular Season - 17
Beijing Guoan vs Shandong Luneng
China - League One, Regular Season - 15
Qingdao Red Lions vs Heilongjiang Lava Spring
China - League One, Regular Season - 15
Yunnan Yukun vs Shenyang Urban
China - League One, Regular Season - 15
Dongguan United vs Yanbian Longding
China - League One, Regular Season - 15
Shanghai Jiading vs Dalian Zhixing
USA - Major League Soccer, Regular Season - 27
Atlanta United FC vs Toronto FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 27
Montreal Impact vs Philadelphia Union
USA - Major League Soccer, Regular Season - 28
New England Revolution vs Columbus Crew
USA - Major League Soccer, Regular Season - 28
New York Red Bulls vs DC United
USA - Major League Soccer, Regular Season - 28
FC Dallas vs FC Cincinnati
USA - Major League Soccer, Regular Season - 28
Houston Dynamo vs Charlotte
USA - Major League Soccer, Regular Season - 28
Sporting Kansas City vs Austin
USA - Major League Soccer, Regular Season - 28
Nashville SC vs Inter Miami
USA - Major League Soccer, Regular Season - 29
Vancouver Whitecaps vs St. Louis City
USA - Major League Soccer, Regular Season - 28
Los Angeles FC vs Colorado Rapids
USA - Major League Soccer, Regular Season - 28
Portland Timbers vs Minnesota United FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 28
San Jose Earthquakes vs Los Angeles Galaxy
USA - Major League Soccer, Regular Season - 28
Seattle Sounders vs Chicago Fire
Japan - J3 League, Regular Season - 19
Imabari vs Kamatamare Sanuki
Japan - J3 League, Regular Season - 19
FC Ryukyu vs Kanazawa
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 13
IF Gnistan vs EIF
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 13
IFK Mariehamn vs HJK helsinki
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 16
Juventud Unida Univ. vs Atenas
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 16
Ciudad de Bolivar vs Huracan Las Heras
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 16
El Linqueno vs 9 de Julio Rafaela
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 16
Gimnasia Concepcion vs Sportivo Las Parejas
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 16
Independiente De Chivilcoy vs Defensores de Belgrano VR
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 16
Douglas Haig vs Sportivo Belgrano
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 16
Crucero Del Norte vs Union Sunchales
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 16
Juventud Antoniana vs Boca Unidos
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 16
Sarmiento Resistencia vs Central Norte
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 16
San Martin Formosa vs Sarmiento de La Banda
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 16
Circulo Deportivo vs Sansinena
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 16
Santamarina vs Deportivo Rincon
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 16
Villa Mitre vs Cipolletti
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 16
Germinal de Rawson vs Olimpo Bahia Blanca
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 16
Sol de Mayo vs Kimberley Mar del Plata
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 16
Argentino Monte Maiz vs Ferro Carril Oeste LP
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 16
San Martin Mendoza vs Gutierrez
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 16
Deportivo Camioneros vs Estudiantes S.l.
South-Korea - K3 League, Regular Season - 16
Daegu II vs Hwaseong
South-Korea - K3 League, Regular Season - 16
Siheung Citizen vs Pocheon
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 13
Olympic vs Surkhon
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 13
Pakhtakor vs Bunyodkor
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 15
07 Vestur vs IF II
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 15
B36 Torshavn vs Skala
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 10
IBV Vestmannaeyjar vs Keflavik
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 10
IR Reykjavik vs Thor Akureyri
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 10
Dalvik / Reynir vs Leiknir R.
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 10
Fjolnir vs Grotta
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 10
Njardvik vs Afturelding
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 10
Throttur Reykjavik vs Grindavik
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 12
Gungahlin United vs O'Connor Knights
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 22
Rockdale City Suns vs Hills Brumbies
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 20
South Melbourne vs Oakleigh Cannons
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 20
Heidelberg United vs Avondale
Finland - Ykkonen, Regular Season - 13
MP vs SalPa
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 11
GBK vs JPS
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 11
TP-47 vs SJK-juniorit
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 12
Kuopion Elo vs OTP
USA - NWSL Women, Regular Season - 11
Washington Spirit W vs North Carolina Courage W
USA - NWSL Women, Regular Season - 11
Utah Royals W vs Portland Thorns W
USA - NWSL Women, Regular Season - 11
NJ/NY Gotham FC W vs OL Reign W
USA - USL Championship, Regular Season - 19
Miami FC vs Detroit City
USA - USL Championship, Regular Season - 19
Loudoun United vs Tampa Bay Rowdies
USA - USL Championship, Regular Season - 19
Birmingham Legion vs Louisville City
USA - USL Championship, Regular Season - 20
Colorado Springs vs Monterey Bay
USA - USL Championship, Regular Season - 20
San Antonio vs New Mexico United
USA - USL Championship, Regular Season - 20
Orange County SC vs Oakland Roots
USA - USL Championship, Regular Season - 20
Las Vegas Lights vs Pittsburgh Riverhounds
USA - USL Championship, Regular Season - 20
Sacramento Republic vs Hartford Athletic
USA - USL League Two, Central Conference - 13
Buffalo vs Kings Hammer
USA - USL League Two, Central Conference - 13
Bavarian vs Thunder Bay Chill
USA - USL League Two, Central Conference - 13
Minneapolis City vs Rochester
USA - USL League Two, Central Conference - 13
Flint City Bucks vs Kalamazoo FC
USA - USL League Two, Central Conference - 13
St. Charles vs Peoria
USA - USL League Two, Eastern Conference - 19
Reading United vs Real Central New Jersey
USA - USL League Two, Eastern Conference - 19
Boston City vs Seacoast United Phantoms
USA - USL League Two, Eastern Conference - 19
SC United Bantams vs West Virginia Alliance
USA - USL League Two, Eastern Conference - 20
Tobacco Road vs North Carolina Fusion
USA - USL League Two, Eastern Conference - 20
Evergreen vs Charlottesville Blues
USA - USL League Two, Eastern Conference - 20
Virginia Beach United vs Christos
USA - USL League Two, Southern Conference - 14
The Villages vs Florida Elite
USA - USL League Two, Southern Conference - 14
Brevard vs Nona
USA - USL League Two, Southern Conference - 14
Athens United vs Southern Soccer Academy
USA - USL League Two, Eastern Conference - 20
Ironbound vs Morris Elite
USA - USL League Two, Southern Conference - 14
East Atlanta vs Asheville City
USA - USL League Two, Southern Conference - 14
Sarasota Paradise vs Pinellas County
USA - USL League Two, Western Conference - 15
Marin vs Academica
USA - USL League Two, Central Conference - 13
Chicago Dutch Lions vs Chicago City
USA - USL League Two, Central Conference - 13
Des Moines Menace vs River Light
USA - USL League Two, Eastern Conference - 20
Westchester Flames vs Hudson Valley Hammers
USA - USL League Two, Southern Conference - 15
Blue Goose vs Little Rock Rangers
USA - USL League Two, Southern Conference - 15
Mississippi Brilla vs Louisiana Krewe
USA - USL League Two, Southern Conference - 15
Houston FC vs Corpus Christi
USA - USL League Two, Western Conference - 15
Utah Avalanche vs New Mexico United II
USA - USL League Two, Western Conference - 15
United PDX vs West Seattle Junction
USA - USL League Two, Western Conference - 16
AMSG vs Redlands
USA - USL League Two, Western Conference - 16
Project 51O vs SF Glens
USA - USL League Two, Eastern Conference - 20
Pathfinder vs Vermont Green
Kenya - Super League, Regular Season - 38
Assad vs Naivas
Kenya - Super League, Regular Season - 38
Silibwet vs Nairobi United
Kenya - Super League, Regular Season - 38
Luanda Villa vs Mwatate United
Kenya - Super League, Regular Season - 38
Vihiga Bullets vs Mara Sugar
Kenya - Super League, Regular Season - 38
Kibera Black Stars vs Kisumu All Stars
Kenya - Super League, Regular Season - 38
MCF vs Darajani Gogo
Kenya - Super League, Regular Season - 38
Mombasa Elite vs Vihiga United
Kenya - Super League, Regular Season - 38
Gusii vs Kajiado
Kenya - Super League, Regular Season - 38
Migori Youth vs Rainbow
Kenya - Super League, Regular Season - 38
Mathare United vs Coastal Heroes
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 30
Sidama Bunna vs Bahardar
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 30
Hadiya Hosaena vs Ethiopia Bunna
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 10
Riga FC II vs Valmiera II
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 10
Rezekne FA vs Marupe
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 10
Tukums II vs JDFS Alberts
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 17
Hamilton Olympic vs Broadmeadow Magic
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 17
Weston Bears vs Charlestown City Blues
Japan - Japan Football League, Regular Season - 14
Biwako Shiga vs Reinmeer Aomori
Japan - Japan Football League, Regular Season - 14
TIAMO Hirakata vs Veertien Mie
Japan - Japan Football League, Regular Season - 14
Verspah Oita vs Tokyo Musashino City
Japan - Japan Football League, Regular Season - 14
Kochi United vs Urayasu
Japan - Japan Football League, Regular Season - 14
Sony Sendai vs Suzuka Unlimited
USA - NISA, Regular Season - 7
Capo vs Arizona Monsoon
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 14
Brommapojkarna W vs Djurgarden
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 14
Vittsjo vs KIF Orebro
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 14
Hacken vs Kristianstad
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 14
Linkoping vs Vaxjo
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 14
Rosengard W vs Trelleborg W
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 14
Gute vs Enkoping
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 14
Farsta vs Skiljebo
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 14
Kungsangen vs dalkurd FF
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 14
Bergnasets vs Froso
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 14
Ytterhogdal vs Skelleftea
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 14
Kiruna FF vs IFK Ostersund
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 14
Sylvia vs Smedby
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 14
Huddinge vs Atvidabergs FF
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 14
Mjolby vs Syrianska FC
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 14
Hittarp vs Ockero
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 14
Varbergs GIF vs Bergdalens
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 14
Jonsered vs Savedalen
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 14
Kristianstad vs IFK Hassleholm
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 14
Hogaborg vs Balkan
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 9
Rio Branco PR vs Apucarana
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 9
AA Iguacu vs Foz Do Iguacu
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 9
Gremio Maringa vs Laranja Mecanica
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 9
Patriotas vs Nacional PR
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 9
Paranavai vs Parana
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 12
South Hobart vs Devonport City
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 16
Rubin Yalta vs Angust Nazran
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 16
Stroitel Kamensk-Shakht. vs Druzhba
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 16
Forte Taganrog vs Nart Cherkessk
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 16
Dynamo Makhachkala II vs Legion Dynamo
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 16
Rostov II vs Spartak Nalchik
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 16
Astrakhan vs Biolog
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 16
Kuban Kholding vs Sevastopol
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 16
Dinamo Stavropol vs Pobeda
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 7
Moca vs Cibao
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 7
Vega Real vs Delfines Del Este
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 8
Atletico Pantoja vs Atlantico
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 8
Universidad O&M vs San Cristobal
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 13
Asane II vs Loddefjord
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 13
Mjondalen II vs Asker
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 20
New York City II vs Orlando City II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 20
Toronto II vs Bethlehem Steel
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 12
Bodo / Glimt vs Fyllingsdalen W
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 12
Arna-Bjornar W vs Fortuna Alesund W
China - League Two, Regular Season - 14
Shangyu Pterosaur vs Shanghai Port II
China - League Two, Regular Season - 14
Hubei Chufeng Heli vs Tai'an Tiankuang
China - League Two, Regular Season - 14
Guangzhou E-Power vs Hainan Star
China - League Two, Regular Season - 14
Quanzhou Yassin vs Guangxi Hengchen
China - League Two, Regular Season - 14
Nantong Haimen Codion vs Xi'an Ronghai
China - League Two, Regular Season - 14
Guangxi Lanhang vs Shenzhen Juniors
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 6
Blumenau vs Guarani de Palhoca
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 6
Tubarao vs Juventus SC
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 6
Caravaggio vs Camboriu
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 6
Metropolitano vs Atletico Catarinense
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 6
Santa Catarina vs Carlos Renaux
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 10
ASEEV vs ABECAT Ouvidorense
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 10
Anapolina vs Santa Helena
World - Copa America, Group Stage - 2
Colombia vs Costa Rica
World - Copa America, Group Stage - 2
Paraguay vs Brazil
South-Korea - K League 1, Regular Season - 20
Gimcheon Sangmu FC vs Daegu FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 20
Jeonbuk Motors vs FC Seoul
South-Korea - K League 1, Regular Season - 20
Daejeon Citizen vs Suwon City FC
South-Korea - K League 2, Regular Season - 20
Gimpo Citizen vs Cheonan City
South-Korea - K League 2, Regular Season - 20
Busan I Park vs Seongnam FC
Sweden - Superettan, Regular Season - 14
Utsikten vs Oddevold
Sweden - Superettan, Regular Season - 14
GIF Sundsvall vs Orebro SK
Sweden - Superettan, Regular Season - 14
Degerfors IF vs Sandviken
Japan - J1 League, Regular Season - 21
Consadole Sapporo vs Albirex Niigata
Japan - J1 League, Regular Season - 21
Kawasaki Frontale vs Sanfrecce Hiroshima
Japan - J1 League, Regular Season - 21
Yokohama F. Marinos vs Tokyo Verdy
Brazil - Serie A, Regular Season - 15
Internacional vs Vasco DA Gama
Brazil - Serie A, Regular Season - 15
Cruzeiro vs Corinthians
Brazil - Serie A, Regular Season - 15
Vitoria vs Criciuma
Brazil - Serie A, Regular Season - 15
Flamengo vs Cuiaba
Brazil - Serie A, Regular Season - 15
Botafogo vs Atletico-MG
Brazil - Serie A, Regular Season - 15
Palmeiras vs Bahia
Brazil - Serie A, Regular Season - 15
Sao Paulo vs RB Bragantino
Brazil - Serie A, Regular Season - 15
Fortaleza EC vs Fluminense
Brazil - Serie A, Regular Season - 15
Atletico Goianiense vs Atletico Paranaense
Brazil - Serie A, Regular Season - 15
Juventude vs Gremio
Japan - J2 League, Regular Season - 22
Iwaki vs Yokohama FC
Japan - J2 League, Regular Season - 22
Mito Hollyhock vs Renofa Yamaguchi
Japan - J2 League, Regular Season - 22
Roasso Kumamoto vs Ehime FC
Japan - J2 League, Regular Season - 22
Vegalta Sendai vs Tochigi SC
Japan - J2 League, Regular Season - 22
Thespakusatsu Gunma vs Fujieda MYFC
Japan - J2 League, Regular Season - 22
Tokushima Vortis vs V-varen Nagasaki
Japan - J2 League, Regular Season - 22
Oita Trinita vs Ventforet Kofu
China - Super League, Regular Season - 17
Wuhan Three Towns vs Nantong Zhiyun
China - Super League, Regular Season - 17
SHANGHAI SIPG vs Hangzhou Greentown
China - Super League, Regular Season - 17
Tianjin Teda vs Sichuan Jiuniu
China - League One, Regular Season - 15
Guangxi Baoyun vs Chongqing Tongliang Long
China - League One, Regular Season - 15
Guangzhou Evergrande FC vs Nanjing City
China - League One, Regular Season - 15
Suzhou Dongwu vs Hebei Kungfu
China - League One, Regular Season - 15
Wuxi Wugou vs Jiangxi Liansheng
USA - Major League Soccer, Regular Season - 27
New York City FC vs Orlando City SC
Japan - J3 League, Regular Season - 19
Matsumoto Yamaga vs Parceiro Nagano
Japan - J3 League, Regular Season - 19
Osaka vs Tegevajaro Miyazaki
Japan - J3 League, Regular Season - 19
YSCC vs Azul Claro Numazu
Japan - J3 League, Regular Season - 19
Kataller Toyama vs Sagamihara
Japan - J3 League, Regular Season - 19
Nara Club vs Gainare Tottori
Japan - J3 League, Regular Season - 19
Kitakyushu vs Fukushima United
Japan - J3 League, Regular Season - 19
Omiya Ardija vs Grulla Morioka
Japan - J3 League, Regular Season - 19
FC Gifu vs Vanraure Hachinohe
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 13
SJK vs haka
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 13
FC Lahti vs Ilves Tampere
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 13
Ordabasy vs Kaisar
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 13
FC Astana vs Kairat Almaty
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 13
Aktobe vs FK Tobol Kostanay
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 13
Kyzyl-Zhar vs Shakhter Karagandy
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 13
Yelimay Semey vs Zhetysu
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 13
Arys vs Atyrau
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 13
Zhenys vs FK Aksu
Egypt - Premier League, Regular Season - 28
Baladiyyat Al Mehalla vs Enppi
Egypt - Premier League, Regular Season - 28
Al Ittihad vs El Dakhleya
Egypt - Premier League, Regular Season - 28
Zamalek SC vs Ceramica Cleopatra
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 15
Vikingur II vs B71
Argentina - Primera C, Apertura - 25
JJ Urquiza vs Berazategui
Argentina - Primera C, Apertura - 25
Deportivo Paraguayo vs Sportivo Barracas
Argentina - Primera C, Apertura - 25
Real Pilar vs Lujan
Argentina - Primera C, Apertura - 25
Argentino Rosario vs El Porvenir
Argentina - Primera C, Apertura - 25
Defensores de Cambaceres vs Ituzaingo
Argentina - Primera C, Apertura - 25
Atletico Atlas vs General Lamadrid
Argentina - Primera C, Apertura - 25
Deportivo Espanol vs Deportivo Muniz
Argentina - Primera C, Apertura - 25
Centro Espanol vs Mercedes
Argentina - Primera C, Apertura - 25
Victoriano Arenas vs Central Cordoba
Argentina - Primera C, Apertura - 25
Leandro N. Alem vs Puerto Nuevo
Argentina - Primera C, Apertura - 25
Central Ballester vs Lugano
Argentina - Primera C, Apertura - 25
Claypole vs Juventud Unida
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
All Boys vs Patronato
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Agropecuario vs Racing Cordoba
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Guillermo Brown vs Alvarado
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
San Martin S.J. vs Club Atletico Guemes
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Arsenal Sarandi vs Gimnasia Jujuy
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
San Martin Tucuman vs Deportivo Maipu
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Chacarita Juniors vs Ferro Carril Oeste
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
CA Estudiantes vs San Miguel
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Talleres Remedios vs Quilmes
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Colon Santa Fe vs Atlanta
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Estudiantes de Rio Cuarto vs Defensores Unidos
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Aldosivi vs Deportivo Madryn
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Atletico Mitre vs Atletico DE Rafaela
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Gimnasia Y Tiro vs San Telmo
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Gimnasia M. vs Chaco For Ever
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Nueva Chicago vs Defensores De Belgrano
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Deportivo Moron vs Almagro
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Temperley vs Brown DE Adrogue
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 21
Tristan Suarez vs Almirante Brown
South-Korea - K3 League, Regular Season - 16
Changwon City vs Gimhae City
South-Korea - K3 League, Regular Season - 16
Mokpo City vs Yeoju Sejong
South-Korea - K3 League, Regular Season - 16
Gangneung City vs Daejeon Korail
South-Korea - K3 League, Regular Season - 16
Paju Citizen vs Gyeongju HNP
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 13
Qizilqum vs Olmaliq
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 13
Andijan vs Navbahor
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 15
KI Klaksvik vs NSI Runavik
Brazil - Serie C, Regular Season - 11
Athletic Club vs Sao Bernardo
Brazil - Serie C, Regular Season - 11
CSA vs Figueirense
Brazil - Serie C, Regular Season - 11
Nautico Recife vs Confianca
Brazil - Serie C, Regular Season - 11
remo vs Ferroviario
Brazil - Serie C, Regular Season - 11
Londrina vs Tombense
Brazil - Serie C, Regular Season - 11
Floresta vs Caxias
Brazil - Serie C, Regular Season - 11
Volta Redonda vs Sampaio Correa
Brazil - Serie C, Regular Season - 11
Ypiranga-RS vs ABC
Brazil - Serie C, Regular Season - 11
Ferroviaria vs Sao Jose
Brazil - Serie C, Regular Season - 11
Botafogo PB vs Aparecidense
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Princesa Solimoes vs Manauara
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Manaus FC vs Porto Velho
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Sao Raimundo vs Rio Branco
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Humaita vs Trem
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
River AC vs Fluminense PI
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Altos vs Tocantinopolis
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Real Noroeste vs Ipatinga
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Aguia de Maraba vs Maranhao
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Agua Santa vs Santo Andre
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Moto Club vs Cameta
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Sousa vs Santa Cruz RN
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Potiguar Mossoro vs America-RN
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Iguatu vs Treze
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Maracana vs Uniclinic Atletico Clube
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Petrolina vs Sergipe
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
AO Itabaiana vs Retro
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Jacuipense vs ASA
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
CSE vs Juazeirense
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Capital vs Ipora
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Anapolis vs CRAC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Real FC vs Uniao Rondonopolis
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Mixto vs Brasiliense
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Itabuna vs Portuguesa RJ
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Audax Rio vs Nova Iguacu
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Democrata SL vs Serra Talhada
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Inter De Limeira vs Sao Jose EC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Pouso Alegre vs Costa Rica
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Maringa vs CAP
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Cianorte vs Avenida
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Brasil DE Pelotas vs Novo Hamburgo
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Hercilio Luz vs Cascavel
Brazil - Serie D, 1st Phase - 11
Barra vs Concordia
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 9
AEgir vs Fjardabyggd / Leiknir
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 9
KFG vs Vikingur Olafsiik
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 9
Hottur / Huginn vs Selfoss
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 9
KF vs Throttur Vogar
Belarus - 1. Division, Regular Season - 13
Orsha vs FC Energetik-Bgu Minsk
Belarus - 1. Division, Regular Season - 13
Slonim vs Lida
Belarus - 1. Division, Regular Season - 13
ABFF U17 vs Dinamo Minsk II
Belarus - 1. Division, Regular Season - 13
Bumprom vs Lokomotiv Gomel
Belarus - 1. Division, Regular Season - 13
Belshina vs BATE II
Belarus - 1. Division, Regular Season - 13
Torpedo BelAZ II vs Shakhtyor Petrikov
Belarus - 1. Division, Regular Season - 13
Volna vs Ostrovets FC
Belarus - 1. Division, Regular Season - 13
Niva vs Molodechno-DYuSSh 4
Belarus - 1. Division, Regular Season - 13
MKK-Dnepr vs Baranovichi
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 12
Yoogali CT vs Cooma Tigers FC
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 12
Canberra Olympic vs Canberra FC
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 12
Monaro Panthers vs Tuggeranong United
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 22
Sutherland Sharks vs Sydney United
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 22
Sydney Olympic vs Manly United
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 22
Central Coast II vs NWS Spirit
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 22
APIA Leichhardt Tigers vs St. George Saints
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 22
Blacktown City vs St George City FA
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 22
Western Sydney W. II vs Wollongong Wolves
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 17
Adelaide Raiders vs Adelaide Comets
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 17
Modbury Jets vs South Adelaide Panthers
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 17
Adelaide United II vs Adelaide Olympic
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 17
Croydon Kings vs MetroStars
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 20
Manningham United Blues vs St. Albans Saints
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 20
Altona Magic vs Port Melbourne
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 20
Dandenong Thunder vs Green Gully
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 20
Hume City vs Melbourne Knights
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 14
Floreat Athena vs Western Knights
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 14
Fremantle City vs Olympic Kingsway
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 14
Inglewood United vs Perth
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 14
Bayswater City vs Stirling Lions
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 14
Perth Glory II vs Balcatta
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 14
Perth RedStar vs Armadale
Finland - Ykkonen, Regular Season - 13
FF Jaro vs JIPPO
Finland - Ykkonen, Regular Season - 13
Kooteepee vs PK-35
Finland - Ykkonen, Regular Season - 13
Turku PS vs SJK Akatemia
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 11
PEPO vs Futura
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 15
HJS Akatemia vs P-Iirot
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 15
EBK vs Honka
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 11
Kraft vs OPS Oulu
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 11
JS Hercules vs JBK
USA - NWSL Women, Regular Season - 10
Kansas City W vs Houston Dash W
USA - NWSL Women, Regular Season - 10
San Diego Wave W vs Chicago Red Stars W
USA - NWSL Women, Regular Season - 11
Racing Louisville W vs Bay FC
USA - USL Championship, Regular Season - 19
Charleston Battery vs North Carolina
USA - USL Championship, Regular Season - 19
Memphis 901 vs Phoenix Rising
USA - USL League Two, Central Conference - 13
Fort Wayne vs Dayton Dutch Lions
USA - USL League Two, Eastern Conference - 19
Ocean City Nor'easters vs West Chester United II
USA - USL League Two, Eastern Conference - 19
Western Mass Pioneers vs Blackwatch Rush
USA - USL League Two, Eastern Conference - 19
Charlotte Eagles vs Wake
USA - USL League Two, Western Conference - 15
Capo II vs Coachella
USA - USL League Two, Central Conference - 13
Lansing City vs Ann Arbor
USA - USL League Two, Central Conference - 13
Oakland County vs South Bend Lions
USA - USL League Two, Eastern Conference - 19
Patuxent vs Virginia Marauders
USA - USL League Two, Southern Conference - 14
Dothan United vs Birmingham Legion II
USA - USL League Two, Western Conference - 15
Capital vs Oly Town
USA - USL League Two, Western Conference - 15
Midlakes United vs Ballard
USA - USL League Two, Western Conference - 15
Tucson vs Ventura County Fusion
USA - USL League Two, Western Conference - 15
Almaden vs Monterey Bay II
USA - USL League Two, Southern Conference - 14
Tampa Bay United vs Miami AC
USA - USL League Two, Southern Conference - 14
Brooke House vs Inter Gainesville
USA - USL League Two, Eastern Conference - 19
AC Connecticut vs Boston Bolts
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 16
FCI Levadia II vs Flora II
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 16
Laagri vs FC Tallinn
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 16
JK Tabasalu vs Viimsi
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 16
Paide II vs Elva
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 16
Tartu Welco vs Tallinna Kalev II
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 30
Adama Kenema vs Wolkite Ketema
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 30
Awassa Kenema vs Welayta Dicha
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 10
Ogre United vs Smiltene
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 10
Super Nova vs Progress / AFA Olaine
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 10
Skanste vs JFK Ventspils
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 5
Atletico Ottawa vs Forge
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 17
Edgeworth Eagles vs Valentine
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 17
Lambton Jaffas vs Maitland
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 17
Adamstown Rosebuds vs Lake Macquarie
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 17
New Lambton vs Cooks Hill United
Japan - Japan Football League, Regular Season - 14
Criacao Shinjuku vs Maruyasu Okazaki
Japan - Japan Football League, Regular Season - 14
Honda Lock vs Okinawa SV
Japan - Japan Football League, Regular Season - 14
Honda vs Tochigi City
USA - NISA, Regular Season - 7
Michigan Stars vs Club De Lyon
USA - NISA, Regular Season - 6
Georgia Lions vs Maryland Bobcats
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 14
Norrkoping W vs Hammarby
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 14
Vanersborgs IF vs Stenungsund
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 14
Herrestads vs Vanersborgs FK
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 14
Jarfalla vs Hudiksvall
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 14
IFK Osteraker vs Viggbyholms IK
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 14
Arlanda vs Franke
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 14
Landvetter IS vs Tord
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 14
Astrio vs Husqvarna
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 14
Laholm vs Vastra Frolunda
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 14
Osterlen vs Rappe
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 14
Berga vs Simrishamn
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 10
PKKU W vs PK-35 Vantaa W
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 10
Honka W vs Ilves
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 10
PK-35 Helsinki vs HJK
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 10
HPS W vs JyPK
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 10
KuPS W vs Aland United
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 12
Launceston United vs Riverside
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 12
Clarence Zebras vs Launceston City
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 12
Kingborough Lions vs Glenorchy Knights
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 12
Ural II vs Rubin Kazan 2
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 12
Akron II vs Krylya Sovetov II
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 12
Orenburg II vs Amkar
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 12
Lada Tolyatti vs Nizhny Novgorod II
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 12
Volna Nizhegorodskaya vs Dinamo Barnaul
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 12
Sokol Kazan vs Nosta
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 12
Uralets Nizhnyi Tagil vs Dinamo Kirov
Norway - Toppserien, Regular Season - 14
Asane W vs Rosenborg W
Norway - Toppserien, Regular Season - 14
Valerenga W vs Roa
Norway - Toppserien, Regular Season - 14
Arna-Bjornar W vs Lillestrom
Norway - Toppserien, Regular Season - 14
Kolbotn W vs Stabak W
Norway - Toppserien, Regular Season - 14
Lyn W vs Brann W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 12
Malmo FF W vs Alingsas W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 12
Lidkoping W vs Uppsala W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 12
Jitex W vs Umea
Sweden - Elitettan, Regular Season - 12
Bollstanas W vs Eskilstuna United
Sweden - Elitettan, Regular Season - 12
Orebro Soder W vs Kalmar W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 12
Gamla Upsala W vs Sunnana
Sweden - Elitettan, Regular Season - 12
Sundsvall W vs Mallbacken W
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 13
Forde vs Haugesund II
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 13
Os vs Sandviken
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 13
Stord vs Bjarg
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 13
Djerv vs Froya
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 13
Floro vs Fana
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 13
Ardal vs Askoy
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 13
Vindbjart vs Sandefjord II
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 13
Madla vs Mandalskameratene
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 13
Sola vs Brodd
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 13
Fram vs Vigor
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 13
Start II vs Staal Jorpeland
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 13
Pors Grenland vs Sandnes Ulf II
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 13
Vidar vs Odd II
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 13
Skeid II vs Barum
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 13
Flint vs Oppsal
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 13
Sarpsborg 08 II vs Nordstrand
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 13
Askollen vs Frigg
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 13
KFUM II vs Gamle Oslo
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 17
West Adelaide vs Adelaide Blue Eagles
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 17
Sturt Lions vs Vipers
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 17
Adelaide Victory vs Western Strikers
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 17
Adelaide Cobras vs Salisbury United
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 17
Cumberland United vs West Torrens Birkalla
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 17
Playford City Patriots vs Fulham United
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 22
Bulls Academy vs Northern Tigers
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 22
Bankstown City Lions vs Dunbar Rovers
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 22
Mt Druitt Town vs Rydalmere Lions
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 22
SD Raiders vs Hakoah Sydney City
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 22
Blacktown Spartans vs UNSW
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 22
Dulwich Hill vs Macarthur Rams
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 22
Inter Lions vs Canterbury Bankstown
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 20
Melbourne City II vs Melbourne Victory II
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 20
Northcote City vs North Geelong Warriors
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 20
Langwarrin vs Brunswick City
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 20
Sunshine Georgies vs Western United II
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 8
Duque de Caxias vs Resende
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 8
Artsul vs Americano Campos
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 8
Cabofriense vs Petropolis
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 8
Serrano RJ vs Olaria
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 8
CEAC / Araruama vs Audax Rio
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 8
America RJ vs CFRJ / Marica
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 20
Huntsville City vs Carolina Core
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 20
Los Angeles II vs Colorado Rapids II
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 12
Honefoss W vs Odd
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 12
TIL 2020 W vs KIL / Hemne W
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 12
Ovrevoll Hosle W vs Viking FK
China - League Two, Regular Season - 14
BIT vs Langfang Glory City
China - League Two, Regular Season - 14
Hunan Billows FC vs Yichun Grand Tiger
China - League Two, Regular Season - 14
Rizhao Yuqi vs Dalian Huayi
China - League Two, Regular Season - 14
Shaanxi Union vs Shandong Taishan II
New-Zealand - National League - Central, Central League - 12
Stop Out vs Napier City Rovers
New-Zealand - National League - Central, Central League - 12
Waterside Karori vs Wellington Olympic
New-Zealand - National League - Central, Central League - 12
Western Suburbs vs Miramar
New-Zealand - National League - Central, Central League - 12
Wellington Phoenix II vs North Wellington
New-Zealand - National League - Central, Central League - 12
Island Bay United vs Petone
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 14
Eastern Suburbs vs East Coast Bays
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 14
Manurewa vs West Coast Rangers
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 14
Birkenhead United vs Melville United
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 14
Tauranga City United vs Auckland City
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 10
Centro Oeste vs Inhumas
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 18
Figueirense U20 vs Joinville U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 18
Internacional SC U20 vs Brusque U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 18
Chapecoense U20 vs Marcilio Dias U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 18
Criciuma U20 vs Avai U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 18
Barra SC U20 vs Hercilio Luz U20
World - Copa America, Group Stage - 2
Panama vs USA
World - Copa America, Group Stage - 2
Uruguay vs Bolivia
Sweden - Superettan, Regular Season - 14
Helsingborg vs Varbergs BoIS FC
Sweden - Superettan, Regular Season - 14
IK brage vs gefle IF
Norway - Eliteserien, Regular Season - 12
Brann vs Stromsgodset
Norway - Eliteserien, Regular Season - 12
Sarpsborg 08 FF vs Bodo/Glimt
Norway - Eliteserien, Regular Season - 12
ODD Ballklubb vs Kristiansund BK
Norway - Eliteserien, Regular Season - 12
Fredrikstad vs Haugesund
Norway - Eliteserien, Regular Season - 12
Tromso vs Molde
Brazil - Serie B, Regular Season - 13
Goias vs America Mineiro
Brazil - Serie B, Regular Season - 13
Guarani Campinas vs Ponte Preta
Brazil - Serie B, Regular Season - 13
Botafogo SP vs Sport Recife
Brazil - Serie B, Regular Season - 13
Novorizontino vs Mirassol
Brazil - Serie B, Regular Season - 13
Santos vs Chapecoense-sc
Brazil - Serie B, Regular Season - 13
Avai vs Amazonas
Brazil - Serie B, Regular Season - 13
CRB vs Brusque
Brazil - Serie B, Regular Season - 13
Coritiba vs Vila Nova
Brazil - Serie B, Regular Season - 13
Paysandu vs Operario-PR
Brazil - Serie B, Regular Season - 13
Ceara vs Ituano
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 17
Nomme United vs Flora Tallinn
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 17
Kuressaare vs Paide
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 17
Tammeka vs Kalju Nomme
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 17
Trans Narva vs FC Levadia Tallinn
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 17
Vaprus vs Tallinna Kalev
Ireland - First Division, Regular Season - 22
Athlone Town vs Treaty United
Ireland - First Division, Regular Season - 22
Cobh Ramblers vs UCD
Ireland - First Division, Regular Season - 22
Cork City vs Bray Wanderers
Ireland - First Division, Regular Season - 22
Kerry vs Wexford
Ireland - First Division, Regular Season - 22
Longford Town vs Finn Harps
Belarus - Premier League, Regular Season - 14
Dinamo Brest vs FC Vitebsk
Belarus - Premier League, Regular Season - 14
FC Isloch Minsk R. vs FC Dnepr Mogilev
Belarus - Premier League, Regular Season - 14
Shakhter Soligorsk vs Torpedo Zhodino
Belarus - Premier League, Regular Season - 14
Slavia Mozyr vs FC Gomel
Belarus - Premier League, Regular Season - 14
Arsenal vs Naftan
Belarus - Premier League, Regular Season - 14
FC Slutsk vs FC Minsk
Belarus - Premier League, Regular Season - 14
Neman vs Smorgon
Belarus - Premier League, Regular Season - 14
Bate Borisov vs Dinamo Minsk
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 13
Inter Turku vs vaasa PS
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 13
AC oulu vs KuPS
Ireland - Premier Division, Regular Season - 22
Derry City vs Drogheda United
Ireland - Premier Division, Regular Season - 22
Dundalk vs Waterford
Ireland - Premier Division, Regular Season - 22
Shelbourne vs Galway United
Ireland - Premier Division, Regular Season - 22
Sligo Rovers vs Shamrock Rovers
Ireland - Premier Division, Regular Season - 22
St Patrick's Athl. vs Bohemians
Egypt - Premier League, Regular Season - 28
El Mokawloon vs National Bank of Egypt
Egypt - Premier League, Regular Season - 28
Al Ahly vs Pharco
Egypt - Premier League, Regular Season - 28
Smouha SC vs Pyramids FC
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 15
Hoyvik vs TB
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 15
AB vs KI II
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 15
Suduroy vs B36 II
South-Korea - K3 League, Regular Season - 16
Ulsan Citizen vs Yangpyeong
South-Korea - K3 League, Regular Season - 16
Chuncheon vs Busan Transportation
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 13
Neftchi vs Lokomotiv
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 13
Metalourg vs Nasaf
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 15
B68 vs HB
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 15
Vikingur Gota vs EB / Streymur
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 12
HK Kopavogur vs KA Akureyri
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 12
FH hafnarfjordur vs Breidablik
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 12
IA Akranes vs Valur Reykjavik
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 9
Kormakur / Hvot vs Volsungur
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 9
Haukar vs Reynir
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 22
Sydney II vs Marconi Stallions
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 17
Para Hills Knights vs White City Woodville
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 17
Campbelltown City vs Adelaide City
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 20
Dandenong City vs Moreland City
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 3
Be1 NFA vs Atmosfera
Russia - Youth Championship, Regular Season - 12
Fakel U19 vs Dinamo Moskva U19
Russia - Youth Championship, Regular Season - 12
Strogino U20 vs Akademiya Konoplev U20
Russia - Youth Championship, Regular Season - 12
Krasnodar U19 vs Baltika U19
Russia - Youth Championship, Regular Season - 12
Lokomotiv Moskva U19 vs Spartak Moskva U19
Russia - Youth Championship, Regular Season - 12
UOR No5 U20 vs Krylya Sovetov U19
Russia - Youth Championship, Regular Season - 12
Rubin Kazan U20 vs Sochi U20
Russia - Youth Championship, Regular Season - 12
Orenburg U19 vs Chertanovo U20
Russia - Youth Championship, Regular Season - 12
Rostov U19 vs Nizhny Novgorod U19
Russia - Youth Championship, Regular Season - 12
CSKA Moskva U19 vs Ural U20
Russia - Youth Championship, Regular Season - 12
Akhmat Grozny U20 vs Zenit U19
Finland - Ykkonen, Regular Season - 13
JaPS vs KaPa
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 11
Atlantis II vs Kiffen
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 11
PPJ vs MyPa
USA - USL League Two, Central Conference - 12
RKC vs Thunder Bay Chill
USA - USL League Two, Southern Conference - 14
Houston Sur vs AHFC Royals
USA - USL League Two, Western Conference - 15
Utah United vs New Mexico United II
USA - USL League Two, Western Conference - 15
Seahorses vs Arizona Arsenal
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 30
Ethiopian Medhin vs Ethiopia Nigd Bank
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 30
Mekelakeya vs Dire Dawa Kenema
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 10
Leevon / PPK vs Rigas FS II
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 5
Valour vs York United
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 5
Pacific FC vs Vancouver FC
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 37
Erbil vs Karbala
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 37
Al Kahrabaa vs Newroz
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 37
Al Karkh vs Naft Al-Janoob
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 37
Al Minaa Basra vs Al Talaba
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 37
Naft Maysan vs Al Najaf
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 37
Naft vs Al Zawra'a
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 37
Al-Qasim vs Al Quwa Al Jawiya
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 37
Naft Al-Wasat vs Baghdad
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 37
Al Shorta vs Duhok
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 37
Zakho vs Al Hudod
Belarus - Reserve League, Regular Season - 14
Dinamo Brest Res. vs Vitebsk Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 14
Isloch Res. vs Dnepr Mogilev Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 14
Shakhtyor Res. vs Torpedo Zhodino Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 14
Slavia Res. vs Gomel Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 14
Arsenal Res. vs Naftan Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 14
Slutsk Res. vs Minsk Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 14
Neman Grodno Res. vs Smorgon Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 14
BATE Res. vs Dinamo Minsk Res.
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 14
Kongahalla vs Lidkoping
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 14
Ahlafors vs Grebbestad
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 14
Saffle SK vs Motala
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 14
Gauthiod vs Kumla
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 14
Sandvikens AIK vs Falu BS
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 14
Sandviks vs Gottne
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 14
Hassleholms IF vs Nosaby
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 13
Assiden IF vs Ullern
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 22
Bonnyrigg White Eagles vs Nepean
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 20
Werribee City vs Bulleen Lions
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 20
Preston Lions vs Eastern Lions
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 14
Bay Olympic vs Western Springs
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 14
Hamilton Wanderers vs Auckland United
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 11
Coastal Spirit vs Nelson Suburbs
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 11
Dunedin City Royals vs Nomads United
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 11
Twenty 11 vs Cashmere Technical
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 11
Selwyn United vs Universities
World - Copa America, Group Stage - 2
Ecuador vs Jamaica
World - Copa America, Group Stage - 2
Venezuela vs Mexico
Norway - Eliteserien, Regular Season - 12
Sandefjord vs Ham-Kam
Norway - Eliteserien, Regular Season - 12
Lillestrom vs KFUM Oslo
Latvia - Virsliga, Regular Season - 20
Grobina vs BFC Daugavpils
Egypt - Premier League, Regular Season - 28
El Gouna FC vs Future FC
Egypt - Premier League, Regular Season - 28
Ismaily SC vs AL Masry
Egypt - Premier League, Regular Season - 28
Masr vs El Geish
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 15
NSI II vs HB II
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 13
Sogdiana vs Dinamo Samarqand
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 12
Vestri vs Fram Reykjavik
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 12
Stjarnan vs Vikingur Reykjavik
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 12
KR Reykjavik vs Fylkir
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 11
JaPS II vs GrIFK
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 11
Reipas vs NJS
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 15
VJS vs Ilves II
USA - USL Championship, Regular Season - 19
Detroit City vs Birmingham Legion
USA - USL Championship, Regular Season - 19
Rhode Island vs El Paso Locomotive
USA - USL League Two, Central Conference - 12
Chicago City vs Peoria
USA - USL League Two, Eastern Conference - 18
Lehigh Valley United vs Reading United
USA - USL League Two, Eastern Conference - 18
Boston Bolts vs Black Rock
USA - USL League Two, Eastern Conference - 18
Vermont Green vs Boston City
USA - USL League Two, Eastern Conference - 18
Charlottesville Blues vs Patuxent
USA - USL League Two, Eastern Conference - 18
Virginia Beach United vs Virginia Marauders
USA - USL League Two, Eastern Conference - 19
Long Island Rough Riders vs Staten Island Athletic
USA - USL League Two, Southern Conference - 13
Brooke House vs The Villages
USA - USL League Two, Central Conference - 12
Midwest United vs Lansing City
USA - USL League Two, Eastern Conference - 19
Morris Elite vs New Jersey Copa
USA - USL League Two, Southern Conference - 13
Miami AC vs Weston
USA - USL League Two, Central Conference - 12
St. Croix vs Rochester
USA - USL League Two, Eastern Conference - 18
AC Connecticut vs Seacoast United Phantoms
USA - USL League Two, Eastern Conference - 18
Charlotte Independence 2 vs North Carolina Fusion
USA - USL League Two, Southern Conference - 13
Hattiesburg vs Louisiana Krewe
USA - USL League Two, Southern Conference - 13
Hill Country Lobos vs Houston FC
USA - USL League Two, Southern Conference - 14
Tennessee vs Athens United
USA - USL League Two, Western Conference - 14
Oly Town vs West Seattle Junction
USA - USL League Two, Western Conference - 14
United PDX vs Capital
USA - USL League Two, Western Conference - 14
AMSG vs Capo II
USA - USL League Two, Western Conference - 14
Redlands vs Arizona Arsenal
USA - USL League Two, Western Conference - 14
Almaden vs Project 51O
USA - USL League Two, Western Conference - 14
Davis Legacy vs San Francisco City
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 30
Kedus Giorgis vs Fasil Ketema
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 30
Shashemene Kenema vs Hambericho Durame
USA - NISA, Regular Season - 6
Club De Lyon vs Maryland Bobcats
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 13
Pitea vs AIK
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 14
Nykoping vs Enskede
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 14
Qviding FIF vs Lindome
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 14
Karlskrona vs Lodde
South-Korea - WK-League, Regular Season - 17
Incheon Red Angels vs Gumi Sportstoto
South-Korea - WK-League, Regular Season - 17
Changnyeong vs Boeun Sangmu
South-Korea - WK-League, Regular Season - 17
Gyeongju vs Hwacheon KSPO
South-Korea - WK-League, Regular Season - 17
Seoul vs Suwon FMC
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 19
Bethlehem Steel vs New York RB II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 19
Orlando City II vs Atlanta United II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 20
Toronto II vs Fort Lauderdale CF
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 20
Tacoma Defiance vs Real Monarchs
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 11
Christchurch United vs Ferrymead Bays
World - Euro Championship, Group Stage - 3
Slovakia vs Romania
World - Euro Championship, Group Stage - 3
Ukraine vs Belgium
World - Euro Championship, Group Stage - 3
Czech Republic vs Turkey
World - Euro Championship, Group Stage - 3
Georgia vs Portugal
World - Copa America, Group Stage - 2
Peru vs Canada
World - Copa America, Group Stage - 2
Chile vs Argentina
South-Korea - K League 1, Regular Season - 19
Ulsan Hyundai FC vs Daegu FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 19
Jeonbuk Motors vs Pohang Steelers
South-Korea - K League 1, Regular Season - 19
FC Seoul vs Gangwon FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 19
Jeju United FC vs Incheon United
South-Korea - K League 2, Regular Season - 19
Gimpo Citizen vs Cheongju
South-Korea - K League 2, Regular Season - 19
Seoul E-Land FC vs Ansan Greeners
South-Korea - K League 2, Regular Season - 19
Cheonan City vs Bucheon FC 1995
Japan - J1 League, Regular Season - 20
Kashima vs Gamba Osaka
Japan - J1 League, Regular Season - 20
FC Tokyo vs Consadole Sapporo
Japan - J1 League, Regular Season - 20
Kawasaki Frontale vs Shonan Bellmare
Japan - J1 League, Regular Season - 20
Jubilo Iwata vs Tokyo Verdy
Japan - J1 League, Regular Season - 20
Nagoya Grampus vs Urawa
Japan - J1 League, Regular Season - 20
Kyoto Sanga vs Kashiwa Reysol
Japan - J1 League, Regular Season - 20
Cerezo Osaka vs Sagan Tosu
Japan - J1 League, Regular Season - 20
Vissel Kobe vs Machida Zelvia
Japan - J1 League, Regular Season - 20
Sanfrecce Hiroshima vs Albirex Niigata
Japan - J1 League, Regular Season - 20
Avispa Fukuoka vs Yokohama F. Marinos
Brazil - Serie A, Regular Season - 14
Gremio vs Palmeiras
Brazil - Serie A, Regular Season - 14
Atletico-MG vs Flamengo
Brazil - Serie A, Regular Season - 14
Bahia vs Juventude
Brazil - Serie A, Regular Season - 14
Fluminense vs Internacional
Brazil - Serie A, Regular Season - 14
Vasco DA Gama vs Fortaleza EC
Brazil - Serie A, Regular Season - 14
Corinthians vs Vitoria
Brazil - Serie A, Regular Season - 14
RB Bragantino vs Atletico Goianiense
Brazil - Serie A, Regular Season - 14
Atletico Paranaense vs Sao Paulo
Brazil - Serie A, Regular Season - 14
Cuiaba vs Botafogo
Brazil - Serie A, Regular Season - 14
Criciuma vs Cruzeiro
China - Super League, Regular Season - 16
Shanghai Shenhua vs Meizhou Kejia
China - Super League, Regular Season - 16
Changchun Yatai vs Shandong Luneng
China - Super League, Regular Season - 16
Qingdao Jonoon vs Chengdu Better City
China - Super League, Regular Season - 16
Beijing Guoan vs Shijiazhuang Y. J.
Latvia - Virsliga, Regular Season - 20
FS Jelgava vs Tukums
Latvia - Virsliga, Regular Season - 20
Riga vs Auda
Latvia - Virsliga, Regular Season - 20
Rigas FS vs Valmiera / BSS
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 17
UT Cotopaxi vs Leones del Norte
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 17
Chacaritas vs Gualaceo SC
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 17
9 de Octubre vs Vargas Torres
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 17
San Antonio vs Manta FC
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 17
Cuniburo vs Guayaquil City FC
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 9
Grindavik vs IBV Vestmannaeyjar
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 9
Keflavik vs Njardvik
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 9
Dalvik / Reynir vs Thor Akureyri
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 9
Afturelding vs Fjolnir
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 9
Leiknir R. vs Throttur Reykjavik
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 9
Grotta vs IR Reykjavik
USA - USL League Two, Western Conference - 14
Utah Avalanche vs Colorado ISA
USA - USL League Two, Central Conference - 12
Dayton Dutch Lions vs Buffalo
USA - USL League Two, Central Conference - 12
Toledo Villa vs Cleveland Force
USA - USL League Two, Eastern Conference - 18
Blackwatch Rush vs Pathfinder
USA - USL League Two, Eastern Conference - 18
SC United Bantams vs Tobacco Road
USA - USL League Two, Southern Conference - 13
Nona vs Inter Gainesville
USA - USL League Two, Eastern Conference - 18
FC Motown II vs Ironbound
USA - USL League Two, Western Conference - 14
Marin vs SF Glens
USA - USL League Two, Central Conference - 12
Union Macomb vs Kalamazoo FC
USA - USL League Two, Eastern Conference - 17
North Carolina II vs Charlotte Eagles
USA - USL League Two, Southern Conference - 13
Swan City vs Tampa Bay United
USA - USL League Two, Western Conference - 14
Midlakes United vs Tacoma Stars
USA - USL League Two, Western Conference - 14
Coachella vs Tucson
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 13
Trelleborg W vs Rosengard W
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 13
KIF Orebro vs Hacken
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 14
Forward vs IFK Skovde
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 14
Algarna vs Lucksta
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 14
IFK Lulea vs Boden
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 14
Taftea vs Team Thoren
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 14
IFK Eskilstuna vs Arameiska / Syrianska
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 14
Karlshamn vs IFK Trelleborg
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 10
FH W vs Tindastoll W
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 19
Minnesota United II vs Portland Timbers II
World - Euro Championship, Group Stage - 3
Netherlands vs Austria
World - Euro Championship, Group Stage - 3
France vs Poland
World - Euro Championship, Group Stage - 3
England vs Slovenia
World - Euro Championship, Group Stage - 3
Denmark vs Serbia
World - Copa America, Group Stage - 1
Colombia vs Paraguay
World - Copa America, Group Stage - 1
Brazil vs Costa Rica
South-Korea - K League 1, Regular Season - 19
Suwon City FC vs Gwangju FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 19
Gimcheon Sangmu FC vs Daejeon Citizen
South-Korea - K League 2, Regular Season - 19
Gyeongnam FC vs FC Anyang
South-Korea - K League 2, Regular Season - 19
Jeonnam Dragons vs Suwon Bluewings
South-Korea - K League 2, Regular Season - 19
Seongnam FC vs Asan Mugunghwa
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 15
Corinthians W vs Kindermann W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 15
Sao Paulo W vs Gremio W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 15
Flamengo W vs Ferroviaria W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 15
Internacional RS W vs Santos W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 15
Real Brasilia vs Fluminense W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 15
Atletico Mineiro W vs Palmeiras W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 15
RB Bragantino W vs Cruzeiro W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 15
Botafogo W vs America Mineiro W
China - Super League, Regular Season - 16
Henan Jianye vs Qingdao Youth Island
China - Super League, Regular Season - 16
Nantong Zhiyun vs Tianjin Teda
China - Super League, Regular Season - 16
Sichuan Jiuniu vs Hangzhou Greentown
China - Super League, Regular Season - 16
Wuhan Three Towns vs SHANGHAI SIPG
Latvia - Virsliga, Regular Season - 20
Metta / LU vs FK Liepaja
Egypt - Premier League, Regular Season - 27
Al Ahly vs Zamalek SC
USA - USL League Two, Southern Conference - 13
AHFC Royals vs Brazos Valley
USA - USL League Two, Western Conference - 13
Utah United vs Albion Colorado
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 36
Duhok vs Al Minaa Basra
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 36
Al Hudod vs Al Kahrabaa
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 36
Naft Maysan vs Al Karkh
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 36
Naft Al-Janoob vs Naft
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 36
Al Talaba vs Al-Qasim
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 13
Smedby vs Ljungsbro
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 13
Arsenal Tula II vs FK Spartak Tambov
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 13
Sakhalin vs Kompozit
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 13
Kolomna vs Khimki II
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 13
Kosmos Dolgoprudny vs Dinamo Vladivostok
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 13
Ryazan vs Strogino
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 13
Salyut-Belgorod vs Kvant
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 13
Orel vs SKA Khabarovsk II
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 13
Zenit 2 vs Tver
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 13
Spartak Moscow 2 vs Zvezda St. Petersburg
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 13
Irkutsk vs Rodina Moskva III
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 13
Saturn Ramenskoye vs Luki-Energiya
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 13
Dinamo Moskva II vs Baltika BFU
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 13
Dinamo Vologda vs Znamya Truda
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 13
Chertanovo Moscow vs Yenisey II
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 13
Dinamo St. Petersburg vs Torpedo Vladimir
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 10
Thor / KA W vs Valur W
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 10
Vikingur Reykjavik W vs Stjarnan W
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 10
Throttur Reykjavik W vs Fylkir W
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 10
Keflavik W vs Breidablik W
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 11
Flamengo U20 vs Fortaleza U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 11
Santos U20 vs Bahia U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 11
Corinthians U20 vs Sao Paulo U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 11
Cuiaba U20 vs Atletico GO U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 11
Athletico PR U20 vs Botafogo U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 11
RB Bragantino U20 vs Goias U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 11
America Mineiro U20 vs Fluminense U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 11
Internacional U20 vs Palmeiras U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 11
Ceara U20 vs Gremio U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 11
Atletico Mineiro U20 vs Cruzeiro U20
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 9
Gremio Anapolis vs Anapolina
World - Euro Championship, Group Stage - 3
Croatia vs Italy
World - Euro Championship, Group Stage - 3
Albania vs Spain
World - Copa America, Group Stage - 1
USA vs Bolivia
World - Copa America, Group Stage - 1
Uruguay vs Panama
Sweden - Superettan, Regular Season - 13
Landskrona BoIS vs Orgryte IS
Sweden - Superettan, Regular Season - 13
Orebro SK vs trelleborgs FF
Sweden - Superettan, Regular Season - 13
Osters IF vs Helsingborg
Egypt - Premier League, Regular Season - 27
National Bank of Egypt vs Baladiyyat Al Mehalla
Egypt - Premier League, Regular Season - 27
El Dakhleya vs Masr
Egypt - Premier League, Regular Season - 27
Pharco vs Al Ittihad
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 14
Skala vs 07 Vestur
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 8
Selfoss vs Haukar
USA - NWSL Women, Regular Season - 10
OL Reign W vs Racing Louisville W
USA - NWSL Women, Regular Season - 10
North Carolina Courage W vs Chicago Red Stars W
USA - USL League Two, Western Conference - 13
Tacoma Stars vs Lane United
USA - USL League Two, Central Conference - 12
Bavarian vs Rochester
USA - USL League Two, Central Conference - 12
Kalamazoo FC vs Ann Arbor
USA - USL League Two, Western Conference - 13
SF Glens vs Almaden
USA - USL League Two, Eastern Conference - 17
Ocean City Nor'easters vs Real Central New Jersey
USA - USL League Two, Southern Conference - 13
Sarasota Paradise vs Weston
USA - USL League Two, Western Conference - 13
Ballard vs Oly Town
USA - USL League Two, Western Conference - 13
Arizona Arsenal vs Seahorses
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 5
Vancouver FC vs HFX Wanderers FC
USA - USL League One, Regular Season - 6
Spokane Velocity vs Lexington
USA - NISA, Regular Season - 6
Arizona Monsoon vs Irvine Zeta
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 36
Naft Al-Wasat vs Zakho
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 36
Karbala vs Baghdad
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 36
Newroz vs Al Zawra'a
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 12
Norrkoping W vs Brommapojkarna W
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 13
Haninge vs Syrianska FC
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 13
Balkan vs Kristianstad
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 8
Foz Do Iguacu vs Apucarana
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 15
Druzhba vs Rubin Yalta
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 15
Nart Cherkessk vs Stroitel Kamensk-Shakht.
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 15
Legion Dynamo vs Forte Taganrog
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 15
Spartak Nalchik vs Dynamo Makhachkala II
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 15
Biolog vs Rostov II
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 15
Sevastopol vs Astrakhan
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 15
Pobeda vs Kuban Kholding
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 15
Angust Nazran vs Alaniya Vladikavkaz II
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 12
Sandnes Ulf II vs Vidar
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 12
Ullern vs Mjondalen II
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 12
Tiller vs Stabak II
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 12
Aalesund II vs Molde II
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 12
Elverum vs Kongsvinger II
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 19
Kingston City vs Brunswick City
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 19
Bulleen Lions vs Melbourne City II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 19
New England II vs Crown Legacy
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 19
FC Cincinnati II vs Huntsville City
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 19
St. Louis City II vs Swope Park Rangers
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 19
Houston Dynamo FC II vs Colorado Rapids II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 19
LA Galaxy II vs Whitecaps II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 19
Los Angeles II vs San Jose Earthquakes II
World - Euro Championship, Group Stage - 3
Switzerland vs Germany
World - Euro Championship, Group Stage - 3
Scotland vs Hungary
World - Copa America, Group Stage - 1
Ecuador vs Venezuela
World - Copa America, Group Stage - 1
Mexico vs Jamaica
South-Korea - K League 1, Regular Season - 18
Incheon United vs Pohang Steelers
South-Korea - K League 1, Regular Season - 18
Jeju United FC vs Ulsan Hyundai FC
South-Korea - K League 2, Regular Season - 18
Gimpo Citizen vs Busan I Park
South-Korea - K League 2, Regular Season - 18
Bucheon FC 1995 vs Cheongju
South-Korea - K League 2, Regular Season - 18
Ansan Greeners vs Cheonan City
Sweden - Superettan, Regular Season - 13
IK brage vs GIF Sundsvall
Sweden - Superettan, Regular Season - 13
Ostersunds FK vs Utsikten
Sweden - Superettan, Regular Season - 13
Oddevold vs Degerfors IF
Sweden - Superettan, Regular Season - 13
Skovde AIK vs Sandviken
Sweden - Superettan, Regular Season - 13
Varbergs BoIS FC vs gefle IF
Japan - J1 League, Regular Season - 19
Consadole Sapporo vs Yokohama F. Marinos
Norway - 1. Division, Regular Season - 14
Raufoss vs Start
Norway - 1. Division, Regular Season - 14
Stabaek vs Levanger
Norway - 1. Division, Regular Season - 14
Valerenga vs Sandnes ULF
Norway - 1. Division, Regular Season - 14
Asane vs Moss
Norway - 1. Division, Regular Season - 14
Bryne vs Lyn
Norway - 1. Division, Regular Season - 14
Mjondalen vs Egersund
Norway - 1. Division, Regular Season - 14
Sogndal vs Kongsvinger
Norway - 1. Division, Regular Season - 14
Aalesund vs Ranheim
Japan - J2 League, Regular Season - 21
Blaublitz Akita vs Shimizu S-pulse
Japan - J2 League, Regular Season - 21
Tokushima Vortis vs Mito Hollyhock
USA - Major League Soccer, Regular Season - 26
FC Cincinnati vs New England Revolution
USA - Major League Soccer, Regular Season - 26
Columbus Crew vs Sporting Kansas City
USA - Major League Soccer, Regular Season - 26
DC United vs Houston Dynamo
USA - Major League Soccer, Regular Season - 26
New York Red Bulls vs Toronto FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 26
Orlando City SC vs Chicago Fire
USA - Major League Soccer, Regular Season - 26
Philadelphia Union vs Charlotte
USA - Major League Soccer, Regular Season - 26
Minnesota United FC vs Austin
USA - Major League Soccer, Regular Season - 27
Nashville SC vs New York City FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 27
St. Louis City vs Atlanta United FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 27
Colorado Rapids vs Montreal Impact
USA - Major League Soccer, Regular Season - 27
Real Salt Lake vs Los Angeles Galaxy
USA - Major League Soccer, Regular Season - 27
Los Angeles FC vs San Jose Earthquakes
USA - Major League Soccer, Regular Season - 27
Portland Timbers vs Vancouver Whitecaps
USA - Major League Soccer, Regular Season - 27
Seattle Sounders vs FC Dallas
Japan - J3 League, Regular Season - 18
Vanraure Hachinohe vs YSCC
Japan - J3 League, Regular Season - 18
Fukushima United vs Osaka
Japan - J3 League, Regular Season - 18
Kanazawa vs Kitakyushu
Japan - J3 League, Regular Season - 18
Azul Claro Numazu vs Nara Club
Egypt - Premier League, Regular Season - 27
Future FC vs Ismaily SC
Egypt - Premier League, Regular Season - 27
AL Masry vs Ceramica Cleopatra
Egypt - Premier League, Regular Season - 27
Pyramids FC vs El Mokawloon
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 31
Muhoroni Youth vs Posta Rangers FC
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 31
Sofapaka vs Nzoia Sugar
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 31
Bidco United vs GOR Mahia
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 31
KCB vs Nairobi City Stars
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 31
Ulinzi Stars vs AFC Leopards
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 31
Murang'a SEAL vs Shabana
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 31
Tusker vs Homeboyz
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 31
Police vs Kariobangi Sharks
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 31
Talanta vs Bandari
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 15
Sportivo Belgrano vs Independiente De Chivilcoy
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 15
Defensores de Belgrano VR vs Gimnasia Concepcion
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 15
Sportivo Las Parejas vs El Linqueno
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 15
9 de Julio Rafaela vs Def. de Pronunciamiento
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 15
Central Norte vs Juventud Antoniana
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 15
Boca Unidos vs Crucero Del Norte
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 15
Union Sunchales vs Sol de America
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 15
Sarmiento de La Banda vs Sarmiento Resistencia
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 15
Sansinena vs Sol de Mayo
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 15
Kimberley Mar del Plata vs Germinal de Rawson
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 15
Olimpo Bahia Blanca vs Villa Mitre
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 15
Cipolletti vs Santamarina
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 15
Deportivo Rincon vs Circulo Deportivo
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 15
Ferro Carril Oeste LP vs Ciudad de Bolivar
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 15
Huracan Las Heras vs Juventud Unida Univ.
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 15
Atenas vs Deportivo Camioneros
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 15
Estudiantes S.l. vs San Martin Mendoza
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 15
Gutierrez vs Argentino Monte Maiz
South-Korea - K3 League, Regular Season - 15
Hwaseong vs Changwon City
South-Korea - K3 League, Regular Season - 15
Gangneung City vs Gimhae City
South-Korea - K3 League, Regular Season - 15
Siheung Citizen vs Busan Transportation
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 12
Bunyodkor vs Olympic
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 12
Olmaliq vs Pakhtakor
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 14
NSI Runavik vs EB / Streymur
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 14
Vikingur Gota vs B68
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 14
IF II vs B36 Torshavn
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 14
HB vs KI Klaksvik
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 11
KA Akureyri vs Fram Reykjavik
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 11
Breidablik vs IA Akranes
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 11
FH hafnarfjordur vs Fylkir
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 8
Vikingur Olafsiik vs Hottur / Huginn
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 8
Throttur Vogar vs Kormakur / Hvot
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 8
Fjardabyggd / Leiknir vs KFG
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 8
Volsungur vs AEgir
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 8
Reynir vs KF
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 11
Tuggeranong United vs Canberra Olympic
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 11
Gungahlin United vs Yoogali CT
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 15
Brisbane Knights vs North Pine
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 21
Blacktown City vs Rockdale City Suns
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 21
Sydney United vs St. George Saints
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 19
St. Albans Saints vs Hume City
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 19
Heidelberg United vs Port Melbourne
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 15
FA Siauliai II vs Ekranas
USA - NWSL Women, Regular Season - 10
Houston Dash W vs San Diego Wave W
USA - NWSL Women, Regular Season - 10
Bay FC vs Angel City W
USA - NWSL Women, Regular Season - 10
NJ/NY Gotham FC W vs Washington Spirit W
USA - NWSL Women, Regular Season - 10
Portland Thorns W vs Kansas City W
USA - USL Championship, Regular Season - 18
Las Vegas Lights vs Memphis 901
USA - USL Championship, Regular Season - 18
Miami FC vs Loudoun United
USA - USL Championship, Regular Season - 18
Indy Eleven vs Orange County SC
USA - USL Championship, Regular Season - 18
North Carolina vs Pittsburgh Riverhounds
USA - USL Championship, Regular Season - 18
Louisville City vs Rhode Island
USA - USL Championship, Regular Season - 18
FC Tulsa vs Sacramento Republic
USA - USL Championship, Regular Season - 19
New Mexico United vs Colorado Springs
USA - USL Championship, Regular Season - 19
Monterey Bay vs Oakland Roots
USA - USL Championship, Regular Season - 19
Phoenix Rising vs Charleston Battery
USA - USL League Two, Southern Conference - 12
Brevard vs Inter Gainesville
USA - USL League Two, Western Conference - 13
Monterey Bay II vs Project 51O
USA - USL League Two, Central Conference - 11
Dayton Dutch Lions vs Kings Hammer
USA - USL League Two, Central Conference - 11
Thunder Bay Chill vs RKC
USA - USL League Two, Central Conference - 11
Flint City Bucks vs Oakland County
USA - USL League Two, Eastern Conference - 17
North Carolina Fusion vs Wake
USA - USL League Two, Eastern Conference - 17
West Virginia Alliance vs SC United Bantams
USA - USL League Two, Eastern Conference - 17
Lionsbridge vs Patuxent
USA - USL League Two, Eastern Conference - 17
Hudson Valley Hammers vs Manhattan
USA - USL League Two, Eastern Conference - 17
Staten Island Athletic vs New Jersey Copa
USA - USL League Two, Southern Conference - 12
Asheville City vs Dothan United
USA - USL League Two, Southern Conference - 12
East Atlanta vs Tennessee
USA - USL League Two, Southern Conference - 12
Southern Soccer Academy vs Athens United
USA - USL League Two, Western Conference - 12
Capo II vs Ventura County Fusion
USA - USL League Two, Central Conference - 11
Cleveland Force vs Fort Wayne
USA - USL League Two, Central Conference - 11
Des Moines Menace vs Sueno
USA - USL League Two, Eastern Conference - 17
Tobacco Road vs Charlotte Independence 2
USA - USL League Two, Eastern Conference - 17
Westchester Flames vs Ironbound
USA - USL League Two, Southern Conference - 12
Pinellas County vs Tampa Bay United
USA - USL League Two, Southern Conference - 12
Swan City vs Miami AC
USA - USL League Two, Southern Conference - 12
Blue Goose vs Hattiesburg
USA - USL League Two, Southern Conference - 13
Louisiana Krewe vs Mississippi Brilla
USA - USL League Two, Southern Conference - 13
Corpus Christi vs Hill Country Lobos
USA - USL League Two, Central Conference - 12
Peoria vs St. Charles
USA - USL League Two, Western Conference - 13
Utah Avalanche vs Albion Colorado
USA - USL League Two, Western Conference - 13
Colorado ISA vs Ogden City
USA - USL League Two, Western Conference - 13
AMSG vs Coachella
USA - USL League Two, Western Conference - 13
Academica vs San Francisco City
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 29
Welayta Dicha vs Fasil Ketema
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 29
Shashemene Kenema vs Ethiopia Nigd Bank
Benin - Championnat National, Championship Round - 24
Dynamo Abomey vs Requins
Benin - Championnat National, Championship Round - 24
Loto Popo vs ASPAC
Benin - Championnat National, Championship Round - 24
USSK vs Tukunnin
Benin - Championnat National, Championship Round - 24
AS Cotonou vs Espoir Savalou
Benin - Championnat National, Championship Round - 24
Ayema vs Damissa
Benin - Championnat National, Championship Round - 24
Bani Ganse vs JSP
Benin - Championnat National, Championship Round - 24
Coton Sport Ouidah vs Dadje
Benin - Championnat National, Championship Round - 24
Dragons vs Cavaliers
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 5
Forge vs Valour
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 16
Broadmeadow Magic vs Weston Bears
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 16
Hamilton Olympic vs Lambton Jaffas
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 16
Charlestown City Blues vs Edgeworth Eagles
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 16
Moreton City Excelsior vs Gold Coast United
USA - USL League One, Regular Season - 6
One Knoxville vs Greenville Triumph
USA - USL League One, Regular Season - 6
Richmond Kickers vs Northern Colorado
USA - USL League One, Regular Season - 6
Chattanooga Red Wolves vs Tormenta
Japan - Japan Football League, Regular Season - 13
Urayasu vs Honda Lock
Japan - Japan Football League, Regular Season - 13
Maruyasu Okazaki vs Suzuka Unlimited
Japan - Japan Football League, Regular Season - 13
Veertien Mie vs Biwako Shiga
Japan - Japan Football League, Regular Season - 13
Okinawa SV vs TIAMO Hirakata
USA - NISA, Regular Season - 6
Savannah Clovers vs Michigan Stars
USA - NISA, Regular Season - 6
Maryland Bobcats vs Georgia Lions
USA - NISA, Regular Season - 6
LA Force vs Capo
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 36
Al Najaf vs Al Shorta
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 36
Al Quwa Al Jawiya vs Erbil
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 12
Kristianstad vs Linkoping
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 12
Vittsjo vs Vaxjo
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 12
AIK vs Hammarby
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 12
Pitea vs Djurgarden
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 13
Ahlafors vs Forward
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 13
Stenungsund vs Kongahalla
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 13
Franke vs IFK Osteraker
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 13
Viggbyholms IK vs Sandvikens AIK
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 13
Hudiksvall vs dalkurd FF
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 13
Falu BS vs Kungsangen
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 13
Enkoping vs Farsta
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 13
IFK Ostersund vs Kiruna FF
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 13
Team Thoren vs Taftea
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 13
Arameiska / Syrianska vs Nacka Iliria
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 13
Huddinge vs Nykoping
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 13
Vastra Frolunda vs Astrio
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 13
Hittarp vs Laholm
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 13
Nosaby vs Hogaborg
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 8
Laranja Mecanica vs AA Iguacu
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 8
Parana vs Gremio Maringa
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 8
Patriotas vs Paranavai
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 11
South Hobart vs Glenorchy Knights
Russia - Supreme Division Women, Regular Season - 13
Spartak Moskva vs Lokomotiv Moskva W
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 11
Sokol Kazan vs Uralets Nizhnyi Tagil
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 7
Moca vs Vega Real
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 7
San Cristobal vs Delfines Del Este
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 7
Cibao vs Atletico Pantoja
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 7
Atlantico vs Universidad O&M
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 12
Djerv vs Asane II
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 12
Oppsal vs Skeid II
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 12
Rosenborg II vs Nardo
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 12
Byasen vs Stromsgodset II
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 12
Mjolner vs Fredrikstad II
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 12
Floya vs Bodo / Glimt II
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 12
Innstranden vs Skjervoy
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 16
SWQ Thunder vs Logan Lightning
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 16
St George Willawong vs Broadbeach United
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 16
Caboolture vs Southside Eagles
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 19
Melbourne Victory II vs Sunshine Georgies
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 19
Western United II vs North Geelong Warriors
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 18
Chattanooga vs Carolina Core
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 19
North Texas vs Austin II
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 11
KIL / Hemne W vs Ovrevoll Hosle W
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 11
Odd vs Bodo / Glimt
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 11
Fyllingsdalen W vs Honefoss W
China - League Two, Regular Season - 13
Tai'an Tiankuang vs Rizhao Yuqi
China - League Two, Regular Season - 13
Shenzhen Juniors vs Guangzhou E-Power
China - League Two, Regular Season - 13
Guangxi Hengchen vs Hunan Billows FC
China - League Two, Regular Season - 13
Hainan Star vs Shangyu Pterosaur
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 5
Blumenau vs Santa Catarina
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 5
Atletico Catarinense vs Juventus SC
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 5
Carlos Renaux vs Caravaggio
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 5
Guarani de Palhoca vs Metropolitano
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 5
Camboriu vs Tubarao
New-Zealand - National League - Central, Central League - 11
Napier City Rovers vs Waterside Karori
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 10
Nelson Suburbs vs Twenty 11
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 9
Santa Helena vs ASEEV
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 9
Inhumas vs ABECAT Ouvidorense
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 9
Trindade vs Centro Oeste
World - Euro Championship, Group Stage - 2
Georgia vs Czech Republic
World - Euro Championship, Group Stage - 2
Turkey vs Portugal
World - Euro Championship, Group Stage - 2
Belgium vs Romania
World - Copa America, Group Stage - 1
Peru vs Chile
South-Korea - K League 1, Regular Season - 18
Daegu FC vs Jeonbuk Motors
South-Korea - K League 1, Regular Season - 18
Daejeon Citizen vs Gwangju FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 18
Gangwon FC vs Gimcheon Sangmu FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 18
FC Seoul vs Suwon City FC
South-Korea - K League 2, Regular Season - 18
Asan Mugunghwa vs Gyeongnam FC
South-Korea - K League 2, Regular Season - 18
Suwon Bluewings vs Seongnam FC
South-Korea - K League 2, Regular Season - 18
FC Anyang vs Seoul E-Land FC
Japan - J1 League, Regular Season - 19
Machida Zelvia vs Avispa Fukuoka
Japan - J1 League, Regular Season - 19
Tokyo Verdy vs Nagoya Grampus
Japan - J1 League, Regular Season - 19
Albirex Niigata vs Kawasaki Frontale
Japan - J1 League, Regular Season - 19
Jubilo Iwata vs Cerezo Osaka
Japan - J1 League, Regular Season - 19
Gamba Osaka vs Vissel Kobe
Japan - J1 League, Regular Season - 19
Urawa vs Kashima
Japan - J1 League, Regular Season - 19
Kashiwa Reysol vs Sanfrecce Hiroshima
Japan - J1 League, Regular Season - 19
Shonan Bellmare vs FC Tokyo
Japan - J1 League, Regular Season - 19
Sagan Tosu vs Kyoto Sanga
Brazil - Serie A, Regular Season - 13
Gremio vs Fluminense
Brazil - Serie A, Regular Season - 13
Atletico-MG vs Atletico Goianiense
Brazil - Serie A, Regular Season - 13
Vitoria vs Atletico Paranaense
Brazil - Serie A, Regular Season - 13
Flamengo vs Cruzeiro
Brazil - Serie A, Regular Season - 13
Vasco DA Gama vs Botafogo
Brazil - Serie A, Regular Season - 13
Palmeiras vs Corinthians
Brazil - Serie A, Regular Season - 13
Sao Paulo vs Bahia
Brazil - Serie A, Regular Season - 13
Fortaleza EC vs Juventude
Brazil - Serie A, Regular Season - 13
Cuiaba vs RB Bragantino
Brazil - Serie A, Regular Season - 13
Criciuma vs Internacional
Japan - J2 League, Regular Season - 21
Montedio Yamagata vs Vegalta Sendai
Japan - J2 League, Regular Season - 21
Yokohama FC vs Roasso Kumamoto
Japan - J2 League, Regular Season - 21
Ventforet Kofu vs Ehime FC
Japan - J2 League, Regular Season - 21
Tochigi SC vs JEF United Chiba
Japan - J2 League, Regular Season - 21
Fagiano Okayama vs Thespakusatsu Gunma
Japan - J2 League, Regular Season - 21
Renofa Yamaguchi vs Iwaki
Japan - J2 League, Regular Season - 21
V-varen Nagasaki vs Fujieda MYFC
Japan - J2 League, Regular Season - 21
Kagoshima United vs Oita Trinita
Japan - J3 League, Regular Season - 18
Grulla Morioka vs Imabari
Japan - J3 League, Regular Season - 18
Sagamihara vs Matsumoto Yamaga
Japan - J3 League, Regular Season - 18
Parceiro Nagano vs Kataller Toyama
Japan - J3 League, Regular Season - 18
Omiya Ardija vs FC Ryukyu
Japan - J3 League, Regular Season - 18
Gainare Tottori vs FC Gifu
Japan - J3 League, Regular Season - 18
Tegevajaro Miyazaki vs Kamatamare Sanuki
Latvia - Virsliga, Regular Season - 19
Grobina vs Riga
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 12
Aktobe vs Shakhter Karagandy
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 12
Kairat Almaty vs FK Aksu
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 12
Kyzyl-Zhar vs FC Astana
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 12
Atyrau vs FK Tobol Kostanay
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 12
Zhetysu vs Kaisar
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 12
Arys vs Yelimay Semey
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 12
Zhenys vs Ordabasy
Egypt - Premier League, Regular Season - 27
Enppi vs El Gouna FC
Egypt - Premier League, Regular Season - 27
El Geish vs Smouha SC
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 14
B71 vs Hoyvik
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 14
TB vs AB
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 14
Suduroy vs NSI II
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 14
HB II vs B36 II
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 14
KI II vs Vikingur II
Argentina - Primera C, Apertura - 24
Lugano vs Claypole
Argentina - Primera C, Apertura - 24
Puerto Nuevo vs Central Ballester
Argentina - Primera C, Apertura - 24
Central Cordoba vs Leandro N. Alem
Argentina - Primera C, Apertura - 24
Mercedes vs Victoriano Arenas
Argentina - Primera C, Apertura - 24
Deportivo Muniz vs Centro Espanol
Argentina - Primera C, Apertura - 24
General Lamadrid vs Deportivo Espanol
Argentina - Primera C, Apertura - 24
Ituzaingo vs Atletico Atlas
Argentina - Primera C, Apertura - 24
El Porvenir vs Defensores de Cambaceres
Argentina - Primera C, Apertura - 24
Lujan vs Argentino Rosario
Argentina - Primera C, Apertura - 24
Sportivo Barracas vs Real Pilar
Argentina - Primera C, Apertura - 24
Berazategui vs Deportivo Paraguayo
Argentina - Primera C, Apertura - 24
Yupanqui vs JJ Urquiza
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
San Miguel vs Talleres Remedios
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Ferro Carril Oeste vs CA Estudiantes
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Deportivo Maipu vs Chacarita Juniors
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Gimnasia Jujuy vs San Martin Tucuman
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Club Atletico Guemes vs Arsenal Sarandi
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Alvarado vs San Martin S.J.
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Racing Cordoba vs Guillermo Brown
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Patronato vs Agropecuario
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Tristan Suarez vs All Boys
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Brown DE Adrogue vs Deportivo Moron
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Almagro vs Nueva Chicago
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Defensores De Belgrano vs Gimnasia M.
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Chaco For Ever vs Gimnasia Y Tiro
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
San Telmo vs Atletico Mitre
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Atletico DE Rafaela vs Aldosivi
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Deportivo Madryn vs Estudiantes de Rio Cuarto
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Defensores Unidos vs Colon Santa Fe
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Atlanta vs Almirante Brown
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 20
Temperley vs Quilmes
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 9
Rentistas vs La Luz
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 9
Cooper vs SUD America
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 9
Plaza Colonia vs Albion FC
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 9
Oriental vs Atletico Torque
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 9
Cerrito vs Juventud
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 9
Uruguay Montevideo vs Atenas
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 9
Tacuarembo vs Colon
South-Korea - K3 League, Regular Season - 15
Gyeongju HNP vs Daejeon Korail
South-Korea - K3 League, Regular Season - 15
Mokpo City vs Yangpyeong
South-Korea - K3 League, Regular Season - 15
Ulsan Citizen vs Pocheon
South-Korea - K3 League, Regular Season - 15
Yeoju Sejong vs Daegu II
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 12
Surkhon vs Metalourg
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 12
Nasaf vs Neftchi
Brazil - Serie C, Regular Season - 10
Tombense vs Floresta
Brazil - Serie C, Regular Season - 10
Confianca vs CSA
Brazil - Serie C, Regular Season - 10
Ferroviario vs Ferroviaria
Brazil - Serie C, Regular Season - 10
Sampaio Correa vs Athletic Club
Brazil - Serie C, Regular Season - 10
Londrina vs Botafogo PB
Brazil - Serie C, Regular Season - 10
ABC vs remo
Brazil - Serie C, Regular Season - 10
Volta Redonda vs Caxias
Brazil - Serie C, Regular Season - 10
Sao Jose vs Ypiranga-RS
Brazil - Serie C, Regular Season - 10
Sao Bernardo vs Figueirense
Brazil - Serie C, Regular Season - 10
Aparecidense vs Nautico Recife
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Manauara vs Manaus FC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Porto Velho vs Princesa Solimoes
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Rio Branco vs Trem
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Sao Raimundo vs Humaita
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Fluminense PI vs Altos
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Tocantinopolis vs River AC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Maranhao vs Cameta
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Aguia de Maraba vs Moto Club
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Santa Cruz RN vs Potiguar Mossoro
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
America-RN vs Sousa
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Treze vs Uniclinic Atletico Clube
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Iguatu vs Maracana
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Sergipe vs AO Itabaiana
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Retro vs Petrolina
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
ASA vs Juazeirense
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Jacuipense vs CSE
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Ipora vs Anapolis
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
CRAC vs Capital
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Uniao Rondonopolis vs Brasiliense
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Real FC vs Mixto
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Portuguesa RJ vs Audax Rio
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Nova Iguacu vs Itabuna
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Ipatinga vs Serra Talhada
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Real Noroeste vs Democrata SL
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Sao Jose EC vs Agua Santa
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Santo Andre vs Inter De Limeira
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Costa Rica vs CAP
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Pouso Alegre vs Maringa
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Avenida vs Brasil DE Pelotas
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Novo Hamburgo vs Cianorte
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Cascavel vs Concordia
Brazil - Serie D, 1st Phase - 10
Hercilio Luz vs Barra
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 11
Vestri vs Valur Reykjavik
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 11
HK Kopavogur vs Stjarnan
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 11
Vikingur Reykjavik vs KR Reykjavik
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 8
Grindavik vs Dalvik / Reynir
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 8
Thor Akureyri vs Leiknir R.
Belarus - 1. Division, Regular Season - 12
FC Energetik-Bgu Minsk vs MKK-Dnepr
Belarus - 1. Division, Regular Season - 12
Baranovichi vs Niva
Belarus - 1. Division, Regular Season - 12
Molodechno-DYuSSh 4 vs Volna
Belarus - 1. Division, Regular Season - 12
Ostrovets FC vs Torpedo BelAZ II
Belarus - 1. Division, Regular Season - 12
Shakhtyor Petrikov vs Belshina
Belarus - 1. Division, Regular Season - 12
BATE II vs Bumprom
Belarus - 1. Division, Regular Season - 12
Lokomotiv Gomel vs ABFF U17
Belarus - 1. Division, Regular Season - 12
Dinamo Minsk II vs Slonim
Belarus - 1. Division, Regular Season - 12
Lida vs Orsha
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 11
Cooma Tigers FC vs Monaro Panthers
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 11
O'Connor Knights vs Canberra FC
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 15
Redcliffe Dolphins vs Univ. Queensland
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 15
Mt Gravatt vs Newmarket
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 15
North Brisbane vs Acacia Ridge
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 15
Centenary Stormers vs Virginia United
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 21
Sydney Olympic vs APIA Leichhardt Tigers
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 21
Western Sydney W. II vs Sydney II
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 21
Marconi Stallions vs Sutherland Sharks
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 21
Hills Brumbies vs Wollongong Wolves
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 21
St George City FA vs NWS Spirit
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 12
Garuda vs Hellenic Athletic
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 12
Port Darwin vs Casuarina
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 16
Croydon Kings vs Para Hills Knights
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 16
Adelaide City vs Adelaide Raiders
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 16
MetroStars vs Adelaide United II
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 16
Adelaide Olympic vs Modbury Jets
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 19
Green Gully vs Oakleigh Cannons
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 19
Avondale vs Manningham United Blues
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 19
Dandenong Thunder vs Dandenong City
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 15
Atmosfera vs Babrungas
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 15
Panevezys II vs Minija
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 15
FK Trakai vs Be1 NFA
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 15
Tauras vs BFA
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 13
Olympic Kingsway vs Bayswater City
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 13
Western Knights vs Inglewood United
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 13
Armadale vs Fremantle City
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 13
Floreat Athena vs Perth Glory II
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 13
Balcatta vs Perth RedStar
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 13
Stirling Lions vs Perth
USA - NWSL Women, Regular Season - 10
Orlando Pride W vs Utah Royals W
USA - USL Championship, Regular Season - 18
Hartford Athletic vs Tampa Bay Rowdies
USA - USL League Two, Eastern Conference - 16
Ocean City Nor'easters vs Lehigh Valley United
USA - USL League Two, Eastern Conference - 16
Western Mass Pioneers vs Boston City
USA - USL League Two, Central Conference - 11
Union Macomb vs South Bend Lions
USA - USL League Two, Central Conference - 11
Bavarian vs Minneapolis City
USA - USL League Two, Eastern Conference - 16
Pathfinder vs Seacoast United Phantoms
USA - USL League Two, Eastern Conference - 16
Virginia Marauders vs Christos
USA - USL League Two, Southern Conference - 12
Brazos Valley vs Houston Sur
USA - USL League Two, Western Conference - 12
Utah United vs Flatirons Rush
USA - USL League Two, Western Conference - 12
Midlakes United vs Lane United
USA - USL League Two, Western Conference - 12
United PDX vs Ballard
USA - USL League Two, Western Conference - 12
Tucson vs Seahorses
USA - USL League Two, Western Conference - 12
Almaden vs Davis Legacy
USA - USL League Two, Eastern Conference - 16
Lone Star II vs Reading United
USA - USL League Two, Eastern Conference - 16
Blackwatch Rush vs Boston Bolts
USA - USL League Two, Eastern Conference - 17
Black Rock vs AC Connecticut
Kenya - Super League, Regular Season - 37
Coastal Heroes vs Vihiga Bullets
Kenya - Super League, Regular Season - 37
Rainbow vs Kibera Black Stars
Kenya - Super League, Regular Season - 37
Nairobi United vs Migori Youth
Kenya - Super League, Regular Season - 37
Kajiado vs Luanda Villa
Kenya - Super League, Regular Season - 37
Mara Sugar vs Mathare United
Kenya - Super League, Regular Season - 37
Naivas vs Gusii
Kenya - Super League, Regular Season - 37
Darajani Gogo vs Mombasa Elite
Kenya - Super League, Regular Season - 37
Kisumu All Stars vs MCF
Kenya - Super League, Regular Season - 37
Vihiga United vs Assad
Kenya - Super League, Regular Season - 37
Mwatate United vs Silibwet
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 29
Ethiopian Medhin vs Hadiya Hosaena
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 29
Kedus Giorgis vs Ethiopia Bunna
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 5
Cavalry FC vs Atletico Ottawa
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 16
Adamstown Rosebuds vs Maitland
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 16
Lake Macquarie vs New Lambton
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 16
Valentine vs Cooks Hill United
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 16
Lions vs SC Wanderers
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 16
Peninsula Power vs Rochedale Rovers
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 16
Redlands United vs Brisbane City
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 16
WDSC Wolves vs Brisbane Roar II
Japan - Japan Football League, Regular Season - 13
Reinmeer Aomori vs Verspah Oita
Japan - Japan Football League, Regular Season - 13
Criacao Shinjuku vs Kochi United
Japan - Japan Football League, Regular Season - 13
Tokyo Musashino City vs Honda
Japan - Japan Football League, Regular Season - 13
Tochigi City vs Sony Sendai
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 35
Al Kahrabaa vs Al Talaba
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 35
Naft vs Duhok
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 8
Nacional PR vs Rio Branco PR
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 10
Democrata SL vs Valeriodoce
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 10
Nacional AC MG vs Aymores
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 10
Betim vs Tupi
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 10
BOA vs Uniao Trabalhadores
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 10
Caldense vs North Esporte
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 10
Mamore vs Varginha EC
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 11
Devonport City vs Riverside
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 11
Launceston United vs Clarence Zebras
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 11
Launceston City vs Kingborough Lions
Russia - Supreme Division Women, Regular Season - 13
CSKA Moskva W vs Zenit W
Russia - Supreme Division Women, Regular Season - 13
Zvezda Perm W vs Krylya Sovetov W
Russia - Supreme Division Women, Regular Season - 13
Dinamo Moskva vs Rubin Kazan
Russia - Supreme Division Women, Regular Season - 13
Ryazan W vs Yenisey W
Russia - Supreme Division Women, Regular Season - 13
Rostov vs Krasnodar W
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 11
Nosta vs Volna Nizhegorodskaya
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 11
Dinamo Barnaul vs Lada Tolyatti
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 11
Nizhny Novgorod II vs Orenburg II
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 11
Amkar vs Akron II
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 11
Krylya Sovetov II vs Ural II
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 11
Rubin Kazan 2 vs Dinamo Kirov
Norway - Toppserien, Regular Season - 13
Rosenborg W vs Valerenga W
Norway - Toppserien, Regular Season - 13
Brann W vs Arna-Bjornar W
Norway - Toppserien, Regular Season - 13
Lyn W vs Asane W
Norway - Toppserien, Regular Season - 13
Roa vs Kolbotn W
Norway - Toppserien, Regular Season - 13
Stabak W vs Lillestrom
Sweden - Elitettan, Regular Season - 11
Malmo FF W vs Jitex W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 11
Kalmar W vs Gamla Upsala W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 11
Eskilstuna United vs Orebro Soder W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 11
Mallbacken W vs Lidkoping W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 11
Umea vs Sundsvall W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 11
Sunnana vs Bollstanas W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 11
Uppsala W vs Alingsas W
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 12
Bjarg vs Fana
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 12
Haugesund II vs Stord
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 12
Forde vs Ardal
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 12
Sandviken vs Loddefjord
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 12
Askoy vs Floro
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 12
Staal Jorpeland vs Sola
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 12
Sandefjord II vs Pors Grenland
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 12
Odd II vs Vindbjart
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 12
Vigor vs Madla
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 12
Mandalskameratene vs Fram
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 12
Brodd vs Start II
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 12
Asker vs Flint
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 12
Gamle Oslo vs Sarpsborg 08 II
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 12
Frigg vs KFUM II
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 12
Nordstrand vs Askollen
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 12
Melhus vs Mosjoen
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 12
Rana vs Surnadal
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 12
Trygg/Lade vs Lillestrom II
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 12
Verdal vs Orkla
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 12
Traff vs Kristiansund II
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 12
Gjellerasen vs Bjorkelangen
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 12
Funnefoss / Vormsund vs Lorenskog
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 12
IF Ready vs Spjelkavik
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 12
Hodd II vs Skedsmo
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 12
Sprint-Jeloy vs Ulfstind
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 12
Brumunddal vs Harstad
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 12
HamKam II vs Honefoss
World - OFC Nations Cup, Group Stage - 2
Fiji vs Tahiti
World - OFC Nations Cup, Group Stage - 2
Samoa vs Papua New Guinea
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 16
Capalaba vs Mitchelton
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 16
Eastern Suburbs vs Moreton City II
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 16
West Adelaide vs Cumberland United
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 16
Salisbury United vs Western Strikers
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 16
Fulham United vs Sturt Lions
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 16
Playford City Patriots vs Adelaide Victory
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 16
Vipers vs Adelaide Blue Eagles
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 21
Bankstown City Lions vs Bulls Academy
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 21
Bonnyrigg White Eagles vs Dunbar Rovers
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 21
Northern Tigers vs Dulwich Hill
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 21
Rydalmere Lions vs UNSW
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 21
Inter Lions vs Hakoah Sydney City
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 21
Macarthur Rams vs SD Raiders
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 7
Petropolis vs Duque de Caxias
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 7
Olaria vs Artsul
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 7
Americano Campos vs Cabofriense
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 7
Audax Rio vs Serrano RJ
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 7
CFRJ / Marica vs CEAC / Araruama
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 7
Resende vs America RJ
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 11
Viking FK vs Arna-Bjornar W
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 11
Fortuna Alesund W vs TIL 2020 W
China - League Two, Regular Season - 13
Langfang Glory City vs Shandong Taishan II
China - League Two, Regular Season - 13
Shanghai Port II vs Guangxi Lanhang
China - League Two, Regular Season - 13
Yichun Grand Tiger vs Quanzhou Yassin
China - League Two, Regular Season - 13
Dalian Huayi vs BIT
China - League Two, Regular Season - 13
Xi'an Ronghai vs Hubei Chufeng Heli
China - League Two, Regular Season - 13
Nantong Haimen Codion vs Shaanxi Union
New-Zealand - National League - Central, Central League - 11
Miramar vs Island Bay United
New-Zealand - National League - Central, Central League - 11
Western Suburbs vs Wellington Olympic
New-Zealand - National League - Central, Central League - 11
Petone vs Wellington Phoenix II
New-Zealand - National League - Central, Central League - 11
North Wellington vs Stop Out
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 13
Eastern Suburbs vs Auckland City
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 13
East Coast Bays vs Bay Olympic
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 13
Auckland United vs Tauranga City United
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 13
Melville United vs Hamilton Wanderers
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 13
Western Springs vs Manurewa
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 10
Cashmere Technical vs Dunedin City Royals
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 10
Universities vs Ferrymead Bays
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 10
Nomads United vs Christchurch United
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 10
Selwyn United vs Coastal Spirit
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 17
Hercilio Luz U20 vs Figueirense U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 17
Joinville U20 vs Internacional SC U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 17
Brusque U20 vs Chapecoense U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 17
Marcilio Dias U20 vs Criciuma U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 17
Avai U20 vs Nacao U20
World - Euro Championship, Group Stage - 2
Slovakia vs Ukraine
World - Euro Championship, Group Stage - 2
Poland vs Austria
World - Euro Championship, Group Stage - 2
Netherlands vs France
World - Copa America, Group Stage - 1
Argentina vs Canada
Brazil - Serie B, Regular Season - 12
Vila Nova vs Goias
Brazil - Serie B, Regular Season - 12
Ponte Preta vs Ceara
Brazil - Serie B, Regular Season - 12
Mirassol vs Santos
Brazil - Serie B, Regular Season - 12
Ituano vs Brusque
Brazil - Serie B, Regular Season - 12
America Mineiro vs Avai
Brazil - Serie B, Regular Season - 12
Chapecoense-sc vs Paysandu
Brazil - Serie B, Regular Season - 12
CRB vs Guarani Campinas
Brazil - Serie B, Regular Season - 12
Operario-PR vs Botafogo SP
Brazil - Serie B, Regular Season - 12
Amazonas vs Coritiba
Brazil - Serie B, Regular Season - 12
Sport Recife vs Novorizontino
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 14
Ferroviaria W vs Atletico Mineiro W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 14
Santos W vs Botafogo W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 14
Palmeiras W vs Internacional RS W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 14
Cruzeiro W vs Corinthians W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 14
Gremio W vs Real Brasilia
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 14
Kindermann W vs Flamengo W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 14
Fluminense W vs RB Bragantino W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 14
America Mineiro W vs Sao Paulo W
Belarus - Premier League, Regular Season - 13
Bate Borisov vs Dinamo Brest
Belarus - Premier League, Regular Season - 13
Dinamo Minsk vs Neman
Belarus - Premier League, Regular Season - 13
Smorgon vs FC Slutsk
Belarus - Premier League, Regular Season - 13
FC Minsk vs Arsenal
Belarus - Premier League, Regular Season - 13
Naftan vs Slavia Mozyr
Belarus - Premier League, Regular Season - 13
FC Gomel vs Shakhter Soligorsk
Belarus - Premier League, Regular Season - 13
Torpedo Zhodino vs FC Isloch Minsk R.
Belarus - Premier League, Regular Season - 13
FC Dnepr Mogilev vs FC Vitebsk
Latvia - Virsliga, Regular Season - 19
BFC Daugavpils vs FS Jelgava
Latvia - Virsliga, Regular Season - 19
Auda vs Rigas FS
Egypt - Premier League, Regular Season - 12
Al Ahly vs El Dakhleya
Egypt - Premier League, Regular Season - 12
Zamalek SC vs Pharco
South-Korea - K3 League, Regular Season - 15
Chuncheon vs Paju Citizen
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 12
Dinamo Samarqand vs Andijan
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 12
Navbahor vs Qizilqum
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 8
Grotta vs Njardvik
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 15
Western Spirit vs Springfield United
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 21
Manly United vs Central Coast II
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 12
Darwin Olympic vs Uni Azzurri
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 12
Darwin Hearts vs Mindil Aces
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 16
South Adelaide Panthers vs Campbelltown City
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 16
Adelaide Comets vs White City Woodville
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 19
Melbourne Knights vs Moreland City
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 19
South Melbourne vs Altona Magic
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 15
Kauno Zalgiris II vs Garliava
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 15
Banga II vs Neptuna Klaipeda
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 15
Hegelmann II vs Nevezis
Russia - Youth Championship, Regular Season - 11
Rubin Kazan U20 vs Akademiya Konoplev U20
Russia - Youth Championship, Regular Season - 11
Sochi U20 vs UOR No5 U20
Russia - Youth Championship, Regular Season - 11
Krylya Sovetov U19 vs Spartak Moskva U19
Russia - Youth Championship, Regular Season - 11
Baltika U19 vs Lokomotiv Moskva U19
Russia - Youth Championship, Regular Season - 11
Strogino U20 vs Krasnodar U19
Russia - Youth Championship, Regular Season - 11
Fakel U19 vs Orenburg U19
Russia - Youth Championship, Regular Season - 11
Zenit U19 vs Dinamo Moskva U19
Russia - Youth Championship, Regular Season - 11
Ural U20 vs Akhmat Grozny U20
Russia - Youth Championship, Regular Season - 11
Nizhny Novgorod U19 vs CSKA Moskva U19
Russia - Youth Championship, Regular Season - 11
Chertanovo U20 vs Rostov U19
USA - USL League Two, Central Conference - 11
Lansing City vs Kalamazoo FC
USA - USL League Two, Western Conference - 12
Ogden City vs Albion Colorado
USA - USL League Two, Western Conference - 12
Redlands vs Ventura County Fusion
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 29
Dire Dawa Kenema vs Sidama Bunna
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 29
Hambericho Durame vs Wolkite Ketema
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 16
Gold Coast Knights vs Olympic
USA - USL League One, Regular Season - 6
Forward Madison vs Union Omaha
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 35
Al Karkh vs Newroz
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 35
Al Minaa Basra vs Naft Maysan
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 35
Al-Qasim vs Naft Al-Wasat
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 35
Zakho vs Karbala
Belarus - Reserve League, Regular Season - 13
BATE Res. vs Dinamo Brest Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 13
Dinamo Minsk Res. vs Neman Grodno Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 13
Smorgon Res. vs Slutsk Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 13
Minsk Res. vs Arsenal Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 13
Naftan Res. vs Slavia Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 13
Gomel Res. vs Shakhtyor Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 13
Torpedo Zhodino Res. vs Isloch Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 13
Dnepr Mogilev Res. vs Vitebsk Res.
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 13
Froso vs Bergnasets
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 9
Thor / KA W vs Fylkir W
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 9
Keflavik W vs Tindastoll W
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 9
Throttur Reykjavik W vs Stjarnan W
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 12
Froya vs Os
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 12
Barum vs Assiden IF
World - OFC Nations Cup, Group Stage - 1
New Caledonia vs Solomon Islands
World - OFC Nations Cup, Group Stage - 1
Vanuatu vs New Zealand
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 16
Brisbane Strikers vs Ipswich
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 16
West Torrens Birkalla vs Adelaide Cobras
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 21
Blacktown Spartans vs Canterbury Bankstown
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 21
Nepean vs Mt Druitt Town
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 19
Northcote City vs Eastern Lions
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 19
Preston Lions vs Bentleigh Greens
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 19
Langwarrin vs Werribee City
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 18
Columbus Crew II vs Chicago Fire II
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 13
West Coast Rangers vs Birkenhead United
World - Euro Championship, Group Stage - 2
Slovenia vs Serbia
World - Euro Championship, Group Stage - 2
Denmark vs England
World - Euro Championship, Group Stage - 2
Spain vs Italy
USA - Major League Soccer, Regular Season - 25
Charlotte vs Orlando City SC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 25
FC Cincinnati vs Philadelphia Union
USA - Major League Soccer, Regular Season - 25
DC United vs Atlanta United FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 25
Inter Miami vs Columbus Crew
USA - Major League Soccer, Regular Season - 25
Montreal Impact vs New York Red Bulls
USA - Major League Soccer, Regular Season - 25
Toronto FC vs Nashville SC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 25
Austin vs Los Angeles FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 25
FC Dallas vs Minnesota United FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 25
Houston Dynamo vs Seattle Sounders
USA - Major League Soccer, Regular Season - 25
Sporting Kansas City vs Real Salt Lake
USA - Major League Soccer, Regular Season - 26
St. Louis City vs Colorado Rapids
USA - Major League Soccer, Regular Season - 26
Los Angeles Galaxy vs New York City FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 26
San Jose Earthquakes vs Portland Timbers
Latvia - Virsliga, Regular Season - 19
Tukums vs FK Liepaja
Latvia - Virsliga, Regular Season - 19
Valmiera / BSS vs Metta / LU
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 12
Lokomotiv vs Sogdiana
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 8
Afturelding vs IBV Vestmannaeyjar
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 8
IR Reykjavik vs Fjolnir
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 8
Keflavik vs Throttur Reykjavik
Finland - Ykkonen, Regular Season - 12
SJK Akatemia vs Kooteepee
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 14
HJS Akatemia vs SexyPoxyt
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 14
I-Kissat vs Ilves II
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 11
JPS vs SJK-juniorit
USA - NWSL Women, Regular Season - 9
NJ/NY Gotham FC W vs San Diego Wave W
USA - NWSL Women, Regular Season - 10
Angel City W vs Racing Louisville W
USA - USL Championship, Regular Season - 17
Pittsburgh Riverhounds vs Louisville City
USA - USL Championship, Regular Season - 18
Birmingham Legion vs San Antonio
USA - USL Championship, Regular Season - 18
FC Tulsa vs Miami FC
USA - USL Championship, Regular Season - 18
Oakland Roots vs El Paso Locomotive
USA - USL League Two, Central Conference - 11
Buffalo vs Fort Wayne
USA - USL League Two, Eastern Conference - 16
Real Central New Jersey vs West Chester United II
USA - USL League Two, Eastern Conference - 16
Boston City vs Black Rock
USA - USL League Two, Eastern Conference - 16
Wake vs Tobacco Road
USA - USL League Two, Eastern Conference - 16
Cedar Stars Rush vs Morris Elite
USA - USL League Two, Southern Conference - 11
Inter Gainesville vs The Villages
USA - USL League Two, Southern Conference - 11
Nona vs Brooke House
USA - USL League Two, Southern Conference - 11
Pinellas County vs Sarasota Paradise
USA - USL League Two, Eastern Conference - 15
Charlotte Independence 2 vs West Virginia Alliance
USA - USL League Two, Eastern Conference - 15
North Carolina II vs North Carolina Fusion
USA - USL League Two, Southern Conference - 11
Blue Goose vs Little Rock Rangers
USA - USL League Two, Southern Conference - 12
Dothan United vs East Atlanta
USA - USL League Two, Southern Conference - 12
AHFC Royals vs Corpus Christi
USA - USL League Two, Western Conference - 11
Colorado ISA vs Utah Avalanche
USA - USL League Two, Western Conference - 11
Oly Town vs Capital
USA - USL League Two, Western Conference - 12
Tacoma Stars vs United PDX
USA - USL League Two, Western Conference - 12
Capo II vs Seahorses
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 29
Awassa Kenema vs Bahardar
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 29
Adama Kenema vs Mekelakeya
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 5
York United vs Pacific FC
USA - USL League One, Regular Season - 6
Greenville Triumph vs Charlotte Independence
USA - NISA, Regular Season - 6
Maryland Bobcats vs Savannah Clovers
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 35
Baghdad vs Al Quwa Al Jawiya
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 35
Erbil vs Al Najaf
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 35
Al Zawra'a vs Al Hudod
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 35
Al Shorta vs Naft Al-Janoob
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 12
Rosengard W vs KIF Orebro
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 12
Trelleborg W vs Hacken
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 13
Grebbestad vs Vanersborgs IF
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 13
Kumla vs Vanersborgs FK
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 13
IFK Skovde vs Saffle SK
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 13
Motala vs Gauthiod
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 13
Gute vs Arlanda
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 13
Skiljebo vs Jarfalla
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 13
Gottne vs Sandviks
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 13
Skelleftea vs Ytterhogdal
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 13
Atvidabergs FF vs Sylvia
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 13
Sleipner vs Mjolby
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 13
Lindome vs Varbergs GIF
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 13
Tord vs Qviding FIF
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 13
Savedalen vs Bergdalens
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 13
Husqvarna vs Jonsered
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 13
Rappe vs Berga
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 13
Karlskrona vs Hassleholms IF
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 13
Simrishamn vs Karlshamn
South-Korea - WK-League, Regular Season - 16
Boeun Sangmu vs Seoul
South-Korea - WK-League, Regular Season - 16
Gumi Sportstoto vs Gyeongju
South-Korea - WK-League, Regular Season - 16
Hwacheon KSPO vs Suwon FMC
South-Korea - WK-League, Regular Season - 16
Changnyeong vs Incheon Red Angels
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 9
Valur W vs FH W
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 9
Vikingur Reykjavik W vs Breidablik W
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 7
Vega Real vs San Cristobal
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 7
Delfines Del Este vs Atlantico
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 7
Atletico Pantoja vs Moca
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 7
Universidad O&M vs Cibao
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 12
Skjetten vs Lokomotiv Oslo
World - Euro Championship, Group Stage - 2
Croatia vs Albania
World - Euro Championship, Group Stage - 2
Germany vs Hungary
World - Euro Championship, Group Stage - 2
Scotland vs Switzerland
Brazil - Serie A, Regular Season - 12
Internacional vs Atletico-MG
Brazil - Serie A, Regular Season - 12
Cruzeiro vs Atletico Paranaense
Brazil - Serie A, Regular Season - 12
Bahia vs Vasco DA Gama
Brazil - Serie A, Regular Season - 12
Fluminense vs Vitoria
Brazil - Serie A, Regular Season - 12
Botafogo vs RB Bragantino
Brazil - Serie A, Regular Season - 12
Corinthians vs Cuiaba
Brazil - Serie A, Regular Season - 12
Sao Paulo vs Criciuma
Brazil - Serie A, Regular Season - 12
Fortaleza EC vs Palmeiras
Brazil - Serie A, Regular Season - 12
Atletico Goianiense vs Gremio
Brazil - Serie A, Regular Season - 12
Juventude vs Flamengo
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 16
Nomme United vs FC Levadia Tallinn
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 16
Trans Narva vs Kuressaare
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 16
Flora Tallinn vs Tammeka
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 12
FC Lahti vs IF Gnistan
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 12
haka vs Inter Turku
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 12
vaasa PS vs AC oulu
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 12
Ilves Tampere vs SJK
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 12
EIF vs IFK Mariehamn
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 12
HJK helsinki vs KuPS
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 18
TransINVEST Vilnius vs Panevezys
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 18
Banga vs Hegelmann Litauen
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 18
Dziugas Telsiai vs FK Zalgiris Vilnius
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 18
Suduva Marijampole vs Kauno Zalgiris
Egypt - Premier League, Regular Season - 26
Baladiyyat Al Mehalla vs Pyramids FC
Egypt - Premier League, Regular Season - 26
Ceramica Cleopatra vs Future FC
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 31
Nzoia Sugar vs Muhoroni Youth
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 30
Shabana vs Bidco United
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 30
Nairobi City Stars vs Sofapaka
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 30
Police vs Bandari
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 30
Posta Rangers FC vs Tusker
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 30
Homeboyz vs Murang'a SEAL
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 30
AFC Leopards vs KCB
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 30
GOR Mahia vs Talanta
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 30
Kariobangi Sharks vs Ulinzi Stars
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 16
Vargas Torres vs San Antonio
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 16
Manta FC vs Cuniburo
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 16
Leones del Norte vs Chacaritas
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 16
Guayaquil City FC vs Gualaceo SC
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 16
UT Cotopaxi vs 9 de Octubre
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 10
Breidablik vs KA Akureyri
Finland - Ykkonen, Regular Season - 12
JIPPO vs MP
Finland - Ykkonen, Regular Season - 12
KaPa vs FF Jaro
Finland - Ykkonen, Regular Season - 12
SalPa vs JaPS
Finland - Ykkonen, Regular Season - 12
Turku PS vs PK-35
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 10
MyPa vs Futura
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 10
PEPO vs GrIFK
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 10
Kiffen vs Reipas
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 14
VJS vs Inter Turku II
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 14
P-Iirot vs TPV
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 10
Kraft vs JS Hercules
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 10
TP-47 vs OPS Oulu
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 10
OTP vs GBK
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 10
JBK vs Kuopion Elo
USA - USL Championship, Regular Season - 17
Las Vegas Lights vs Colorado Springs
USA - USL League Two, Central Conference - 10
Toledo Villa vs Kings Hammer
USA - USL League Two, Eastern Conference - 15
Pathfinder vs Western Mass Pioneers
USA - USL League Two, Southern Conference - 11
Brevard vs Florida Elite
USA - USL League Two, Eastern Conference - 15
Ironbound vs Staten Island Athletic
USA - USL League Two, Western Conference - 11
Marin vs Davis Legacy
USA - USL League Two, Central Conference - 10
Union Macomb vs Ann Arbor
USA - USL League Two, Central Conference - 10
Chicago City vs River Light
USA - USL League Two, Eastern Conference - 15
AC Connecticut vs Vermont Green
USA - USL League Two, Eastern Conference - 15
Evergreen vs Virginia Beach United
USA - USL League Two, Eastern Conference - 15
Patuxent vs Charlottesville Blues
USA - USL League Two, Eastern Conference - 15
Seacoast United Phantoms vs Boston Bolts
USA - USL League Two, Southern Conference - 11
Swan City vs Miami AC
USA - USL League Two, Southern Conference - 11
Tennessee vs Southern Soccer Academy
USA - USL League Two, Central Conference - 11
Midwest United vs Flint City Bucks
USA - USL League Two, Eastern Conference - 15
Long Island Rough Riders vs Westchester Flames
Benin - Championnat National, Championship Round - 23
ASPAC vs USSK
Benin - Championnat National, Championship Round - 23
Dadje vs Cavaliers
Benin - Championnat National, Championship Round - 23
Damissa vs Dynamo Abomey
Benin - Championnat National, Championship Round - 23
Dragons vs Coton Sport Ouidah
Benin - Championnat National, Championship Round - 23
Espoir Savalou vs Bani Ganse
Benin - Championnat National, Championship Round - 23
JSP vs AS Cotonou
Benin - Championnat National, Championship Round - 23
Requins vs Ayema
Benin - Championnat National, Championship Round - 23
Tukunnin vs Loto Popo
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 13
Lidkoping vs Herrestads
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 13
Boden vs IFK Lulea
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 13
Lucksta vs Algarna
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 13
Enskede vs IFK Eskilstuna
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 14
Ljungsbro vs Haninge
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 13
Ockero vs Landvetter IS
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 13
IFK Hassleholm vs IFK Trelleborg
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 13
Lodde vs Osterlen
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 12
Kvant vs Ryazan
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 12
Strogino vs Kosmos Dolgoprudny
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 12
Dinamo Vladivostok vs Kolomna
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 12
Khimki II vs Sakhalin
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 12
Kompozit vs Arsenal Tula II
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 12
FK Spartak Tambov vs Zenit Penza
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 12
SKA Khabarovsk II vs Salyut-Belgorod
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 12
Yenisey II vs Dinamo Vologda
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 12
Znamya Truda vs Dinamo Moskva II
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 12
Baltika BFU vs Saturn Ramenskoye
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 12
Luki-Energiya vs Irkutsk
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 12
Rodina Moskva III vs Spartak Moscow 2
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 12
Zvezda St. Petersburg vs Zenit 2
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 12
Torpedo Vladimir vs Chertanovo Moscow
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 12
Tver vs Dinamo St. Petersburg
World - OFC Nations Cup, Group Stage - 1
Samoa vs Fiji
World - OFC Nations Cup, Group Stage - 1
Papua New Guinea vs Tahiti
New-Zealand - National League - Central, Central League - 14
Wellington Phoenix II vs Wellington Olympic
World - Euro Championship, Group Stage - 1
Turkey vs Georgia
World - Euro Championship, Group Stage - 1
Portugal vs Czech Republic
Brazil - Serie B, Regular Season - 11
Vila Nova vs Mirassol
Brazil - Serie B, Regular Season - 11
Guarani Campinas vs Ituano
Brazil - Serie B, Regular Season - 11
Botafogo SP vs Ponte Preta
Brazil - Serie B, Regular Season - 11
Novorizontino vs Amazonas
Brazil - Serie B, Regular Season - 11
Santos vs Goias
Brazil - Serie B, Regular Season - 11
Chapecoense-sc vs Operario-PR
Brazil - Serie B, Regular Season - 11
Brusque vs Avai
Brazil - Serie B, Regular Season - 11
Coritiba vs America Mineiro
Brazil - Serie B, Regular Season - 11
Paysandu vs CRB
Brazil - Serie B, Regular Season - 11
Ceara vs Sport Recife
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 16
Paide vs Vaprus
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 16
Kalju Nomme vs Tallinna Kalev
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 18
Dainava vs Siauliai
Egypt - Premier League, Regular Season - 26
Smouha SC vs El Dakhleya
Egypt - Premier League, Regular Season - 26
Al Ittihad vs Al Ahly
Egypt - Premier League, Regular Season - 26
Masr vs Pharco
Argentina - Primera C, Apertura - 23
Deportivo Paraguayo vs Yupanqui
Argentina - Primera C, Apertura - 23
Real Pilar vs Berazategui
Argentina - Primera C, Apertura - 23
Argentino Rosario vs Sportivo Barracas
Argentina - Primera C, Apertura - 23
Defensores de Cambaceres vs Lujan
Argentina - Primera C, Apertura - 23
Atletico Atlas vs El Porvenir
Argentina - Primera C, Apertura - 23
Deportivo Espanol vs Ituzaingo
Argentina - Primera C, Apertura - 23
Centro Espanol vs General Lamadrid
Argentina - Primera C, Apertura - 23
Victoriano Arenas vs Deportivo Muniz
Argentina - Primera C, Apertura - 23
Leandro N. Alem vs Mercedes
Argentina - Primera C, Apertura - 23
Central Ballester vs Central Cordoba
Argentina - Primera C, Apertura - 23
Claypole vs Puerto Nuevo
Argentina - Primera C, Apertura - 23
Juventud Unida vs Lugano
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 10
Fylkir vs Vestri
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 10
Valur Reykjavik vs Vikingur Reykjavik
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 10
Fram Reykjavik vs HK Kopavogur
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 10
Stjarnan vs FH hafnarfjordur
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 10
IA Akranes vs KR Reykjavik
USA - USL League Two, Western Conference - 11
Arizona Arsenal vs Redlands
USA - USL League One, Regular Season - 6
Northern Colorado vs One Knoxville
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 14
Rubin Yalta vs Nart Cherkessk
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 14
Stroitel Kamensk-Shakht. vs Legion Dynamo
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 14
Forte Taganrog vs Spartak Nalchik
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 14
Dynamo Makhachkala II vs Biolog
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 14
Rostov II vs Sevastopol
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 14
Astrakhan vs Pobeda
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 14
Kuban Kholding vs Dinamo Stavropol
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 14
Alaniya Vladikavkaz II vs Druzhba
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 10
Botafogo U20 vs RB Bragantino U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 10
Sao Paulo U20 vs Santos U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 10
Atletico GO U20 vs Ceara U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 10
Fluminense U20 vs Flamengo U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 10
Athletico PR U20 vs Atletico Mineiro U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 10
Palmeiras U20 vs Cuiaba U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 10
America Mineiro U20 vs Goias U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 10
Gremio U20 vs Internacional U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 10
Fortaleza U20 vs Bahia U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 10
Cruzeiro U20 vs Corinthians U20
World - OFC Nations Cup, Group Stage - 1
New Zealand vs Solomon Islands
World - OFC Nations Cup, Group Stage - 1
Vanuatu vs New Caledonia
World - Euro Championship, Group Stage - 1
Romania vs Ukraine
World - Euro Championship, Group Stage - 1
Belgium vs Slovakia
World - Euro Championship, Group Stage - 1
Austria vs France
Sweden - Superettan, Regular Season - 12
trelleborgs FF vs IK brage
Egypt - Premier League, Regular Season - 26
El Gouna FC vs National Bank of Egypt
Egypt - Premier League, Regular Season - 26
Ismaily SC vs Enppi
Egypt - Premier League, Regular Season - 26
Zamalek SC vs AL Masry
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 11
Olympic vs Olmaliq
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 11
Metalourg vs Bunyodkor
USA - NWSL Women, Regular Season - 9
Bay FC vs Utah Royals W
USA - USL Championship, Regular Season - 17
North Carolina vs Monterey Bay
USA - USL League Two, Western Conference - 11
West Seattle Junction vs Tacoma Stars
USA - USL League Two, Western Conference - 11
Capital vs Ballard
USA - USL League Two, Eastern Conference - 15
Tobacco Road vs Charlotte Eagles
USA - USL League Two, Southern Conference - 11
Sarasota Paradise vs Miami AC
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 4
Vancouver FC vs Cavalry FC
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 34
Baghdad vs Al Kahrabaa
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 34
Al Hudod vs Al Minaa Basra
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 34
Naft Al-Janoob vs Al-Qasim
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 34
Al Shorta vs Al Talaba
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 11
Hacken vs Vittsjo
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 12
Nykoping vs Atvidabergs FF
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 11
Sola vs Start II
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 11
Madla vs Sandefjord II
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 11
Mjondalen II vs Gamle Oslo
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 11
Stabak II vs Mosjoen
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 11
Skedsmo vs Aalesund II
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 11
Kongsvinger II vs HamKam II
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 18
Kingston City vs Preston Lions
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 18
Bulleen Lions vs Sunshine Georgies
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 18
Huntsville City vs Chicago Fire II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 18
St. Louis City II vs Houston Dynamo FC II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 18
San Jose Earthquakes II vs Tacoma Defiance
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 18
Colorado Rapids II vs LA Galaxy II
World - Euro Championship, Group Stage - 1
Poland vs Netherlands
World - Euro Championship, Group Stage - 1
Slovenia vs Denmark
World - Euro Championship, Group Stage - 1
Serbia vs England
South-Korea - K League 1, Regular Season - 17
Ulsan Hyundai FC vs FC Seoul
South-Korea - K League 1, Regular Season - 17
Jeonbuk Motors vs Incheon United
South-Korea - K League 1, Regular Season - 17
Daegu FC vs Jeju United FC
South-Korea - K League 2, Regular Season - 17
Gimpo Citizen vs Ansan Greeners
South-Korea - K League 2, Regular Season - 17
Cheongju vs Cheonan City
South-Korea - K League 2, Regular Season - 17
Asan Mugunghwa vs Busan I Park
Sweden - Superettan, Regular Season - 12
Helsingborg vs Orebro SK
Sweden - Superettan, Regular Season - 12
Osters IF vs Ostersunds FK
Sweden - Superettan, Regular Season - 12
Sandviken vs Oddevold
Japan - J1 League, Regular Season - 18
Vissel Kobe vs Kawasaki Frontale
Japan - J1 League, Regular Season - 18
Avispa Fukuoka vs Sagan Tosu
Japan - J1 League, Regular Season - 18
Kashima vs Albirex Niigata
Japan - J1 League, Regular Season - 18
FC Tokyo vs Jubilo Iwata
Japan - J1 League, Regular Season - 18
Nagoya Grampus vs Shonan Bellmare
Japan - J1 League, Regular Season - 18
Gamba Osaka vs Kashiwa Reysol
Norway - 1. Division, Regular Season - 13
Kongsvinger vs Asane
Norway - 1. Division, Regular Season - 13
Lyn vs Sogndal
Norway - 1. Division, Regular Season - 13
Sandnes ULF vs Mjondalen
Norway - 1. Division, Regular Season - 13
Levanger vs Aalesund
Norway - 1. Division, Regular Season - 13
Moss vs Bryne
Norway - 1. Division, Regular Season - 13
Start vs Stabaek
Norway - 1. Division, Regular Season - 13
Egersund vs Valerenga
Norway - 1. Division, Regular Season - 13
Ranheim vs Raufoss
Japan - J2 League, Regular Season - 20
Iwaki vs Ventforet Kofu
Japan - J2 League, Regular Season - 20
Mito Hollyhock vs Blaublitz Akita
Japan - J2 League, Regular Season - 20
Vegalta Sendai vs V-varen Nagasaki
Japan - J2 League, Regular Season - 20
Ehime FC vs Shimizu S-pulse
Japan - J2 League, Regular Season - 20
Roasso Kumamoto vs Fagiano Okayama
Japan - J2 League, Regular Season - 20
Oita Trinita vs Tochigi SC
Japan - J2 League, Regular Season - 20
Thespakusatsu Gunma vs Renofa Yamaguchi
Japan - J2 League, Regular Season - 20
JEF United Chiba vs Tokushima Vortis
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 15
FC Levadia Tallinn vs Tammeka
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 15
Kuressaare vs Nomme United
China - Super League, Regular Season - 15
Shijiazhuang Y. J. vs Qingdao Jonoon
China - Super League, Regular Season - 15
Shanghai Shenhua vs Chengdu Better City
China - Super League, Regular Season - 15
Qingdao Youth Island vs Wuhan Three Towns
China - League One, Regular Season - 14
Yanbian Longding vs Guangzhou Evergrande FC
China - League One, Regular Season - 14
Jiangxi Liansheng vs Suzhou Dongwu
USA - Major League Soccer, Regular Season - 23
Atlanta United FC vs Houston Dynamo
USA - Major League Soccer, Regular Season - 23
Charlotte vs DC United
USA - Major League Soccer, Regular Season - 23
Montreal Impact vs Real Salt Lake
USA - Major League Soccer, Regular Season - 24
New England Revolution vs Vancouver Whitecaps
USA - Major League Soccer, Regular Season - 24
New York Red Bulls vs Nashville SC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 24
Orlando City SC vs Los Angeles FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 24
Philadelphia Union vs Inter Miami
USA - Major League Soccer, Regular Season - 24
Toronto FC vs Chicago Fire
Japan - J3 League, Regular Season - 17
Osaka vs Gainare Tottori
USA - Major League Soccer, Regular Season - 24
FC Dallas vs St. Louis City
USA - Major League Soccer, Regular Season - 24
Colorado Rapids vs Austin
USA - Major League Soccer, Regular Season - 24
Los Angeles Galaxy vs Sporting Kansas City
USA - Major League Soccer, Regular Season - 24
San Jose Earthquakes vs FC Cincinnati
USA - Major League Soccer, Regular Season - 24
Seattle Sounders vs Minnesota United FC
Japan - J3 League, Regular Season - 17
Vanraure Hachinohe vs Tegevajaro Miyazaki
Japan - J3 League, Regular Season - 17
Matsumoto Yamaga vs Azul Claro Numazu
Japan - J3 League, Regular Season - 17
Kamatamare Sanuki vs Kanazawa
Japan - J3 League, Regular Season - 17
Kitakyushu vs Nara Club
Japan - J3 League, Regular Season - 17
Kataller Toyama vs Omiya Ardija
Japan - J3 League, Regular Season - 17
Grulla Morioka vs Parceiro Nagano
Japan - J3 League, Regular Season - 17
Imabari vs Sagamihara
Japan - J3 League, Regular Season - 17
FC Ryukyu vs Fukushima United
Latvia - Virsliga, Regular Season - 18
Grobina vs FS Jelgava
Latvia - Virsliga, Regular Season - 18
Auda vs Metta / LU
Latvia - Virsliga, Regular Season - 18
Rigas FS vs Riga
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 17
FK Zalgiris Vilnius vs Panevezys
Egypt - Premier League, Regular Season - 26
El Mokawloon vs El Geish
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 29
Murang'a SEAL vs Police
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 29
Sofapaka vs GOR Mahia
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 30
Ulinzi Stars vs Nzoia Sugar
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 30
Bidco United vs Kariobangi Sharks
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 14
Def. de Pronunciamiento vs Sportivo Las Parejas
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 14
El Linqueno vs Defensores de Belgrano VR
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 14
Gimnasia Concepcion vs Sportivo Belgrano
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 14
Independiente De Chivilcoy vs Douglas Haig
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 14
Sol de America vs Boca Unidos
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 14
Crucero Del Norte vs Central Norte
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 14
Sarmiento Resistencia vs San Martin Formosa
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 14
Juventud Antoniana vs Sarmiento de La Banda
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 14
Deportivo Rincon vs Sansinena
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 14
Circulo Deportivo vs Cipolletti
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 14
Santamarina vs Olimpo Bahia Blanca
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 14
Villa Mitre vs Kimberley Mar del Plata
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 14
Germinal de Rawson vs Sol de Mayo
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 14
Gutierrez vs Ferro Carril Oeste LP
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 14
Argentino Monte Maiz vs Estudiantes S.l.
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 14
San Martin Mendoza vs Atenas
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 14
Deportivo Camioneros vs Huracan Las Heras
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 14
Juventud Unida Univ. vs Ciudad de Bolivar
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 30
Athletic Club W vs Sevilla W
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 30
Atletico Madrid W vs Villarreal W
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 30
Levante W vs Madrid CFF W
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 30
Real Betis W vs Granad. Tenerife W
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 30
Eibar W vs Granada
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 30
Valencia W vs Barcelona W
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 30
Real Sociedad W vs Levante Las Planas
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 30
Sporting Huelva W vs Real Madrid W
South-Korea - K3 League, Regular Season - 14
Paju Citizen vs Siheung Citizen
South-Korea - K3 League, Regular Season - 14
Busan Transportation vs Ulsan Citizen
South-Korea - K3 League, Regular Season - 14
Pocheon vs Mokpo City
South-Korea - K3 League, Regular Season - 14
Changwon City vs Daegu II
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 11
Neftchi vs Surkhon
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 11
Pakhtakor vs Navbahor
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 13
IF II vs NSI Runavik
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 13
B36 Torshavn vs B68
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 13
07 Vestur vs HB
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 20
Rockdale City Suns vs Manly United
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 20
Wollongong Wolves vs Blacktown City
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 20
Central Coast II vs Sydney II
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 20
APIA Leichhardt Tigers vs Marconi Stallions
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 18
Heidelberg United vs South Melbourne
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 14
Babrungas vs Banga II
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 14
Ekranas vs Kauno Zalgiris II
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 14
BFA vs FA Siauliai II
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 29
Simmeringer SC vs Vorwarts Brigittenau
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 29
1980 Wien vs Mannsworth
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 29
Hellas Kagran vs Wienerberg
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 14
TPV vs HJS Akatemia
USA - NWSL Women, Regular Season - 9
Washington Spirit W vs San Diego Wave W
USA - NWSL Women, Regular Season - 9
North Carolina Courage W vs Orlando Pride W
USA - NWSL Women, Regular Season - 9
Houston Dash W vs Angel City W
USA - NWSL Women, Regular Season - 9
OL Reign W vs Portland Thorns W
USA - USL Championship, Regular Season - 17
Hartford Athletic vs Pittsburgh Riverhounds
USA - USL Championship, Regular Season - 17
Indy Eleven vs San Antonio
USA - USL Championship, Regular Season - 17
Tampa Bay Rowdies vs Louisville City
USA - USL Championship, Regular Season - 17
Memphis 901 vs New Mexico United
USA - USL Championship, Regular Season - 17
El Paso Locomotive vs Phoenix Rising
USA - USL Championship, Regular Season - 17
Colorado Springs vs Orange County SC
USA - USL Championship, Regular Season - 17
Sacramento Republic vs Oakland Roots
USA - USL League Two, Eastern Conference - 14
Charlottesville Blues vs Christos
USA - USL League Two, Eastern Conference - 14
New Jersey Copa vs Ironbound
USA - USL League Two, Central Conference - 10
Cleveland Force vs Dayton Dutch Lions
USA - USL League Two, Central Conference - 10
Minneapolis City vs Bavarian
USA - USL League Two, Central Conference - 10
Rochester vs RKC
USA - USL League Two, Central Conference - 10
Ann Arbor vs Midwest United
USA - USL League Two, Eastern Conference - 14
Lehigh Valley United vs Real Central New Jersey
USA - USL League Two, Eastern Conference - 14
Lone Star II vs Ocean City Nor'easters
USA - USL League Two, Eastern Conference - 14
AC Connecticut vs Boston City
USA - USL League Two, Eastern Conference - 14
Vermont Green vs Western Mass Pioneers
USA - USL League Two, Eastern Conference - 14
Charlotte Independence 2 vs Wake
USA - USL League Two, Eastern Conference - 14
West Virginia Alliance vs North Carolina II
USA - USL League Two, Eastern Conference - 14
Lionsbridge vs Evergreen
USA - USL League Two, Southern Conference - 10
The Villages vs Nona
USA - USL League Two, Southern Conference - 10
Brevard vs Brooke House
USA - USL League Two, Southern Conference - 10
Inter Gainesville vs Florida Elite
USA - USL League Two, Eastern Conference - 14
FC Motown II vs Hudson Valley Hammers
USA - USL League Two, Southern Conference - 10
Asheville City vs Birmingham Legion II
USA - USL League Two, Central Conference - 10
Des Moines Menace vs St. Charles
USA - USL League Two, Southern Conference - 10
Hattiesburg vs Blue Goose
USA - USL League Two, Southern Conference - 10
Louisiana Krewe vs Little Rock Rangers
USA - USL League Two, Southern Conference - 10
Houston Sur vs Houston FC
USA - USL League Two, Central Conference - 10
Peoria vs River Light
USA - USL League Two, Southern Conference - 10
Hill Country Lobos vs AHFC Royals
USA - USL League Two, Southern Conference - 11
Brazos Valley vs Corpus Christi
USA - USL League Two, Western Conference - 10
Flatirons Rush vs New Mexico United II
USA - USL League Two, Western Conference - 10
Utah United vs Ogden City
USA - USL League Two, Western Conference - 11
Coachella vs Seahorses
USA - USL League Two, Western Conference - 11
Tucson vs Redlands
USA - USL League Two, Western Conference - 11
Academica vs Monterey Bay II
USA - USL League Two, Central Conference - 10
Thunder Bay Chill vs St. Croix
USA - USL League Two, Southern Conference - 11
Tampa Bay United vs Swan City
USA - USL League Two, Western Conference - 11
SF Glens vs San Francisco City
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 15
Laagri vs Paide II
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 15
Viimsi vs Tallinna Kalev II
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 15
Flora II vs JK Tabasalu
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 32
Znojmo vs Hodonin
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 32
Tatran Bohunice vs Slovacko II
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 32
Viktoria Otrokovice vs Trinec
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 32
Hranice vs Unicov
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 32
Uhersky Brod vs Frydek-Mistek
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 32
Hlucin vs Zlin II
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 32
Banik Ostrava II vs Frydlant
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 32
Start Brno vs Slovan Rosice
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 32
Blansko vs Karvina II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 30
Zdirec nad Doubravou vs Sokol Lanzhot
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 30
Slavoj Polna vs Stara Rise
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 30
Dalnice Sperice vs Lisen II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 30
Zdar nad Sazavou vs Sokol Tasovice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 30
Vrchovina vs Humpolec
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 30
Havlickuv Brod vs Zbrojovka Brno II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 30
Breclav vs Velke Mezirici
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 30
Pelhrimov vs Velka Bites
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 30
Kostelec na Hane vs Bzenec
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 30
HFK Olomouc vs Nove Sady
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 30
Strani vs Batov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 30
Holesov vs Kozlovice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 30
Sternberk vs Skastice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 30
Viktorie Prerov vs Slavicin
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 30
Tatran Vsechovice vs Novy Jicin
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 30
Vsetin vs Jiskra Rymarov
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 28
Kedus Giorgis vs Ethiopia Nigd Bank
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 28
Hambericho Durame vs Welayta Dicha
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 9
Progress / AFA Olaine vs Ogre United
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 9
Valmiera II vs Super Nova
Fiji - National Football League, Regular Season - 10
Lautoka vs Nasinu
Fiji - National Football League, Regular Season - 10
Suva vs Ba
Fiji - National Football League, Regular Season - 10
Tailevu Naitasiri vs Nadi
Fiji - National Football League, Regular Season - 10
Nadroga vs Navua
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 15
Weston Bears vs Lambton Jaffas
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 15
Charlestown City Blues vs Cooks Hill United
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 15
Brisbane City vs Moreton City Excelsior
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 15
SC Wanderers vs Redlands United
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 15
Rochedale Rovers vs Gold Coast Knights
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 15
Olympic vs WDSC Wolves
USA - USL League One, Regular Season - 5
Forward Madison vs Tormenta
USA - USL League One, Regular Season - 6
Central Valley Fuego vs Richmond Kickers
Japan - Japan Football League, Regular Season - 12
Honda vs Reinmeer Aomori
Japan - Japan Football League, Regular Season - 12
Biwako Shiga vs Okinawa SV
Japan - Japan Football League, Regular Season - 12
Sony Sendai vs Tokyo Musashino City
Japan - Japan Football League, Regular Season - 12
Verspah Oita vs Veertien Mie
Japan - Japan Football League, Regular Season - 12
Kochi United vs Maruyasu Okazaki
Japan - Japan Football League, Regular Season - 12
Honda Lock vs Criacao Shinjuku
USA - NISA, Regular Season - 6
LA Force vs Arizona Monsoon
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 34
Naft Maysan vs Zakho
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 34
Naft Al-Wasat vs Al Zawra'a
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 34
Karbala vs Al Karkh
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 34
Al Quwa Al Jawiya vs Naft
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 34
Newroz vs Al Najaf
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 11
Brommapojkarna W vs Rosengard W
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 11
AIK vs Vaxjo
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 11
Norrkoping W vs Pitea
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 11
Linkoping vs KIF Orebro
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 11
Hammarby vs Trelleborg W
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 11
Djurgarden vs Kristianstad
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 12
Herrestads vs Motala
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 12
Vanersborgs IF vs Ahlafors
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 12
Arlanda vs Enkoping
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 12
Jarfalla vs Viggbyholms IK
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 12
IFK Osteraker vs Skiljebo
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 12
Kiruna FF vs Ytterhogdal
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 12
Skelleftea vs Lucksta
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 12
Algarna vs Gottne
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 12
Sandviks vs IFK Lulea
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 12
Boden vs Team Thoren
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 12
Bergnasets vs Taftea
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 12
Ljungsbro vs Arameiska / Syrianska
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 12
Astrio vs Ockero
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 12
Bergdalens vs Laholm
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 12
Hogaborg vs Lodde
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 12
Berga vs Nosaby
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 12
Kristianstad vs Rappe
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 7
Parana vs Patriotas
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 7
Foz Do Iguacu vs Rio Branco PR
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 7
AA Iguacu vs Nacional PR
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 7
Paranavai vs Gremio Maringa
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 9
Valeriodoce vs Nacional AC MG
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 9
Uniao Trabalhadores vs Caldense
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 10
South Hobart vs Launceston United
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 8
Breidablik W vs Throttur Reykjavik W
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 8
Fylkir W vs Valur W
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 30
Opava II vs Jesenik
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 30
Valasske Mezirici vs Unie Hlubina
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 30
Polanka nad Odrou vs Bospor Bohumin
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 30
Krnov vs Slavoj Olympia Bruntal
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 30
Sumperk vs Bilovec
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 30
Vratimov vs Vitkovice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 30
Beskyd Frenstat vs Repiste
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 30
Bridlicna vs Havirov
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 6
Atletico Pantoja vs Vega Real
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 6
Cibao vs Delfines Del Este
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 6
Atlantico vs San Cristobal
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 6
Moca vs Universidad O&M
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 11
Lillestrom II vs Verdal
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 11
Orkla vs Rana
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 11
Molde II vs IF Ready
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 11
Fredrikstad II vs Innstranden
World - OFC Nations Cup, Group Stage - 1
Tahiti vs Samoa
World - OFC Nations Cup, Group Stage - 1
Papua New Guinea vs Fiji
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 15
St George Willawong vs Logan Lightning
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 15
Mitchelton vs SWQ Thunder
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 15
Broadbeach United vs Caboolture
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 6
Petropolis vs Americano Campos
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 18
Carolina Core vs FC Cincinnati II
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 10
Bodo / Glimt vs KIL / Hemne W
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 10
Honefoss W vs Fortuna Alesund W
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 10
Ovrevoll Hosle W vs Arna-Bjornar W
China - League Two, Regular Season - 12
Tai'an Tiankuang vs Langfang Glory City
China - League Two, Regular Season - 12
Hubei Chufeng Heli vs Nantong Haimen Codion
China - League Two, Regular Season - 12
BIT vs Shaanxi Union
China - League Two, Regular Season - 12
Guangzhou E-Power vs Guangxi Hengchen
China - League Two, Regular Season - 12
Xi'an Ronghai vs Dalian Huayi
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 4
Caravaggio vs Blumenau
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 4
Santa Catarina vs Atletico Catarinense
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 4
Metropolitano vs Camboriu
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 4
Guarani de Palhoca vs Tubarao
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 4
Juventus SC vs Carlos Renaux
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 8
ASEEV vs Gremio Anapolis
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 8
Inhumas vs Santa Helena
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 8
ABECAT Ouvidorense vs Trindade
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 8
Anapolina vs Centro Oeste
World - Euro Championship, Group Stage - 1
Hungary vs Switzerland
World - Euro Championship, Group Stage - 1
Spain vs Croatia
World - Euro Championship, Group Stage - 1
Italy vs Albania
South-Korea - K League 1, Regular Season - 17
Pohang Steelers vs Daejeon Citizen
South-Korea - K League 1, Regular Season - 17
Gwangju FC vs Gimcheon Sangmu FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 17
Gangwon FC vs Suwon City FC
South-Korea - K League 2, Regular Season - 17
Gyeongnam FC vs Suwon Bluewings
South-Korea - K League 2, Regular Season - 17
Jeonnam Dragons vs Bucheon FC 1995
South-Korea - K League 2, Regular Season - 17
Seongnam FC vs FC Anyang
Sweden - Superettan, Regular Season - 12
gefle IF vs Landskrona BoIS
Sweden - Superettan, Regular Season - 12
Skovde AIK vs Degerfors IF
Sweden - Superettan, Regular Season - 12
Utsikten vs Varbergs BoIS FC
Japan - J1 League, Regular Season - 18
Yokohama F. Marinos vs Machida Zelvia
Japan - J1 League, Regular Season - 18
Sanfrecce Hiroshima vs Tokyo Verdy
Japan - J1 League, Regular Season - 18
Kyoto Sanga vs Consadole Sapporo
Japan - J1 League, Regular Season - 18
Cerezo Osaka vs Urawa
Brazil - Serie A, Regular Season - 11
Gremio vs Internacional
Brazil - Serie A, Regular Season - 11
Atletico-MG vs Fortaleza EC
Brazil - Serie A, Regular Season - 11
Bahia vs Cruzeiro
Brazil - Serie A, Regular Season - 11
Fluminense vs Flamengo
Brazil - Serie A, Regular Season - 11
Vasco DA Gama vs Sao Paulo
Brazil - Serie A, Regular Season - 11
Palmeiras vs Juventude
Brazil - Serie A, Regular Season - 11
RB Bragantino vs Vitoria
Brazil - Serie A, Regular Season - 11
Atletico Paranaense vs Corinthians
Brazil - Serie A, Regular Season - 11
Cuiaba vs Atletico Goianiense
Brazil - Serie A, Regular Season - 11
Criciuma vs Botafogo
Japan - J2 League, Regular Season - 20
Fujieda MYFC vs Yokohama FC
Japan - J2 League, Regular Season - 20
Kagoshima United vs Montedio Yamagata
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 15
Tallinna Kalev vs Paide
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 15
Kalju Nomme vs Flora Tallinn
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 15
Vaprus vs Trans Narva
China - Super League, Regular Season - 15
Hangzhou Greentown vs Changchun Yatai
China - Super League, Regular Season - 15
Henan Jianye vs Beijing Guoan
China - League One, Regular Season - 14
Shenyang Urban vs Dongguan United
China - League One, Regular Season - 14
Dalian Zhixing vs Yunnan Yukun
China - League One, Regular Season - 14
Heilongjiang Lava Spring vs Guangxi Baoyun
China - League One, Regular Season - 14
Hebei Kungfu vs Shanghai Jiading
China - League One, Regular Season - 14
Nanjing City vs Qingdao Red Lions
China - League One, Regular Season - 14
Chongqing Tongliang Long vs Wuxi Wugou
USA - Major League Soccer, Regular Season - 23
New York City FC vs Columbus Crew
Japan - J3 League, Regular Season - 17
YSCC vs FC Gifu
Latvia - Virsliga, Regular Season - 18
FK Liepaja vs BFC Daugavpils
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 11
Yelimay Semey vs Aktobe
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 11
FC Astana vs Ordabasy
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 11
Kaisar vs Arys
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 11
FK Tobol Kostanay vs Kairat Almaty
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 11
FK Aksu vs Kyzyl-Zhar
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 11
Shakhter Karagandy vs Atyrau
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 11
Zhetysu vs Zhenys
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 17
Hegelmann Litauen vs Suduva Marijampole
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 17
Siauliai vs Dziugas Telsiai
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 17
Banga vs TransINVEST Vilnius
Egypt - Premier League, Regular Season - 11
Ceramica Cleopatra vs Zamalek SC
Egypt - Premier League, Regular Season - 11
Coca-Cola vs El Gouna FC
Egypt - Premier League, Regular Season - 11
Pyramids FC vs Smouha SC
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 29
Muhoroni Youth vs Talanta
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 29
Shabana vs AFC Leopards
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 29
Nairobi City Stars vs Homeboyz
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 29
KCB vs Posta Rangers FC
Kenya - FKF Premier League, Regular Season - 29
Tusker vs Bandari
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 21
Villa Dalmine vs Flandria
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 21
Villa San Carlos vs Dock Sud
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 21
Sportivo Italiano vs Colegiales
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 21
Argentino de Merlo vs UAI Urquiza
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 21
Liniers vs San Martin Burzaco
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 21
Comunicaciones vs Acassuso
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 21
Deportivo Armenio vs Excursionistas
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 21
Argentino Quilmes vs Sacachispas
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 21
Fenix vs Deportivo Merlo
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 21
Midland vs Deportivo Laferrere
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 21
Los Andes vs Canuelas
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 13
AB vs Suduroy
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 13
TB vs HB II
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 13
B36 II vs KI II
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 13
NSI II vs B71
Argentina - Primera C, Apertura - 22
Puerto Nuevo vs Juventud Unida
Argentina - Primera C, Apertura - 22
Central Cordoba vs Claypole
Argentina - Primera C, Apertura - 22
Mercedes vs Central Ballester
Argentina - Primera C, Apertura - 22
Deportivo Muniz vs Leandro N. Alem
Argentina - Primera C, Apertura - 22
General Lamadrid vs Victoriano Arenas
Argentina - Primera C, Apertura - 22
Ituzaingo vs Centro Espanol
Argentina - Primera C, Apertura - 22
El Porvenir vs Deportivo Espanol
Argentina - Primera C, Apertura - 22
Lujan vs Atletico Atlas
Argentina - Primera C, Apertura - 22
Sportivo Barracas vs Defensores de Cambaceres
Argentina - Primera C, Apertura - 22
Berazategui vs Argentino Rosario
Argentina - Primera C, Apertura - 22
Yupanqui vs Real Pilar
Argentina - Primera C, Apertura - 22
JJ Urquiza vs Deportivo Paraguayo
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 8
La Luz vs Cooper
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 8
Colon vs Plaza Colonia
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 8
Atenas vs Juventud
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 8
SUD America vs Tacuarembo
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 8
Uruguay Montevideo vs Rentistas
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 8
Atletico Torque vs Cerrito
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 8
Albion FC vs Oriental
South-Korea - K3 League, Regular Season - 14
Gimhae City vs Gyeongju HNP
South-Korea - K3 League, Regular Season - 14
Hwaseong vs Gangneung City
South-Korea - K3 League, Regular Season - 14
Yangpyeong vs Yeoju Sejong
South-Korea - K3 League, Regular Season - 14
Daejeon Korail vs Chuncheon
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 11
Lokomotiv vs Dinamo Samarqand
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 11
Sogdiana vs Nasaf
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 13
Skala vs Vikingur Gota
Brazil - Serie C, Regular Season - 9
Athletic Club vs Ferroviario
Brazil - Serie C, Regular Season - 9
CSA vs Botafogo PB
Brazil - Serie C, Regular Season - 9
Nautico Recife vs Floresta
Brazil - Serie C, Regular Season - 9
remo vs Ypiranga-RS
Brazil - Serie C, Regular Season - 9
Caxias vs Ferroviaria
Brazil - Serie C, Regular Season - 9
ABC vs Volta Redonda
Brazil - Serie C, Regular Season - 9
Figueirense vs Confianca
Brazil - Serie C, Regular Season - 9
Sao Jose vs Londrina
Brazil - Serie C, Regular Season - 9
Sao Bernardo vs Sampaio Correa
Brazil - Serie C, Regular Season - 9
Aparecidense vs Tombense
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Humaita vs Manauara
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Porto Velho vs Rio Branco
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Trem vs Princesa Solimoes
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Manaus FC vs Sao Raimundo
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Moto Club vs Fluminense PI
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Tocantinopolis vs Maranhao
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Cameta vs River AC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Altos vs Aguia de Maraba
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Maracana vs Santa Cruz RN
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
America-RN vs Treze
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Uniclinic Atletico Clube vs Sousa
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Potiguar Mossoro vs Iguatu
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
CSE vs Sergipe
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Retro vs ASA
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Juazeirense vs Petrolina
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
AO Itabaiana vs Jacuipense
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Mixto vs Ipora
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
CRAC vs Uniao Rondonopolis
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Brasiliense vs Capital
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Anapolis vs Real FC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Democrata SL vs Portuguesa RJ
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Nova Iguacu vs Ipatinga
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Serra Talhada vs Itabuna
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Audax Rio vs Real Noroeste
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Maringa vs Sao Jose EC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Santo Andre vs Costa Rica
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
CAP vs Inter De Limeira
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Agua Santa vs Pouso Alegre
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Barra vs Avenida
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Novo Hamburgo vs Cascavel
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Concordia vs Cianorte
Brazil - Serie D, 1st Phase - 9
Brasil DE Pelotas vs Hercilio Luz
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 7
Dalvik / Reynir vs Keflavik
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 7
Fjolnir vs Thor Akureyri
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 7
KFG vs Volsungur
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 7
KF vs Selfoss
Belarus - 1. Division, Regular Season - 11
Belshina vs Ostrovets FC
Belarus - 1. Division, Regular Season - 11
Torpedo BelAZ II vs Molodechno-DYuSSh 4
Belarus - 1. Division, Regular Season - 11
Volna vs Baranovichi
Belarus - 1. Division, Regular Season - 11
Niva vs MKK-Dnepr
Belarus - 1. Division, Regular Season - 11
Lida vs FC Energetik-Bgu Minsk
Belarus - 1. Division, Regular Season - 11
Orsha vs Dinamo Minsk II
Belarus - 1. Division, Regular Season - 11
Slonim vs Lokomotiv Gomel
Belarus - 1. Division, Regular Season - 11
ABFF U17 vs BATE II
Belarus - 1. Division, Regular Season - 11
Bumprom vs Shakhtyor Petrikov
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 10
Yoogali CT vs O'Connor Knights
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 10
Canberra FC vs Tuggeranong United
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 10
Canberra Olympic vs Cooma Tigers FC
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 10
Monaro Panthers vs Gungahlin United
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 14
Newmarket vs Western Spirit
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 14
Acacia Ridge vs Mt Gravatt
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 14
North Pine vs Virginia United
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 14
North Brisbane vs Centenary Stormers
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 14
Springfield United vs Redcliffe Dolphins
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 14
Univ. Queensland vs Brisbane Knights
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 20
Sydney Olympic vs Sutherland Sharks
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 20
NWS Spirit vs Western Sydney W. II
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 20
Hills Brumbies vs Sydney United
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 20
St. George Saints vs St George City FA
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 11
Garuda vs Darwin Olympic
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 11
Port Darwin vs Mindil Aces
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 15
Adelaide Raiders vs South Adelaide Panthers
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 15
Campbelltown City vs Adelaide Olympic
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 15
Adelaide United II vs Croydon Kings
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 15
White City Woodville vs Adelaide City
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 18
Avondale vs Hume City
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 18
Moreland City vs St. Albans Saints
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 18
Manningham United Blues vs Port Melbourne
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 18
Altona Magic vs Green Gully
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 18
Dandenong Thunder vs Oakleigh Cannons
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 14
Minija vs Atmosfera
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 12
Perth vs Western Knights
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 12
Olympic Kingsway vs Stirling Lions
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 12
Floreat Athena vs Perth RedStar
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 12
Fremantle City vs Balcatta
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 12
Bayswater City vs Armadale
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 12
Perth Glory II vs Inglewood United
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 30
Haitzendorf vs Waidhofen / Thaya
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 29
Austria XIII vs Union Mauer
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 13
Honka vs VJS
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 13
Inter Turku II vs EBK
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 13
Ilves II vs Tampere United
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 9
GBK vs TP-47
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 10
JPS vs JS Hercules
USA - NWSL Women, Regular Season - 9
Kansas City W vs Chicago Red Stars W
USA - NWSL Women, Regular Season - 9
Racing Louisville W vs NJ/NY Gotham FC W
USA - USL Championship, Regular Season - 16
Loudoun United vs Las Vegas Lights
USA - USL Championship, Regular Season - 16
Detroit City vs Charleston Battery
USA - USL League Two, Central Conference - 9
Thunder Bay Chill vs St. Croix
USA - USL League Two, Central Conference - 9
Kings Hammer vs Buffalo
USA - USL League Two, Eastern Conference - 13
Reading United vs West Chester United II
USA - USL League Two, Central Conference - 9
Lansing City vs Flint City Bucks
USA - USL League Two, Central Conference - 9
South Bend Lions vs Union Macomb
USA - USL League Two, Central Conference - 9
Chicago Dutch Lions vs Sueno
USA - USL League Two, Southern Conference - 10
Athens United vs East Atlanta
USA - USL League Two, Western Conference - 10
Lane United vs Ballard
USA - USL League Two, Western Conference - 10
Midlakes United vs West Seattle Junction
USA - USL League Two, Western Conference - 10
Ventura County Fusion vs AMSG
USA - USL League Two, Western Conference - 10
Almaden vs Marin
USA - USL League Two, Eastern Conference - 13
Boston Bolts vs Pathfinder
USA - USL League Two, Eastern Conference - 13
Morris Elite vs Long Island Rough Riders
USA - USL League Two, Eastern Conference - 13
Black Rock vs Blackwatch Rush
Kenya - Super League, Regular Season - 36
Luanda Villa vs Rainbow
Kenya - Super League, Regular Season - 36
Silibwet vs Naivas
Kenya - Super League, Regular Season - 36
Mombasa Elite vs Mwatate United
Kenya - Super League, Regular Season - 36
Assad vs Coastal Heroes
Kenya - Super League, Regular Season - 36
Vihiga Bullets vs Kajiado
Kenya - Super League, Regular Season - 36
Kibera Black Stars vs Mara Sugar
Kenya - Super League, Regular Season - 36
MCF vs Vihiga United
Kenya - Super League, Regular Season - 36
Migori Youth vs Kisumu All Stars
Kenya - Super League, Regular Season - 36
Mathare United vs Darajani Gogo
Kenya - Super League, Regular Season - 36
Gusii vs Nairobi United
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 15
Elva vs FCI Levadia II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 16
Aritma Praha vs Marianske Lazne
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 16
Tachov vs Horovicko
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 16
Komarov vs Slavoj Cesky Krumlov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 16
Otava Katovice vs Klatovy
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 16
Pribram II vs Jindrichuv Hradec
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 16
Doubravka vs Banik Sokolov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 16
Rokycany vs Petrin Plzen
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 16
Spartak Sobeslav vs Jiskra Domazlice II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 16
Steti vs Ostrov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 16
Sokol Nespeky vs Hrebec
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 16
Ujezd Praha 4 vs Slany
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 16
Cesky Brod vs Kladno
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 16
Brandys nad Labem vs Meteor Praha
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 16
Neratovice-Byskovice vs Louny
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 16
Olympie Brezova vs Admira Praha II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 16
Hvezda Cheb vs Chomutov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 16
Cidlina Novy Bydzov vs Benesov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 16
Spoje Praha vs Hlinsko
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 16
Trutnov vs Caslav
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 16
Dobrovice vs Benatky nad Jizerou
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 16
Kosmonosy vs Slavia Hradec Kralove
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 16
Letohrad vs Velke Hamry
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 16
Chrudim II vs Vysoke Myto
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 16
Usti nad Orlici vs Turnov
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 28
Ethiopian Medhin vs Ethiopia Bunna
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 28
Sidama Bunna vs Mekelakeya
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 9
Tukums II vs Skanste
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 9
Smiltene vs Marupe
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 9
Leevon / PPK vs Rezekne FA
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 9
JFK Ventspils vs Riga FC II
Fiji - National Football League, Regular Season - 10
Labasa vs Rewa
Benin - Championnat National, Championship Round - 22
AS Cotonou vs Dragons
Benin - Championnat National, Championship Round - 22
Ayema vs ASPAC
Benin - Championnat National, Championship Round - 22
Cavaliers vs Espoir Savalou
Benin - Championnat National, Championship Round - 22
Coton Sport Ouidah vs JSP
Benin - Championnat National, Championship Round - 22
Dadje vs Bani Ganse
Benin - Championnat National, Championship Round - 22
Damissa vs Loto Popo
Benin - Championnat National, Championship Round - 22
USSK vs Requins
Benin - Championnat National, Championship Round - 22
Tukunnin vs Dynamo Abomey
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 4
Valour vs Pacific FC
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 4
Atletico Ottawa vs York United
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 4
HFX Wanderers FC vs Forge
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 15
New Lambton vs Adamstown Rosebuds
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 15
Edgeworth Eagles vs Broadmeadow Magic
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 15
Maitland vs Hamilton Olympic
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 15
Lake Macquarie vs Valentine
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 15
Gold Coast United vs Peninsula Power
USA - USL League One, Regular Season - 5
Charlotte Independence vs Chattanooga Red Wolves
Japan - Japan Football League, Regular Season - 12
Suzuka Unlimited vs Tochigi City
Japan - Japan Football League, Regular Season - 12
TIAMO Hirakata vs Urayasu
USA - NISA, Regular Season - 6
Georgia Lions vs Savannah Clovers
USA - NISA, Regular Season - 6
Capo vs Irvine Zeta
Ghana - Premier League, Regular Season - 34
Great Olympics vs Real Tamale
Ghana - Premier League, Regular Season - 34
Nsoatreman vs Nations
Ghana - Premier League, Regular Season - 34
Bechem United vs Hearts of Oak
Ghana - Premier League, Regular Season - 34
Legon Cities vs Bibiani Gold Stars
Ghana - Premier League, Regular Season - 34
Samartex vs Accra Lions
Ghana - Premier League, Regular Season - 34
Asante Kotoko vs Bofoakwe Tano
Ghana - Premier League, Regular Season - 34
Dreams vs Aduana Stars
Ghana - Premier League, Regular Season - 34
Medeama vs Karela
Ghana - Premier League, Regular Season - 34
Berekum Chelsea vs Heart of Lions
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 12
Kumla vs Lidkoping
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 12
Saffle SK vs Grebbestad
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 12
Vanersborgs FK vs Forward
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 12
Gauthiod vs Stenungsund
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 12
Sandvikens AIK vs Hudiksvall
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 12
Kungsangen vs Gute
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 12
Farsta vs Franke
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 12
dalkurd FF vs Falu BS
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 12
Mjolby vs Huddinge
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 12
Sylvia vs Enskede
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 12
Syrianska FC vs Sleipner
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 12
Landvetter IS vs Hittarp
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 12
Jonsered vs Tord
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 12
Varbergs GIF vs Husqvarna
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 12
Qviding FIF vs Vastra Frolunda
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 12
Osterlen vs Karlskrona
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 12
IFK Trelleborg vs Hassleholms IF
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 12
Karlshamn vs Balkan
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 7
Apucarana vs Laranja Mecanica
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 9
Aymores vs Betim
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 9
North Esporte vs Mamore
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 9
Tupi vs Democrata SL
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 9
Varginha EC vs BOA
Denmark - Kvindeliga, Championship Round - 10
Koge vs Fortuna Hjorring
Denmark - Kvindeliga, Championship Round - 10
KoldingQ vs AGF
Denmark - Kvindeliga, Championship Round - 10
Brondby vs Nordsjalland
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 9
JyPK vs KuPS W
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 9
PK-35 Helsinki vs Ilves
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 9
HPS W vs PK-35 Vantaa W
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 9
PKKU W vs HJK
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 9
Aland United vs Honka W
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 10
Devonport City vs Launceston City
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 10
Glenorchy Knights vs Riverside
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 10
Kingborough Lions vs Clarence Zebras
Russia - Supreme Division Women, Regular Season - 12
Zenit W vs Zvezda Perm W
Russia - Supreme Division Women, Regular Season - 12
Spartak Moskva vs Dinamo Moskva
Russia - Supreme Division Women, Regular Season - 12
Krylya Sovetov W vs Ryazan W
Russia - Supreme Division Women, Regular Season - 12
Rubin Kazan vs Rostov
Russia - Supreme Division Women, Regular Season - 12
Yenisey W vs Chertanovo
Russia - Supreme Division Women, Regular Season - 12
Lokomotiv Moskva W vs CSKA Moskva W
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 10
Ural II vs Amkar
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 10
Akron II vs Nizhny Novgorod II
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 10
Orenburg II vs Dinamo Barnaul
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 10
Lada Tolyatti vs Nosta
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 10
Volna Nizhegorodskaya vs Sokol Kazan
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 10
Dinamo Kirov vs Krylya Sovetov II
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 10
Uralets Nizhnyi Tagil vs Rubin Kazan 2
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 8
FH W vs Keflavik W
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 8
Stjarnan W vs Thor / KA W
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 8
Tindastoll W vs Vikingur Reykjavik W
Norway - Toppserien, Regular Season - 12
Kolbotn W vs Asane W
Norway - Toppserien, Regular Season - 12
Arna-Bjornar W vs Roa
Norway - Toppserien, Regular Season - 12
Lillestrom vs Rosenborg W
Norway - Toppserien, Regular Season - 12
Stabak W vs Lyn W
Norway - Toppserien, Regular Season - 12
Valerenga W vs Brann W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 10
Alingsas W vs Bollstanas W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 10
Lidkoping W vs Umea
Sweden - Elitettan, Regular Season - 10
Jitex W vs Sunnana
Sweden - Elitettan, Regular Season - 10
Orebro Soder W vs Uppsala W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 10
Gamla Upsala W vs Malmo FF W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 10
Mallbacken W vs Eskilstuna United
Sweden - Elitettan, Regular Season - 10
Sundsvall W vs Kalmar W
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 11
Stord vs Forde
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 11
Ardal vs Haugesund II
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 11
Os vs Bjarg
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 11
Fana vs Askoy
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 11
Floro vs Froya
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 11
Loddefjord vs Djerv
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 11
Asane II vs Sandviken
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 11
Vidar vs Staal Jorpeland
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 11
Vigor vs Mandalskameratene
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 11
Vindbjart vs Sandnes Ulf II
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 11
Fram vs Odd II
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 11
Pors Grenland vs Brodd
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 11
Flint vs Barum
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 11
KFUM II vs Nordstrand
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 11
Skeid II vs Ullern
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 11
Assiden IF vs Oppsal
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 11
Askollen vs Asker
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 11
Sarpsborg 08 II vs Frigg
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 11
Stromsgodset II vs Trygg/Lade
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 11
Nardo vs Melhus
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 11
Surnadal vs Byasen
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 11
Tiller vs Rosenborg II
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 11
Lokomotiv Oslo vs Funnefoss / Vormsund
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 11
Lorenskog vs Gjellerasen
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 11
Spjelkavik vs Traff
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 11
Bjorkelangen vs Kristiansund II
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 11
Hodd II vs Skjetten
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 11
Bodo / Glimt II vs Mjolner
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 11
Harstad vs Sprint-Jeloy
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 11
Honefoss vs Brumunddal
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 11
Skjervoy vs Floya
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 11
Ulfstind vs Elverum
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 34
Farvagny / Ogoz vs Stade Payerne
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 34
La Tour / Le Paquier vs Dardania Lausanne
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 34
Chatel-St-Denis vs Lancy
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 34
Collex-Bossy vs Olympique de Geneve
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 34
Romontois vs Plan-les-Ouates
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 34
Veyrier Sports vs Martigny Sports
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 34
Perly-Certoux vs Echichens
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 34
Signal vs Amical Saint-Prex
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 30
Dornach vs Prishtina Bern
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 30
Tavannes / Tramelan vs Schoftland
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 30
Muri-Gumligen vs Besa Biel/Bienne
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 30
Pratteln vs Old Boys
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 30
Erguel vs Concordia Lausanne
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 30
Ajoie-Monterri vs Bubendorf
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 30
Binningen vs Liestal
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 30
Ueberstorf vs Bosporus
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 30
Zofingen vs Ascona
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 30
Zug vs Kickers Luzern
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 30
Buochs vs Red Star Zurich
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 30
Gambarogno - Contone vs Perlen-Buchrain
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 30
Brunnen vs Locarno
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 30
Goldau vs Unterstrass
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 30
Sursee vs Emmen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 15
Ascona vs Zofingen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 30
Cham II vs Collina d'Oro
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 30
Frauenfeld vs SV Schaffhausen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 30
Weesen vs Wil II
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 30
Rapperswil-Jona II vs Dardania St. Gallen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 30
Adliswil vs Tagerwilen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 30
Uster vs Chur 97
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 30
Widnau vs Dubendorf
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 30
Lachen / Altendorf vs Thalwil
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 30
Bazenheid vs Bulach
World - OFC Nations Cup, Group Stage - 1
New Zealand vs New Caledonia
World - OFC Nations Cup, Group Stage - 1
Solomon Islands vs Vanuatu
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 15
Moreton City II vs Capalaba
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 15
Southside Eagles vs Brisbane Strikers
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 15
Eastern Suburbs vs Ipswich
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 15
West Adelaide vs Adelaide Cobras
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 15
Sturt Lions vs Playford City Patriots
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 15
Adelaide Victory vs Salisbury United
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 15
Cumberland United vs Vipers
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 15
Adelaide Blue Eagles vs Fulham United
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 15
Western Strikers vs West Torrens Birkalla
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 20
Bulls Academy vs Nepean
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 20
Hakoah Sydney City vs Blacktown Spartans
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 20
Bonnyrigg White Eagles vs Inter Lions
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 20
SD Raiders vs Dulwich Hill
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 20
Canterbury Bankstown vs Northern Tigers
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 20
Dunbar Rovers vs Rydalmere Lions
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 20
Macarthur Rams vs Mt Druitt Town
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 18
North Geelong Warriors vs Melbourne Victory II
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 18
Eastern Lions vs Western United II
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 18
Langwarrin vs Melbourne City II
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 6
Duque de Caxias vs America RJ
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 6
Artsul vs Audax Rio
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 6
Cabofriense vs Olaria
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 6
Serrano RJ vs CFRJ / Marica
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 6
CEAC / Araruama vs Resende
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 18
Austin II vs Portland Timbers II
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 10
TIL 2020 W vs Viking FK
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 10
Fyllingsdalen W vs Odd
China - League Two, Regular Season - 12
Shangyu Pterosaur vs Yichun Grand Tiger
China - League Two, Regular Season - 12
Shandong Taishan II vs Rizhao Yuqi
China - League Two, Regular Season - 12
Shenzhen Juniors vs Shanghai Port II
China - League Two, Regular Season - 12
Quanzhou Yassin vs Hunan Billows FC
China - League Two, Regular Season - 12
Guangxi Lanhang vs Hainan Star
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 16
Barra SC U20 vs Figueirense U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 16
Avai U20 vs Marcilio Dias U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 16
Joinville U20 vs Criciuma U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 16
Nacao U20 vs Brusque U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 16
Internacional SC U20 vs Hercilio Luz U20
World - Euro Championship, Group Stage - 1
Germany vs Scotland
Sweden - Superettan, Regular Season - 12
Orgryte IS vs GIF Sundsvall
World - Friendlies, Friendlies 1
Guatemala vs Argentina
Brazil - Serie B, Regular Season - 10
Goias vs Coritiba
Brazil - Serie B, Regular Season - 10
Ponte Preta vs Novorizontino
Brazil - Serie B, Regular Season - 10
Botafogo SP vs Vila Nova
Brazil - Serie B, Regular Season - 10
Ituano vs Paysandu
Brazil - Serie B, Regular Season - 10
America Mineiro vs CRB
Brazil - Serie B, Regular Season - 10
Avai vs Guarani Campinas
Brazil - Serie B, Regular Season - 10
Brusque vs Ceara
Brazil - Serie B, Regular Season - 10
Operario-PR vs Santos
Brazil - Serie B, Regular Season - 10
Amazonas vs Chapecoense-sc
Brazil - Serie B, Regular Season - 10
Sport Recife vs Mirassol
China - Super League, Regular Season - 15
Meizhou Kejia vs Shandong Luneng
China - Super League, Regular Season - 15
Nantong Zhiyun vs Sichuan Jiuniu
China - Super League, Regular Season - 15
Tianjin Teda vs SHANGHAI SIPG
Belarus - Premier League, Regular Season - 12
Dinamo Brest vs FC Dnepr Mogilev
Belarus - Premier League, Regular Season - 12
FC Vitebsk vs Torpedo Zhodino
Belarus - Premier League, Regular Season - 12
FC Isloch Minsk R. vs FC Gomel
Belarus - Premier League, Regular Season - 12
Shakhter Soligorsk vs Naftan
Belarus - Premier League, Regular Season - 12
Slavia Mozyr vs FC Minsk
Belarus - Premier League, Regular Season - 12
Arsenal vs Smorgon
Belarus - Premier League, Regular Season - 12
FC Slutsk vs Dinamo Minsk
Belarus - Premier League, Regular Season - 12
Neman vs Bate Borisov
Latvia - Virsliga, Regular Season - 18
Valmiera / BSS vs Tukums
Egypt - Premier League, Regular Season - 11
Pharco vs Al Ahly
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 13
Vikingur II vs Hoyvik
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 11
Qizilqum vs Andijan
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 13
EB / Streymur vs KI Klaksvik
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 11
Uni Azzurri vs Darwin Hearts
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 11
Casuarina vs Hellenic Athletic
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 15
Modbury Jets vs MetroStars
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 15
Para Hills Knights vs Adelaide Comets
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 18
Dandenong City vs Melbourne Knights
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 14
Nevezis vs FK Trakai
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 14
Be1 NFA vs Tauras
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 14
Neptuna Klaipeda vs Hegelmann II
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 14
Garliava vs Panevezys II
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 30
St. Peter vs St. Polten II
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 30
Kilb vs Kottingbrunn
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 30
Ortmann vs Retz
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 30
Schrems vs Korneuburg
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 30
Scheiblingkirchen vs Zwettl
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 30
Langenrohr vs Gloggnitz
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 30
SC Wiener Neustadt vs USC Rohrbach
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 29
Slovan HAC vs Stadlau
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 29
Gerasdorf Stammersdorf vs ASV 13
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 29
Donau vs Red Star Penzing
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 29
Schwechat vs Dinamo Helfort
USA - USL League Two, Central Conference - 9
RKC vs Minneapolis City
USA - USL League Two, Western Conference - 10
Flatirons Rush vs Albion Colorado
USA - USL League Two, Western Conference - 10
Redlands vs Seahorses
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 15
FC Tallinn vs Tartu Welco
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 28
Adama Kenema vs Bahardar
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 28
Dire Dawa Kenema vs Hadiya Hosaena
Latvia - 1. Liga, Regular Season - 9
Rigas FS II vs JDFS Alberts
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 15
Brisbane Roar II vs Lions
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 34
Duhok vs Erbil
Belarus - Reserve League, Regular Season - 12
Dinamo Brest Res. vs Dnepr Mogilev Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 12
Vitebsk Res. vs Torpedo Zhodino Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 12
Isloch Res. vs Gomel Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 12
Shakhtyor Res. vs Naftan Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 12
Slavia Res. vs Minsk Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 12
Arsenal Res. vs Smorgon Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 12
Slutsk Res. vs Dinamo Minsk Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 12
Neman Grodno Res. vs BATE Res.
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 12
Kongahalla vs IFK Skovde
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 12
Nacka Iliria vs Haninge
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 12
IFK Eskilstuna vs Smedby
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 12
Savedalen vs Lindome
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 12
IFK Hassleholm vs Simrishamn
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 20
UNSW vs Bankstown City Lions
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 18
Werribee City vs Brunswick City
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 18
Northcote City vs Bentleigh Greens
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 17
Fort Lauderdale CF vs Columbus Crew II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 17
New England II vs New York RB II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 17
Orlando City II vs Chattanooga
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 18
Crown Legacy vs Bethlehem Steel
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 18
Whitecaps II vs Minnesota United II
World - Friendlies, Friendlies 1
USA vs Brazil
Ireland - First Division, Regular Season - 21
Bray Wanderers vs Athlone Town
Ireland - First Division, Regular Season - 21
Cork City vs Cobh Ramblers
Ireland - First Division, Regular Season - 21
Kerry vs Longford Town
Ireland - First Division, Regular Season - 21
Wexford vs Treaty United
Ireland - First Division, Regular Season - 21
Finn Harps vs UCD
Ireland - Premier Division, Regular Season - 21
Bohemians vs Derry City
Ireland - Premier Division, Regular Season - 21
Dundalk vs Sligo Rovers
Ireland - Premier Division, Regular Season - 21
Galway United vs Drogheda United
Ireland - Premier Division, Regular Season - 21
St Patrick's Athl. vs Shamrock Rovers
Ireland - Premier Division, Regular Season - 21
Waterford vs Shelbourne
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 7
IBV Vestmannaeyjar vs Grotta
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 7
Throttur Reykjavik vs Afturelding
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 7
Njardvik vs IR Reykjavik
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 7
Leiknir R. vs Grindavik
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 7
AEgir vs Kormakur / Hvot
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 7
Hottur / Huginn vs Fjardabyggd / Leiknir
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 7
Reynir vs Throttur Vogar
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 7
Haukar vs Vikingur Olafsiik
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 9
JaPS II vs Atlantis II
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 10
Kiffen vs PEPO
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 10
NJS vs PPJ
USA - USL Championship, Regular Season - 16
Memphis 901 vs Rhode Island
USA - USL League Two, Central Conference - 8
Kalamazoo FC vs South Bend Lions
USA - USL League Two, Central Conference - 9
Toledo Villa vs Fort Wayne
USA - USL League Two, Eastern Conference - 12
Real Central New Jersey vs Lehigh Valley United
USA - USL League Two, Eastern Conference - 13
Blackwatch Rush vs Boston City
USA - USL League Two, Eastern Conference - 13
North Carolina Fusion vs SC United Bantams
USA - USL League Two, Eastern Conference - 13
Wake vs North Carolina II
USA - USL League Two, Eastern Conference - 13
Cedar Stars Rush vs Ironbound
USA - USL League Two, Eastern Conference - 13
Hudson Valley Hammers vs Westchester Flames
USA - USL League Two, Southern Conference - 9
Brevard vs The Villages
USA - USL League Two, Southern Conference - 9
Florida Elite vs Brooke House
USA - USL League Two, Southern Conference - 9
Nona vs Inter Gainesville
USA - USL League Two, Southern Conference - 9
Athens United vs Tennessee
USA - USL League Two, Eastern Conference - 13
Long Island Rough Riders vs Manhattan
USA - USL League Two, Southern Conference - 9
East Atlanta vs Birmingham Legion II
USA - USL League Two, Southern Conference - 9
Sarasota Paradise vs Tampa Bay United
USA - USL League Two, Central Conference - 8
Oakland County vs Midwest United
USA - USL League Two, Central Conference - 9
St. Croix vs Bavarian
USA - USL League Two, Central Conference - 9
Chicago City vs Des Moines Menace
USA - USL League Two, Central Conference - 9
St. Charles vs River Light
USA - USL League Two, Eastern Conference - 12
West Virginia Alliance vs Charlotte Eagles
USA - USL League Two, Southern Conference - 9
Miami AC vs Pinellas County
USA - USL League Two, Southern Conference - 9
Louisiana Krewe vs Blue Goose
USA - USL League Two, Southern Conference - 10
Mississippi Brilla vs Hattiesburg
USA - USL League Two, Western Conference - 9
Project 51O vs Davis Legacy
USA - USL League Two, Western Conference - 9
SF Glens vs Monterey Bay II
USA - USL League Two, Western Conference - 10
Oly Town vs United PDX
USA - USL League Two, Western Conference - 10
Arizona Arsenal vs Capo II
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 18
Gareji vs Lokomotivi Tbilisi
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 18
WIT Georgia vs Rustavi
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 18
Aragvi Dusheti vs Shturmi
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 18
Spaeri vs Kolkheti Khobi
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 18
Dinamo Tbilisi II vs Sioni
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 28
Shashemene Kenema vs Fasil Ketema
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 28
Awassa Kenema vs Wolkite Ketema
USA - NISA, Regular Season - 5
Maryland Bobcats vs Michigan Stars
USA - NISA, Regular Season - 5
Club De Lyon vs Savannah Clovers
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 10
Vittsjo vs Hammarby
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 10
Hacken vs Djurgarden
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 10
Linkoping vs Pitea
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 11
Zenit Penza vs Kompozit
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 11
Arsenal Tula II vs Khimki II
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 11
Sakhalin vs Dinamo Vladivostok
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 11
Kolomna vs Strogino
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 11
Kosmos Dolgoprudny vs Kvant
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 11
Ryazan vs SKA Khabarovsk II
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 11
Salyut-Belgorod vs Orel
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 11
Zvezda St. Petersburg vs Tver
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 11
Zenit 2 vs Rodina Moskva III
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 11
Spartak Moscow 2 vs Luki-Energiya
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 11
Irkutsk vs Baltika BFU
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 11
Saturn Ramenskoye vs Znamya Truda
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 11
Dinamo Moskva II vs Yenisey II
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 11
Dinamo Vologda vs Torpedo Vladimir
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 11
Chertanovo Moscow vs Dinamo St. Petersburg
South-Korea - WK-League, Regular Season - 15
Suwon FMC vs Gumi Sportstoto
South-Korea - WK-League, Regular Season - 15
Hwacheon KSPO vs Boeun Sangmu
South-Korea - WK-League, Regular Season - 15
Incheon Red Angels vs Gyeongju
South-Korea - WK-League, Regular Season - 15
Seoul vs Changnyeong
South-Korea - WK-League, Regular Season - 15
Gyeongju vs Incheon Red Angels
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 17
Real Monarchs vs Swope Park Rangers
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 17
Toronto II vs New York City II
Brazil - Serie A, Regular Season - 10
Internacional vs Corinthians
Brazil - Serie A, Regular Season - 10
Cruzeiro vs Fluminense
Brazil - Serie A, Regular Season - 10
Vitoria vs Atletico-MG
Brazil - Serie A, Regular Season - 10
Flamengo vs Bahia
Brazil - Serie A, Regular Season - 10
Botafogo vs Atletico Paranaense
Brazil - Serie A, Regular Season - 10
Palmeiras vs RB Bragantino
Brazil - Serie A, Regular Season - 10
Sao Paulo vs Cuiaba
Brazil - Serie A, Regular Season - 10
Fortaleza EC vs Gremio
Brazil - Serie A, Regular Season - 10
Atletico Goianiense vs Criciuma
Brazil - Serie A, Regular Season - 10
Juventude vs Vasco DA Gama
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Argentinos JRS vs Central Cordoba de Santiago
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Tigre vs Belgrano Cordoba
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Deportivo Riestra vs River Plate
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Lanus vs Racing Club
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Godoy Cruz vs Rosario Central
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Sarmiento Junin vs Estudiantes L.P.
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Union Santa Fe vs San Lorenzo
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Huracan vs Independ. Rivadavia
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Gimnasia L.P. vs Barracas Central
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Newells Old Boys vs Instituto Cordoba
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Independiente vs Banfield
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Atletico Tucuman vs Defensa Y Justicia
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Boca Juniors vs Velez Sarsfield
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 5
Talleres Cordoba vs Platense
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 11
IFK Mariehamn vs vaasa PS
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 11
Inter Turku vs Ilves Tampere
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 11
KuPS vs haka
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 11
SJK vs EIF
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 11
AC oulu vs FC Lahti
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 11
IF Gnistan vs HJK helsinki
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 15
San Antonio vs Leones del Norte
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 15
Cuniburo vs UT Cotopaxi
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 15
Guayaquil City FC vs Vargas Torres
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 15
Gualaceo SC vs Manta FC
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 15
Chacaritas vs 9 de Octubre
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Manauara vs Trem
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Sao Raimundo vs Porto Velho
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Princesa Solimoes vs Humaita
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Rio Branco vs Manaus FC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Fluminense PI vs Cameta
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Aguia de Maraba vs Tocantinopolis
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
River AC vs Moto Club
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Maranhao vs Altos
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Santa Cruz RN vs Uniclinic Atletico Clube
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Iguatu vs America-RN
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Sousa vs Maracana
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Treze vs Potiguar Mossoro
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Sergipe vs Juazeirense
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Jacuipense vs Retro
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Petrolina vs CSE
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
ASA vs AO Itabaiana
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Ipora vs Brasiliense
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Real FC vs CRAC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Capital vs Mixto
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Uniao Rondonopolis vs Anapolis
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Portuguesa RJ vs Serra Talhada
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Real Noroeste vs Nova Iguacu
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Itabuna vs Democrata SL
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Ipatinga vs Audax Rio
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Sao Jose EC vs CAP
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Pouso Alegre vs Santo Andre
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Inter De Limeira vs Maringa
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Costa Rica vs Agua Santa
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Avenida vs Concordia
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Hercilio Luz vs Novo Hamburgo
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Cianorte vs Barra
Brazil - Serie D, 1st Phase - 8
Cascavel vs Brasil DE Pelotas
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 19
Sydney II vs Hills Brumbies
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 19
Western Sydney W. II vs Central Coast II
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 19
Marconi Stallions vs Sydney Olympic
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 19
Blacktown City vs Manly United
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 19
Sydney United vs NWS Spirit
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 19
St. George Saints vs Rockdale City Suns
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 19
Wollongong Wolves vs Sutherland Sharks
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 19
APIA Leichhardt Tigers vs St George City FA
Finland - Ykkonen, Regular Season - 11
FF Jaro vs SJK Akatemia
Finland - Ykkonen, Regular Season - 11
SalPa vs KaPa
Finland - Ykkonen, Regular Season - 11
Kooteepee vs JIPPO
Finland - Ykkonen, Regular Season - 11
MP vs Turku PS
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 13
SexyPoxyt vs I-Kissat
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 13
Tampere United vs Honka
USA - USL League Two, Central Conference - 8
Cleveland Force vs Buffalo
USA - USL League Two, Western Conference - 9
New Mexico United II vs Utah Avalanche
USA - USL League Two, Eastern Conference - 12
Western Mass Pioneers vs AC Connecticut
USA - USL League Two, Eastern Conference - 12
West Chester United II vs Ocean City Nor'easters
USA - USL League Two, Eastern Conference - 12
Pathfinder vs Black Rock
USA - USL League Two, Eastern Conference - 12
Seacoast United Phantoms vs Vermont Green
USA - USL League Two, Eastern Conference - 12
Christos vs Patuxent
USA - USL League Two, Eastern Conference - 12
Virginia Marauders vs Charlottesville Blues
USA - USL League Two, Southern Conference - 8
Swan City vs Weston
USA - USL League Two, Southern Conference - 9
AHFC Royals vs Houston Sur
USA - USL League Two, Southern Conference - 9
Houston FC vs Brazos Valley
USA - USL League Two, Western Conference - 9
Lane United vs West Seattle Junction
USA - USL League Two, Western Conference - 9
Tucson vs Capo II
Benin - Championnat National, Championship Round - 21
AS Cotonou vs Dadje
Benin - Championnat National, Championship Round - 21
Ayema vs Tukunnin
Benin - Championnat National, Championship Round - 21
Bani Ganse vs Dragons
Benin - Championnat National, Championship Round - 21
Cavaliers vs JSP
Benin - Championnat National, Championship Round - 21
Coton Sport Ouidah vs Espoir Savalou
Benin - Championnat National, Championship Round - 21
Dynamo Abomey vs ASPAC
Benin - Championnat National, Championship Round - 21
Loto Popo vs Requins
Benin - Championnat National, Championship Round - 21
USSK vs Damissa
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 10
Vaxjo vs Rosengard W
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 10
KIF Orebro vs Trelleborg W
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 10
Brommapojkarna W vs AIK
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 12
Froso vs IFK Ostersund
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 13
Legion Dynamo vs Rubin Yalta
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 13
Spartak Nalchik vs Stroitel Kamensk-Shakht.
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 13
Biolog vs Forte Taganrog
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 13
Sevastopol vs Dynamo Makhachkala II
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 13
Pobeda vs Rostov II
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 13
Dinamo Stavropol vs Astrakhan
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 13
Nart Cherkessk vs Alaniya Vladikavkaz II
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 13
Druzhba vs Angust Nazran
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 5
Americano Campos vs Duque de Caxias
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 5
CFRJ / Marica vs Artsul
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 5
Audax Rio vs Cabofriense
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 5
Olaria vs Petropolis
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 5
Resende vs Serrano RJ
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 5
America RJ vs CEAC / Araruama
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Qatar vs India
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Japan vs Syria
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
South Korea vs China
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Oman vs Kyrgyzstan
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Iran vs Uzbekistan
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Iraq vs Vietnam
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Saudi Arabia vs Jordan
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
United Arab Emirates vs Bahrain
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Australia vs Palestine
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 3
Cuba vs Cayman Islands
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 3
St. Kitts and Nevis vs Bahamas
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 3
St. Lucia vs Aruba
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 3
Guyana vs Belize
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Indonesia vs Philippines
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 3
Dominican Republic vs British Virgin Islands
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 3
Puerto Rico vs Anguilla
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Kuwait vs Afghanistan
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
North Korea vs Myanmar
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Thailand vs Singapore
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Malaysia vs Chinese Taipei
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Turkmenistan vs Hong Kong
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Tajikistan vs Pakistan
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Yemen vs Nepal
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 6
Lebanon vs Bangladesh
World - Friendlies, Friendlies 1
Moldova vs Ukraine
World - Friendlies, Friendlies 2
San Marino vs Cyprus
World - Friendlies, Friendlies 1
Portugal vs Rep. Of Ireland
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 13
Corinthians W vs RB Bragantino W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 13
Ferroviaria W vs Santos W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 13
Sao Paulo W vs Palmeiras W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 13
Gremio W vs Cruzeiro W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 13
Real Brasilia vs Flamengo W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 13
Atletico Mineiro W vs Kindermann W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 13
Fluminense W vs America Mineiro W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 13
Botafogo W vs Internacional RS W
Finland - Ykkonen, Regular Season - 11
PK-35 vs JaPS
USA - USL League Two, Western Conference - 9
Coachella vs Ventura County Fusion
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 8
Mamore vs Uniao Trabalhadores
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 7
Gremio Anapolis vs ASEEV
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Burkina Faso vs Sierra Leone
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Guinea-Bissau vs Egypt
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Djibouti vs Ethiopia
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Congo DR vs Togo
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Mauritania vs Senegal
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
South Sudan vs Sudan
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
South Africa vs Zimbabwe
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Benin vs Nigeria
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Lesotho vs Rwanda
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Cape Verde Islands vs Libya
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Angola vs Cameroon
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Mauritius vs Eswatini
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Zambia vs Tanzania
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Congo vs Morocco
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Eritrea vs Niger
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Gabon vs Gambia
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Kenya vs Ivory Coast
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Seychelles vs Burundi
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Guinea vs Mozambique
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Uganda vs Algeria
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Somalia vs Botswana
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Equatorial Guinea vs Malawi
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Namibia vs Tunisia
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Sao Tome and Principe vs Liberia
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Ghana vs Central African Republic
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Madagascar vs Mali
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 4
Chad vs Comoros
World - Friendlies, Friendlies 1
Czech Republic vs FYR Macedonia
World - Friendlies, Friendlies 1
Netherlands vs Iceland
World - Friendlies, Friendlies 1
Poland vs Turkey
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 17
Oakleigh Cannons vs Dandenong City
USA - NWSL Women, Regular Season - 9
Kansas City W vs OL Reign W
USA - USL Championship, Regular Season - 16
Birmingham Legion vs Indy Eleven
USA - USL League Two, Central Conference - 8
Kalamazoo FC vs Union Macomb
USA - USL League Two, Western Conference - 9
San Francisco City vs Almaden
USA - USL League Two, Southern Conference - 8
Weston vs Sarasota Paradise
USA - USL League Two, Western Conference - 9
Capital vs West Seattle Junction
USA - USL League Two, Central Conference - 8
Chicago Dutch Lions vs St. Charles
USA - USL League Two, Southern Conference - 8
Inter Gainesville vs Brevard
USA - USL League Two, Southern Conference - 8
Birmingham Legion II vs Athens United
USA - USL League Two, Western Conference - 9
Redlands vs Tucson
USA - USL League Two, Central Conference - 8
St. Croix vs RKC
USA - USL League Two, Western Conference - 9
Albion Colorado vs Utah United
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 4
York United vs Vancouver FC
USA - NISA, Regular Season - 5
Irvine Zeta vs LA Force
USA - NISA, Regular Season - 5
Arizona Monsoon vs Capo
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 11
Balkan vs IFK Hassleholm
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 6
Gremio Maringa vs Nacional PR
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 10
Froya vs Asane II
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 10
Start II vs Vindbjart
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 10
Oppsal vs Mjondalen II
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 10
Stromsgodset II vs Stabak II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 17
New York RB II vs Toronto II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 17
Minnesota United II vs North Texas
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 17
Portland Timbers II vs LA Galaxy II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 17
Whitecaps II vs Los Angeles II
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 2
Bermuda vs Honduras
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 2
Grenada vs Costa Rica
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 2
Barbados vs Haiti
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 2
Montserrat vs Panama
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 2
Dominica vs Jamaica
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 2
St. Vincent / Grenadines vs El Salvador
Norway - 1. Division, Regular Season - 12
Mjondalen vs Ranheim
Norway - 1. Division, Regular Season - 12
Raufoss vs Levanger
Norway - 1. Division, Regular Season - 12
Sogndal vs Egersund
Norway - 1. Division, Regular Season - 12
Stabaek vs Sandnes ULF
Norway - 1. Division, Regular Season - 12
Start vs Lyn
Norway - 1. Division, Regular Season - 12
Aalesund vs Kongsvinger
Norway - 1. Division, Regular Season - 12
Bryne vs Asane
Norway - 1. Division, Regular Season - 12
Valerenga vs Moss
Japan - J2 League, Regular Season - 19
Montedio Yamagata vs Oita Trinita
Japan - J2 League, Regular Season - 19
V-varen Nagasaki vs Iwaki
Japan - J2 League, Regular Season - 19
Fagiano Okayama vs Kagoshima United
World - Friendlies, Friendlies 1
USA vs Colombia
World - Friendlies, Friendlies 2
Montenegro vs Georgia
World - Friendlies, Friendlies 1
Slovakia vs Wales
World - Friendlies, Friendlies 1
Italy vs Bosnia & Herzegovina
China - League One, Regular Season - 13
Guangxi Baoyun vs Nanjing City
China - League One, Regular Season - 13
Guangzhou Evergrande FC vs Shenyang Urban
China - League One, Regular Season - 13
Shanghai Jiading vs Chongqing Tongliang Long
USA - Major League Soccer, Regular Season - 23
New England Revolution vs New York Red Bulls
USA - Major League Soccer, Regular Season - 23
Minnesota United FC vs FC Dallas
USA - Major League Soccer, Regular Season - 23
Sporting Kansas City vs Seattle Sounders
USA - Major League Soccer, Regular Season - 23
St. Louis City vs Portland Timbers
Japan - J3 League, Regular Season - 16
Fukushima United vs Vanraure Hachinohe
Japan - J3 League, Regular Season - 16
Kataller Toyama vs Grulla Morioka
Japan - J3 League, Regular Season - 16
Kanazawa vs Omiya Ardija
Japan - J3 League, Regular Season - 16
Kamatamare Sanuki vs Osaka
Japan - J3 League, Regular Season - 16
Tegevajaro Miyazaki vs Kitakyushu
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 15
Mushuc Runa SC vs Barcelona SC
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 15
Deportivo Cuenca vs LDU de Quito
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 15
Tecnico Universitario vs El Nacional
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 15
Universidad Catolica vs Macara
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 15
Cumbaya vs Delfin SC
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 15
Independiente del Valle vs Orense SC
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 15
Emelec vs Libertad
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 15
Aucas vs Imbabura
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 14
9 de Octubre vs San Antonio
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 14
Vargas Torres vs Cuniburo
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 14
UT Cotopaxi vs Chacaritas
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 14
Leones del Norte vs Gualaceo SC
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 14
Manta FC vs Guayaquil City FC
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 13
Douglas Haig vs Gimnasia Concepcion
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 13
Sportivo Belgrano vs El Linqueno
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 13
Defensores de Belgrano VR vs Def. de Pronunciamiento
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 13
Sportivo Las Parejas vs 9 de Julio Rafaela
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 13
San Martin Formosa vs Juventud Antoniana
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 13
Central Norte vs Sol de America
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 13
Boca Unidos vs Union Sunchales
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 13
Sansinena vs Germinal de Rawson
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 13
Sol de Mayo vs Villa Mitre
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 13
Kimberley Mar del Plata vs Santamarina
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 13
Olimpo Bahia Blanca vs Circulo Deportivo
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 13
Sarmiento de La Banda vs Crucero Del Norte
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 13
Cipolletti vs Deportivo Rincon
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 13
Ferro Carril Oeste LP vs Juventud Unida Univ.
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 13
Ciudad de Bolivar vs Deportivo Camioneros
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 13
Huracan Las Heras vs San Martin Mendoza
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 13
Atenas vs Argentino Monte Maiz
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 13
Estudiantes S.l. vs Gutierrez
Nigeria - NPFL, Regular Season - 38
Shooting Stars vs Sporting Lagos
Nigeria - NPFL, Regular Season - 38
Bendel Insurance vs Bayelsa United
Nigeria - NPFL, Regular Season - 38
Gombe United vs Enugu Rangers
Nigeria - NPFL, Regular Season - 38
Akwa United vs Rivers United
Nigeria - NPFL, Regular Season - 38
Doma United vs Abia Warriors
Nigeria - NPFL, Regular Season - 38
Remo Stars vs Katsina United
Nigeria - NPFL, Regular Season - 38
Niger Tornadoes vs Sunshine Stars
Nigeria - NPFL, Regular Season - 38
Kwara United vs Heartland
Nigeria - NPFL, Regular Season - 38
Kano Pillars vs Lobi Stars
Nigeria - NPFL, Regular Season - 38
Enyimba vs Plateau United
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 29
Levante Las Planas vs Valencia W
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 29
Granada vs Levante W
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 29
Madrid CFF W vs Real Sociedad W
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 29
Real Madrid W vs Athletic Club W
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 29
Sevilla W vs Atletico Madrid W
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 29
Barcelona W vs Real Betis W
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 29
Granad. Tenerife W vs Eibar W
Spain - Primera Division Femenina, Regular Season - 29
Villarreal W vs Sporting Huelva W
South-Korea - K3 League, Regular Season - 13
Pocheon vs Yeoju Sejong
South-Korea - K3 League, Regular Season - 13
Gangneung City vs Changwon City
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 13
North Pine vs Centenary Stormers
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 13
Virginia United vs Univ. Queensland
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 18
Sydney United vs Sydney Olympic
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 18
Rockdale City Suns vs Western Sydney W. II
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 17
St. Albans Saints vs Melbourne Knights
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 13
Banga II vs Minija
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 13
Panevezys II vs Ekranas
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 30
Velden vs Lendorf
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 30
Bleiburg vs Ferlach
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 28
Dinamo Helfort vs Simmeringer SC
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 28
Union Mauer vs Schwechat
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 28
ASV 13 vs Red Star Penzing
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 28
Wienerberg vs Slovan HAC
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 28
Stadlau vs Donau
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 28
Vorwarts Brigittenau vs 1980 Wien
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 12
Ilves II vs TPV
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 9
GBK vs Kuopion Elo
USA - NWSL Women, Regular Season - 8
Utah Royals W vs Washington Spirit W
USA - NWSL Women, Regular Season - 8
Portland Thorns W vs North Carolina Courage W
USA - NWSL Women, Regular Season - 9
Chicago Red Stars W vs Bay FC
USA - USL Championship, Regular Season - 15
Rhode Island vs Detroit City
USA - USL Championship, Regular Season - 15
Charleston Battery vs Pittsburgh Riverhounds
USA - USL Championship, Regular Season - 15
Louisville City vs North Carolina
USA - USL Championship, Regular Season - 15
FC Tulsa vs San Antonio
USA - USL Championship, Regular Season - 16
Memphis 901 vs Colorado Springs
USA - USL Championship, Regular Season - 16
New Mexico United vs Hartford Athletic
USA - USL Championship, Regular Season - 16
Oakland Roots vs Tampa Bay Rowdies
USA - USL Championship, Regular Season - 16
Monterey Bay vs Sacramento Republic
USA - USL Championship, Regular Season - 16
Las Vegas Lights vs Miami FC
USA - USL Championship, Regular Season - 16
Phoenix Rising vs Orange County SC
USA - USL League Two, Eastern Conference - 11
Charlottesville Blues vs Evergreen
USA - USL League Two, Eastern Conference - 11
New Jersey Copa vs FC Motown II
USA - USL League Two, Central Conference - 8
Fort Wayne vs Buffalo
USA - USL League Two, Central Conference - 8
Flint City Bucks vs Midwest United
USA - USL League Two, Central Conference - 8
Cleveland Force vs Kings Hammer
USA - USL League Two, Eastern Conference - 11
Reading United vs Ocean City Nor'easters
USA - USL League Two, Eastern Conference - 11
Charlotte Independence 2 vs North Carolina II
USA - USL League Two, Eastern Conference - 11
North Carolina Fusion vs West Virginia Alliance
USA - USL League Two, Eastern Conference - 11
SC United Bantams vs Wake
USA - USL League Two, Eastern Conference - 11
Staten Island Athletic vs Westchester Flames
USA - USL League Two, Southern Conference - 7
The Villages vs Brooke House
USA - USL League Two, Southern Conference - 8
Florida Elite vs Nona
USA - USL League Two, Central Conference - 7
Oakland County vs Ann Arbor
USA - USL League Two, Central Conference - 8
Chicago City vs Sueno
USA - USL League Two, Southern Conference - 7
Pinellas County vs Swan City
USA - USL League Two, Southern Conference - 8
Little Rock Rangers vs Hattiesburg
USA - USL League Two, Southern Conference - 8
Mississippi Brilla vs Louisiana Krewe
USA - USL League Two, Southern Conference - 8
Dothan United vs Asheville City
USA - USL League Two, Southern Conference - 8
Corpus Christi vs AHFC Royals
USA - USL League Two, Southern Conference - 8
Houston FC vs Hill Country Lobos
USA - USL League Two, Eastern Conference - 12
Manhattan vs Cedar Stars Rush
USA - USL League Two, Western Conference - 8
Utah Avalanche vs Flatirons Rush
USA - USL League Two, Western Conference - 8
AMSG vs Tucson
USA - USL League Two, Western Conference - 8
Ballard vs Tacoma Stars
USA - USL League Two, Western Conference - 8
United PDX vs Midlakes United
USA - USL League Two, Eastern Conference - 12
Long Island Rough Riders vs Hudson Valley Hammers
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 30
Rudar Kakanj vs Mladost Doboj Kakanj
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 30
Radnik Hadzici vs Gorazde
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 30
Stupcanica Olovo vs Gornji Rahic
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 30
Zvijezda Gradacac vs Celik
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 30
Gradina vs Tomislav
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 30
Buducnost Banovici vs Bratstvo Gracanica
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 30
Jedinstvo Bihac vs TOSK Tesanj
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 30
Sloboda Tuzla vs Vis Kosova
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 31
Trinec vs Banik Ostrava II
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 31
Hodonin vs Blansko
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 31
Slovan Rosice vs Hlucin
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 31
Frydek-Mistek vs Znojmo
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 31
Slovacko II vs Start Brno
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 31
Frydlant vs Uhersky Brod
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 31
Unicov vs Tatran Bohunice
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 31
Karvina II vs Hranice
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 31
Viktoria Otrokovice vs Zlin II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 29
Stara Rise vs Pelhrimov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 29
Zbrojovka Brno II vs Slavoj Polna
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 29
Sokol Tasovice vs Dalnice Sperice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 29
Lisen II vs Zdirec nad Doubravou
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 29
Velke Mezirici vs Havlickuv Brod
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 29
Humpolec vs Zdar nad Sazavou
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 29
Velka Bites vs Vrchovina
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 29
Sokol Lanzhot vs Breclav
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 29
Jiskra Rymarov vs HFK Olomouc
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 29
Slavicin vs Sternberk
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 29
Skastice vs Strani
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 29
Nove Sady vs Viktorie Prerov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 29
Bzenec vs Vsetin
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 29
Kozlovice vs Tatran Vsechovice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 29
Novy Jicin vs Kostelec na Hane
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 29
Holesov vs Batov
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 14
Gaucho vs Esportivo
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 14
Gloria vs Veranopolis
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 14
Brasil Farroupilha vs Uniao RS
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 14
Cruzeiro RS vs Passo Fundo
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 14
Inter Santa Maria vs Pelotas
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 14
Sao Gabriel vs Bage
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 14
Lajeadense vs Aimore
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 14
Monsoon vs Futebol Com Vida
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 4
Cavalry FC vs Forge
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 4
Valour vs Atletico Ottawa
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 14
Brisbane Roar II vs Redlands United
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 14
Brisbane City vs Gold Coast United
Japan - Japan Football League, Regular Season - 11
Urayasu vs Biwako Shiga
Japan - Japan Football League, Regular Season - 11
Reinmeer Aomori vs Sony Sendai
Japan - Japan Football League, Regular Season - 11
Kochi United vs Honda Lock
Japan - Japan Football League, Regular Season - 11
Maruyasu Okazaki vs Tochigi City
Japan - Japan Football League, Regular Season - 11
Veertien Mie vs Honda
Japan - Japan Football League, Regular Season - 11
Okinawa SV vs Verspah Oita
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 9
Pitea vs Vittsjo
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 9
Kristianstad vs Hacken
Serbia - Srpska Liga - West, West - 30
Polet Ljubic vs Borac Cacak
Serbia - Srpska Liga - West, West - 30
Tutin vs Vrelo Sport
Serbia - Srpska Liga - West, West - 30
Loznica vs Omladinac Zablace
Serbia - Srpska Liga - West, West - 30
Real Podunavci vs Takovo
Serbia - Srpska Liga - West, West - 30
Josanica vs Sloga Petrovac na Mlavi
Serbia - Srpska Liga - West, West - 30
FK Zlatibor vs Mihajlovac
Serbia - Srpska Liga - West, West - 30
Buducnost Krusik vs Sloga Pozega
Serbia - Srpska Liga - West, West - 30
FAP vs Mladi Radnik
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 11
Ahlafors vs Saffle SK
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 11
Lidkoping vs Vanersborgs FK
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 11
IFK Skovde vs Gauthiod
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 11
dalkurd FF vs Viggbyholms IK
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 11
Farsta vs Gute
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 11
Falu BS vs Hudiksvall
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 11
IFK Osteraker vs Enkoping
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 11
Kungsangen vs Arlanda
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 11
IFK Lulea vs Algarna
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 11
Gottne vs Skelleftea
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 11
Lucksta vs Kiruna FF
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 11
Taftea vs Boden
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 11
Team Thoren vs Sandviks
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 11
Sylvia vs Huddinge
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 11
Mjolby vs Nykoping
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 11
Vastra Frolunda vs Jonsered
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 11
Laholm vs Landvetter IS
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 11
Hittarp vs Astrio
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 11
Husqvarna vs Savedalen
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 11
Karlskrona vs Hogaborg
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 11
Lodde vs Berga
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 6
Laranja Mecanica vs Foz Do Iguacu
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 6
AA Iguacu vs Parana
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 6
Apucarana vs Paranavai
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 8
Betim vs Valeriodoce
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 8
BOA vs Caldense
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 8
PK-35 Vantaa W vs JyPK
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 8
KuPS W vs PKKU W
Slovakia - 3. liga - West, West - 30
Sered vs Raca
Slovakia - 3. liga - West, West - 30
Belusa vs Slovan Duslo Sala
Slovakia - 3. liga - East, East - 30
Oravske Vesele vs Stara Lubovna
Slovakia - 3. liga - East, East - 30
Snina vs Banik Kalinovo
Slovakia - 3. liga - East, East - 30
MSK Tesla Stropkov vs Slavia TU Kosice
Slovakia - 3. liga - East, East - 30
Rimavska Sobota vs Filakovo
Slovakia - 3. liga - East, East - 30
Spisske Podhradie vs Partizan Bardejov
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 9
Sokol Kazan vs Lada Tolyatti
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 29
Bospor Bohumin vs Sumperk
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 29
Vitkovice vs Opava II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 29
Bridlicna vs Bilovec
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 29
Repiste vs Krnov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 29
Havirov vs Valasske Mezirici
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 29
Jesenik vs Polanka nad Odrou
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 29
Unie Hlubina vs Beskyd Frenstat
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 29
Slavoj Olympia Bruntal vs Vratimov
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 10
Frigg vs Skeid II
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 10
Trygg/Lade vs Rana
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 10
Mosjoen vs Lillestrom II
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 10
Traff vs Skedsmo
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 10
Gjellerasen vs Molde II
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 10
Mjolner vs Kongsvinger II
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 10
Elverum vs Harstad
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 14
St George Willawong vs Mitchelton
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 14
Broadbeach United vs Southside Eagles
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 17
Western United II vs Bentleigh Greens
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 4
Petropolis vs Audax Rio
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 17
Huntsville City vs Crown Legacy
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 9
KIL / Hemne W vs TIL 2020 W
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 9
Odd vs Honefoss W
China - League Two, Regular Season - 11
Yichun Grand Tiger vs Hainan Star
China - League Two, Regular Season - 11
Quanzhou Yassin vs Shenzhen Juniors
China - League Two, Regular Season - 11
Shaanxi Union vs Xi'an Ronghai
China - League Two, Regular Season - 11
Dalian Huayi vs Shandong Taishan II
China - League Two, Regular Season - 11
Nantong Haimen Codion vs Tai'an Tiankuang
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 3
Camboriu vs Blumenau
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 3
Tubarao vs Carlos Renaux
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 3
Santa Catarina vs Guarani de Palhoca
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 3
Juventus SC vs Metropolitano
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 3
Atletico Catarinense vs Caravaggio
New-Zealand - National League - Central, Central League - 10
Western Suburbs vs Island Bay United
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 9
Coastal Spirit vs Universities
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 7
Santa Helena vs Inhumas
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 7
Trindade vs ABECAT Ouvidorense
Poland - Ekstraliga Women, Regular Season - 22
UJ Krakow W vs Gornik Leczna W
Poland - Ekstraliga Women, Regular Season - 22
Rekord Bielsko-Biala W vs Pogon Szczecin W
Poland - Ekstraliga Women, Regular Season - 22
Pogon Tczew W vs Medyk Konin W
Poland - Ekstraliga Women, Regular Season - 22
UKS Lodz vs GKS Katowice W
Poland - Ekstraliga Women, Regular Season - 22
Slask Wroclaw W vs Czarni Sosnowiec W
Poland - Ekstraliga Women, Regular Season - 22
Akademia Pilkarska LG vs Stomilanki Olsztyn W
Russia - Second League A - Spring Season Silver, Spring Season Silver - 18
Kaluga vs Torpedo Miass
Russia - Second League A - Spring Season Silver, Spring Season Silver - 18
Dinamo Bryansk vs Tekstilshchik
Russia - Second League A - Spring Season Silver, Spring Season Silver - 18
Volga Ulyanovsk vs Mashuk-KMV
Russia - Second League A - Spring Season Silver, Spring Season Silver - 18
Spartak Kostroma vs Khimik Dzerzhinsk
Russia - Second League A - Spring Season Silver, Spring Season Silver - 18
Avangard Kursk vs Irtysh Omsk
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 2
Cayman Islands vs Antigua and Barbuda
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 2
Bahamas vs Trinidad and Tobago
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 2
Aruba vs Curacao
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 2
Belize vs Nicaragua
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 2
British Virgin Islands vs Guatemala
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 2
Anguilla vs Suriname
Japan - J2 League, Regular Season - 19
Blaublitz Akita vs Roasso Kumamoto
Japan - J2 League, Regular Season - 19
Ventforet Kofu vs Vegalta Sendai
Japan - J2 League, Regular Season - 19
Shimizu S-pulse vs Fujieda MYFC
Japan - J2 League, Regular Season - 19
Tokushima Vortis vs Yokohama FC
Japan - J2 League, Regular Season - 19
Ehime FC vs Mito Hollyhock
Japan - J2 League, Regular Season - 19
Tochigi SC vs Thespakusatsu Gunma
Japan - J2 League, Regular Season - 19
Renofa Yamaguchi vs JEF United Chiba
World - Friendlies, Friendlies 1
Hungary vs Israel
World - Friendlies, Friendlies 1
Mexico vs Brazil
World - Friendlies, Friendlies 1
Slovenia vs Bulgaria
World - Friendlies, Friendlies 2
Moldova vs Cyprus
World - Friendlies, Friendlies 1
Switzerland vs Austria
World - Friendlies, Friendlies 1
Sweden vs Serbia
World - Friendlies, Friendlies 1
Portugal vs Croatia
World - Friendlies, Friendlies 1
Denmark vs Norway
World - Friendlies, Friendlies 1
Belgium vs Luxembourg
World - Friendlies, Friendlies 1
Romania vs Liechtenstein
China - League One, Regular Season - 13
Dalian Zhixing vs Wuxi Wugou
China - League One, Regular Season - 13
Heilongjiang Lava Spring vs Suzhou Dongwu
China - League One, Regular Season - 13
Yunnan Yukun vs Hebei Kungfu
China - League One, Regular Season - 13
Dongguan United vs Jiangxi Liansheng
China - League One, Regular Season - 13
Qingdao Red Lions vs Yanbian Longding
Japan - J3 League, Regular Season - 16
Parceiro Nagano vs YSCC
Japan - J3 League, Regular Season - 16
Nara Club vs Sagamihara
Japan - J3 League, Regular Season - 16
FC Ryukyu vs Imabari
Japan - J3 League, Regular Season - 16
FC Gifu vs Azul Claro Numazu
Japan - J3 League, Regular Season - 16
Gainare Tottori vs Matsumoto Yamaga
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 10
KuPS vs AC oulu
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 10
EIF vs IF Gnistan
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 20
Canuelas vs Villa Dalmine
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 20
Deportivo Laferrere vs Los Andes
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 20
Deportivo Merlo vs Midland
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 20
Sacachispas vs Fenix
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 20
Excursionistas vs Argentino Quilmes
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 20
Acassuso vs Deportivo Armenio
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 20
San Martin Burzaco vs Comunicaciones
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 20
UAI Urquiza vs Liniers
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 20
Colegiales vs Argentino de Merlo
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 20
Dock Sud vs Sportivo Italiano
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 20
Flandria vs Villa San Carlos
Argentina - Primera C, Apertura - 21
Real Pilar vs JJ Urquiza
Argentina - Primera C, Apertura - 21
Argentino Rosario vs Yupanqui
Argentina - Primera C, Apertura - 21
Defensores de Cambaceres vs Berazategui
Argentina - Primera C, Apertura - 21
Atletico Atlas vs Sportivo Barracas
Argentina - Primera C, Apertura - 21
Deportivo Espanol vs Lujan
Argentina - Primera C, Apertura - 21
Centro Espanol vs El Porvenir
Argentina - Primera C, Apertura - 21
Victoriano Arenas vs Ituzaingo
Argentina - Primera C, Apertura - 21
Leandro N. Alem vs General Lamadrid
Argentina - Primera C, Apertura - 21
Central Ballester vs Deportivo Muniz
Argentina - Primera C, Apertura - 21
Claypole vs Mercedes
Argentina - Primera C, Apertura - 21
Juventud Unida vs Central Cordoba
Argentina - Primera C, Apertura - 21
Lugano vs Puerto Nuevo
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Tristan Suarez vs Agropecuario
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Patronato vs Guillermo Brown
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Racing Cordoba vs San Martin S.J.
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Alvarado vs Arsenal Sarandi
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Club Atletico Guemes vs San Martin Tucuman
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Gimnasia Jujuy vs Chacarita Juniors
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Deportivo Maipu vs CA Estudiantes
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Ferro Carril Oeste vs Talleres Remedios
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
San Miguel vs Quilmes
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Defensores Unidos vs Almirante Brown
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Deportivo Madryn vs Colon Santa Fe
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Atletico DE Rafaela vs Estudiantes de Rio Cuarto
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
San Telmo vs Aldosivi
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Chaco For Ever vs Atletico Mitre
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Defensores De Belgrano vs Gimnasia Y Tiro
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Almagro vs Gimnasia M.
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Brown DE Adrogue vs Nueva Chicago
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
Temperley vs Deportivo Moron
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 19
All Boys vs Atlanta
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 7
Rentistas vs Atenas
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 7
Cooper vs Uruguay Montevideo
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 7
Plaza Colonia vs SUD America
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 7
Oriental vs Colon
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 7
Cerrito vs Albion FC
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 7
Tacuarembo vs La Luz
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 7
Juventud vs Atletico Torque
South-Korea - K3 League, Regular Season - 13
Mokpo City vs Busan Transportation
South-Korea - K3 League, Regular Season - 13
Siheung Citizen vs Daejeon Korail
South-Korea - K3 League, Regular Season - 13
Daegu II vs Yangpyeong
South-Korea - K3 League, Regular Season - 13
Gyeongju HNP vs Hwaseong
South-Korea - K3 League, Regular Season - 13
Ulsan Citizen vs Paju Citizen
Brazil - Serie C, Regular Season - 8
Athletic Club vs Volta Redonda
Brazil - Serie C, Regular Season - 8
CSA vs Sao Jose
Brazil - Serie C, Regular Season - 8
Nautico Recife vs Caxias
Brazil - Serie C, Regular Season - 8
remo vs Sao Bernardo
Brazil - Serie C, Regular Season - 8
Londrina vs Sampaio Correa
Brazil - Serie C, Regular Season - 8
Floresta vs Confianca
Brazil - Serie C, Regular Season - 8
Figueirense vs ABC
Brazil - Serie C, Regular Season - 8
Ypiranga-RS vs Tombense
Brazil - Serie C, Regular Season - 8
Ferroviaria vs Aparecidense
Brazil - Serie C, Regular Season - 8
Botafogo PB vs Ferroviario
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Trem vs Manauara
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Porto Velho vs Sao Raimundo
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Humaita vs Princesa Solimoes
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Manaus FC vs Rio Branco
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Cameta vs Fluminense PI
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Tocantinopolis vs Aguia de Maraba
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Moto Club vs River AC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Altos vs Maranhao
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Uniclinic Atletico Clube vs Santa Cruz RN
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
America-RN vs Iguatu
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Maracana vs Sousa
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Potiguar Mossoro vs Treze
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Juazeirense vs Sergipe
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Retro vs Jacuipense
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
CSE vs Petrolina
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
AO Itabaiana vs ASA
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Brasiliense vs Ipora
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
CRAC vs Real FC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Mixto vs Capital
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Anapolis vs Uniao Rondonopolis
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Serra Talhada vs Portuguesa RJ
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Nova Iguacu vs Real Noroeste
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Democrata SL vs Itabuna
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Audax Rio vs Ipatinga
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
CAP vs Sao Jose EC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Maringa vs Inter De Limeira
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Agua Santa vs Costa Rica
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Concordia vs Avenida
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Novo Hamburgo vs Hercilio Luz
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Barra vs Cianorte
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Brasil DE Pelotas vs Cascavel
Brazil - Serie D, 1st Phase - 7
Santo Andre vs Pouso Alegre
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 6
Afturelding vs Dalvik / Reynir
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 6
Kormakur / Hvot vs KFG
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 6
Fjardabyggd / Leiknir vs Haukar
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 6
Vikingur Olafsiik vs KF
Belarus - 1. Division, Regular Season - 10
FC Energetik-Bgu Minsk vs Niva
Belarus - 1. Division, Regular Season - 10
MKK-Dnepr vs Volna
Belarus - 1. Division, Regular Season - 10
Baranovichi vs Torpedo BelAZ II
Belarus - 1. Division, Regular Season - 10
Molodechno-DYuSSh 4 vs Belshina
Belarus - 1. Division, Regular Season - 10
Ostrovets FC vs Bumprom
Belarus - 1. Division, Regular Season - 10
Shakhtyor Petrikov vs ABFF U17
Belarus - 1. Division, Regular Season - 10
BATE II vs Slonim
Belarus - 1. Division, Regular Season - 10
Lokomotiv Gomel vs Orsha
Belarus - 1. Division, Regular Season - 10
Dinamo Minsk II vs Lida
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 38
Vihren vs Pirin Razlog
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 38
Hebar II vs Oborishte
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 38
Chavdar Etropole vs Slavia Sofia II
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 38
Rilski Sportist vs CSKA Sofia II
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 38
Botev Ihtiman vs Vitosha Bistritsa
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 38
Bansko vs Kostinbrod
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 38
Kyustendil vs Levski Sofia II
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 38
Septemvri Simitli vs Balkan Botevgrad
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 38
FK Minyor Pernik vs CSKA 1948 Sofia III
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 38
Septemvri Sofia II vs Slivnishki geroy
Algeria - Ligue 1, Regular Season - 30
Paradou AC vs Khenchela
Algeria - Ligue 1, Regular Season - 30
NC Magra vs USM Alger
Algeria - Ligue 1, Regular Season - 30
US Souf vs JS Kabylie
Algeria - Ligue 1, Regular Season - 30
JS Saoura vs CR Belouizdad
Algeria - Ligue 1, Regular Season - 30
ASO Chlef vs US Biskra
Algeria - Ligue 1, Regular Season - 30
MC Alger vs MC Oran
Algeria - Ligue 1, Regular Season - 30
El Bayadh vs Ben Aknoun
Algeria - Ligue 1, Regular Season - 30
CS Constantine vs ES Setif
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 13
Western Spirit vs Acacia Ridge
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 13
Redcliffe Dolphins vs Newmarket
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 13
Brisbane Knights vs Springfield United
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 18
Sutherland Sharks vs Blacktown City
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 18
NWS Spirit vs Marconi Stallions
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 18
Hills Brumbies vs Central Coast II
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 18
St George City FA vs Wollongong Wolves
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 10
Garuda vs Port Darwin
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 14
Croydon Kings vs Modbury Jets
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 14
Adelaide United II vs Para Hills Knights
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 14
Adelaide City vs Adelaide Comets
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 14
Adelaide Olympic vs Adelaide Raiders
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 17
Green Gully vs Heidelberg United
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 17
Avondale vs Moreland City
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 17
Port Melbourne vs Hume City
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 17
Dandenong Thunder vs Altona Magic
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 13
Hegelmann II vs Babrungas
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 13
FK Trakai vs Neptuna Klaipeda
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 13
Atmosfera vs Garliava
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 13
Tauras vs FA Siauliai II
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 11
Armadale vs Olympic Kingsway
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 11
Perth Glory II vs Perth
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 11
Balcatta vs Bayswater City
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 11
Perth RedStar vs Inglewood United
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 11
Floreat Athena vs Fremantle City
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 11
Stirling Lions vs Western Knights
Austria - Regionalliga - West, West - 30
Rheindorf Altach II vs Wals-Grunau
Austria - Regionalliga - West, West - 30
Bischofshofen vs Kufstein
Austria - Regionalliga - West, West - 30
Schwaz vs Rothis
Austria - Regionalliga - West, West - 30
Silz / Motz vs Rot-Weiss Rankweil
Austria - Regionalliga - West, West - 30
Pinzgau Saalfelden vs Hohenems
Austria - Regionalliga - West, West - 30
Dornbirner SV vs Austria Salzburg
Austria - Regionalliga - West, West - 30
SVG Reichenau vs TSV St. Johann
Austria - Regionalliga - West, West - 30
Wolfurt vs Imst
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 30
St. Margarethen / Bur vs Deutschkreutz
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 30
Schattendorf vs Ritzing
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 30
Rudersdorf vs Leithaprodersdorf
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 30
Edelserpentin vs Siegendorf
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 30
Pinkafeld vs Bad Sauerbrunn
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 30
SC Landskron vs Volkermarkt
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 29
Retz vs Schrems
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 29
Gloggnitz vs Scheiblingkirchen
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 30
Salzburger AK vs Thalgau
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 30
Puch vs Grodig
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 30
Strasswalchen vs UFC Hallein
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 30
Adnet vs Anif
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 30
Bramberg vs Burmoos
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 30
Union Henndorf vs Seekirchen
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 30
Golling vs Eugendorf
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 30
Siezenheim vs Kuchl
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 26
Alberschwende vs Admira Dornbirn
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 26
Andelsbuch vs Nenzing
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 26
Lustenau vs Austria Lustenau II
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 26
Horbranz vs Hochst
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 26
Hard vs FC Egg
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 26
Lochau vs Lauterach
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 26
Rotenberg vs Gofis
Finland - Ykkonen, Regular Season - 9
Turku PS vs JIPPO
Finland - Ykkonen, Regular Season - 8
SalPa vs Kooteepee
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 9
GrIFK vs Kiffen
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 12
HJS Akatemia vs Inter Turku II
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 12
EBK vs I-Kissat
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 12
VJS vs Tampere United
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 8
JS Hercules vs OTP
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 9
SJK-juniorit vs Kraft
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 9
TP-47 vs JPS
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 9
OPS Oulu vs JBK
USA - NWSL Women, Regular Season - 8
Racing Louisville W vs Houston Dash W
USA - NWSL Women, Regular Season - 8
San Diego Wave W vs Orlando Pride W
USA - NWSL Women, Regular Season - 8
NJ/NY Gotham FC W vs Angel City W
USA - USL League Two, Central Conference - 7
Kalamazoo FC vs Oakland County
USA - USL League Two, Eastern Conference - 10
Western Mass Pioneers vs Seacoast United Phantoms
USA - USL League Two, Central Conference - 7
South Bend Lions vs Lansing City
USA - USL League Two, Central Conference - 7
Bavarian vs St. Croix
USA - USL League Two, Central Conference - 7
Rochester vs Thunder Bay Chill
USA - USL League Two, Eastern Conference - 10
Christos vs Lionsbridge
USA - USL League Two, Eastern Conference - 10
Patuxent vs Virginia Beach United
USA - USL League Two, Southern Conference - 7
Brazos Valley vs Houston Sur
USA - USL League Two, Western Conference - 8
Colorado ISA vs Albion Colorado
USA - USL League Two, Western Conference - 8
Seahorses vs Coachella
USA - USL League Two, Western Conference - 8
Davis Legacy vs Almaden
USA - USL League Two, Eastern Conference - 10
Blackwatch Rush vs Vermont Green
USA - USL League Two, Eastern Conference - 11
Lone Star II vs Lehigh Valley United
USA - USL League Two, Western Conference - 8
Project 51O vs Academica
USA - USL League Two, Eastern Conference - 11
Black Rock vs Boston Bolts
USA - USL League Two, Eastern Conference - 11
Boston City vs Pathfinder
USA - USL League Two, Southern Conference - 7
Southern Soccer Academy vs Birmingham Legion II
USA - USL League Two, Western Conference - 8
SF Glens vs Marin
Kenya - Super League, Regular Season - 35
Kajiado vs Assad
Kenya - Super League, Regular Season - 35
Naivas vs MCF
Kenya - Super League, Regular Season - 35
Mara Sugar vs Silibwet
Kenya - Super League, Regular Season - 35
Kisumu All Stars vs Vihiga Bullets
Kenya - Super League, Regular Season - 35
Rainbow vs Mombasa Elite
Kenya - Super League, Regular Season - 35
Coastal Heroes vs Kibera Black Stars
Kenya - Super League, Regular Season - 35
Mwatate United vs Gusii
Kenya - Super League, Regular Season - 35
Darajani Gogo vs Migori Youth
Kenya - Super League, Regular Season - 35
Nairobi United vs Mathare United
Kenya - Super League, Regular Season - 35
Vihiga United vs Luanda Villa
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 17
Shturmi vs Dinamo Tbilisi II
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 17
Rustavi vs Spaeri
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 17
Lokomotivi Tbilisi vs Aragvi Dusheti
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 17
Sioni vs WIT Georgia
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 17
Kolkheti Khobi vs Gareji
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 30
Bohemians 1905 II vs Povltava FA
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 30
Ceske Budejovice II vs Karlovy Vary
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 30
Admira Praha vs Jiskra Domazlice
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 30
Viktoria Plzen II vs Dukla Praha II
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 30
Loko Vltavin vs Pisek
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 30
Prestice vs Motorlet Praha
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 30
Sokol Hostoun vs Slavia Praha II
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 30
Kraluv Dvur vs Taborsko II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 30
Marianske Lazne vs Doubravka
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 30
Petrin Plzen vs Spartak Sobeslav
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 30
Banik Sokolov vs Komarov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 30
Otava Katovice vs Jindrichuv Hradec
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 30
Jiskra Domazlice II vs Tachov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 30
Horovicko vs Pribram II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 30
Klatovy vs Aritma Praha
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 30
Slavoj Cesky Krumlov vs Rokycany
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 30
Slany vs Sokol Nespeky
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 30
Louny vs Cesky Brod
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 30
Kladno vs Ujezd Praha 4
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 30
Chomutov vs Steti
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 30
Meteor Praha vs Olympie Brezova
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 30
Hrebec vs Hvezda Cheb
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 30
Brandys nad Labem vs Ostrov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 30
Admira Praha II vs Neratovice-Byskovice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 30
Slavia Hradec Kralove vs Letohrad
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 30
Hlinsko vs Kosmonosy
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 30
Velke Hamry vs Dobrovice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 30
Turnov vs Cidlina Novy Bydzov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 30
Benesov vs Chrudim II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 30
Benatky nad Jizerou vs Usti nad Orlici
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 30
Vysoke Myto vs Trutnov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 30
Spoje Praha vs Caslav
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 4
HFX Wanderers FC vs Pacific FC
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 14
Moreton City Excelsior vs SC Wanderers
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 14
Gold Coast Knights vs Peninsula Power
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 14
Lions vs Olympic
Japan - Japan Football League, Regular Season - 11
Tokyo Musashino City vs Suzuka Unlimited
USA - NISA, Regular Season - 5
Michigan Stars vs Maryland Bobcats
USA - NISA, Regular Season - 5
Club De Lyon vs Georgia Lions
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 9
Rosengard W vs Norrkoping W
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 9
Trelleborg W vs Linkoping
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 9
Hammarby vs Vaxjo
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 9
Djurgarden vs AIK
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 11
Grebbestad vs Kongahalla
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 11
Stenungsund vs Herrestads
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 11
Forward vs Vanersborgs IF
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 11
Jarfalla vs Franke
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 11
Sandvikens AIK vs Skiljebo
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 11
Nacka Iliria vs Smedby
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 11
Sleipner vs Haninge
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 11
Ljungsbro vs Enskede
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 11
Syrianska FC vs Arameiska / Syrianska
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 11
Lindome vs Bergdalens
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 11
Ockero vs Qviding FIF
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 11
Tord vs Varbergs GIF
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 11
Rappe vs Karlshamn
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 11
Simrishamn vs IFK Trelleborg
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 6
Rio Branco PR vs Patriotas
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 8
Tupi vs Aymores
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 8
Democrata SL vs Nacional AC MG
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 8
Varginha EC vs North Esporte
Denmark - Kvindeliga, Championship Round - 9
Fortuna Hjorring vs Brondby
Denmark - Kvindeliga, Championship Round - 9
Nordsjalland vs KoldingQ
Denmark - Kvindeliga, Championship Round - 9
AGF vs Koge
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 8
Honka W vs PK-35 Helsinki
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 8
HJK vs Aland United
Slovakia - 3. liga - West, West - 30
Castkovce vs Jednota Banova
Slovakia - 3. liga - West, West - 30
Galanta vs Lokomotiva Zvolen
Slovakia - 3. liga - West, West - 30
Malacky vs Podkonice
Slovakia - 3. liga - West, West - 30
Dubnica vs Banik Lehota p.Vtacnikom
Slovakia - 3. liga - West, West - 30
Velke Ludince vs Fomat Martin
Slovakia - 3. liga - West, West - 30
Nove Mesto nad Vahom vs Hamsik Academy
Slovakia - 3. liga - East, East - 30
Namestovo vs Svidnik
Slovakia - 3. liga - East, East - 30
Vranov nad Toplou vs Novohrad Lucenec
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 9
Volna Nizhegorodskaya vs Uralets Nizhnyi Tagil
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 9
Nosta vs Orenburg II
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 9
Dinamo Barnaul vs Akron II
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 9
Nizhny Novgorod II vs Ural II
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 9
Amkar vs Dinamo Kirov
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 9
Krylya Sovetov II vs Rubin Kazan 2
South-Korea - WK-League, Regular Season - 14
Gumi Sportstoto vs Boeun Sangmu
South-Korea - WK-League, Regular Season - 14
Seoul vs Incheon Red Angels
South-Korea - WK-League, Regular Season - 14
Gyeongju vs Suwon FMC
South-Korea - WK-League, Regular Season - 14
Changnyeong vs Hwacheon KSPO
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 30
Pardubice U19 vs Ceske Budejovice U19
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 30
Banik Ostrava U19 vs Zbrojovka Brno U19
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 30
Slovacko U19 vs Dukla Praha U19
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 30
Viktoria Plzen U19 vs Mlada Boleslav U19
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 30
Sparta Praha U19 vs Zlin U19
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 30
Frydek-Mistek U19 vs Jindrichuv Hradec
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 30
Sigma Olomouc U19 vs Vysocina Jihlava U19
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 30
Karvina U19 vs Slovan Liberec U19
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 7
Valur W vs Stjarnan W
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 7
Thor / KA W vs Breidablik W
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 30
Sokol Zivanice vs Pardubice II
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 30
Banik Sous vs Usti nad Labem
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 30
Kolin vs Sokol Brozany
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 30
Chlumec nad Cidlinou vs Arsenal Ceska Lipa
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 30
Jablonec II vs Sokol Zapy
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 30
Slovan Liberec II vs Teplice II
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 30
Mlada Boleslav II vs Prepere
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 30
Hradec Kralove II vs Slovan Velvary
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 15
Atletico Nacional W vs Cucuta Deportivo
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 15
La Equidad W vs Junior W
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 15
Deportivo Cali W vs Millonarios W
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 15
Deportivo Pasto W vs Alianza W
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 15
Real San Andres W vs Deportivo Pereira W
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 15
Internacional Palmira vs Llaneros W
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 15
Santa Fe W vs America de Cali W
Norway - Toppserien, Regular Season - 11
Lyn W vs Valerenga W
Norway - Toppserien, Regular Season - 11
Roa vs Stabak W
Norway - Toppserien, Regular Season - 11
Asane W vs Arna-Bjornar W
Norway - Toppserien, Regular Season - 11
Rosenborg W vs Kolbotn W
Norway - Toppserien, Regular Season - 11
Brann W vs Lillestrom
Slovakia - I Liga - Women, Championship Round - 10
Spartak Trnava W vs Slovan Bratislava W
Slovakia - I Liga - Women, Relegation Round - 10
Trencin W vs Tatran Presov W
Slovakia - I Liga - Women, Championship Round - 10
Spartak Myjava W vs Ruzomberok W
Slovakia - I Liga - Women, Relegation Round - 10
GFC Topolcany vs Zilina W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 9
Malmo FF W vs Orebro Soder W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 9
Kalmar W vs Lidkoping W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 9
Alingsas W vs Sundsvall W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 9
Bollstanas W vs Gamla Upsala W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 9
Umea vs Mallbacken W
Sweden - Elitettan, Regular Season - 9
Sunnana vs Eskilstuna United
Sweden - Elitettan, Regular Season - 9
Uppsala W vs Jitex W
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 30
Dynamo Schwerin vs Tasmania Berlin
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 30
Optik Rathenow vs Hertha Zehlendorf
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 30
Anker Wismar vs Makkabi
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 30
Lichtenberg vs Neustrelitz
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 30
Union Furstenwalde vs Staaken
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 30
RSV Eintracht vs Eintracht Mahlsdorf
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 30
Rostocker FC vs Tennis Borussia
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 30
Sparta Lichtenberg vs CFC Hertha
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 30
Auerbach vs Germania Halberstadt
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 30
Union Sandersdorf vs SC Freital
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 30
Arnstadt vs Bischofswerdaer FV
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 30
Budissa Bautzen vs Krieschow
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 30
Einheit Rudolstadt vs Ludwigsfelde
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 30
Magdeburg II vs Plauen
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 30
Motor Marienberg vs Einheit Wernigerode
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 30
VfL Halle vs FC Grimma
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 10
Ardal vs Stord
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 10
Askoy vs Djerv
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 10
Forde vs Fana
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 10
Bjarg vs Loddefjord
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 10
Haugesund II vs Os
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 10
Sandviken vs Floro
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 10
Brodd vs Vidar
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 10
Sandnes Ulf II vs Vigor
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 10
Odd II vs Mandalskameratene
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 10
Staal Jorpeland vs Pors Grenland
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 10
Nordstrand vs Flint
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 10
Gamle Oslo vs Askollen
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 10
Barum vs Ullern
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 10
Asker vs KFUM II
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 10
Verdal vs Surnadal
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 10
Byasen vs Nardo
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 10
Melhus vs Tiller
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 10
Rosenborg II vs Orkla
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 10
IF Ready vs Hodd II
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 10
Bjorkelangen vs Spjelkavik
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 10
Funnefoss / Vormsund vs Skjetten
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 10
Kristiansund II vs Lorenskog
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 10
Aalesund II vs Lokomotiv Oslo
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 10
Innstranden vs Bodo / Glimt II
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 10
HamKam II vs Skjervoy
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 10
Brumunddal vs Ulfstind
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 10
Sprint-Jeloy vs Honefoss
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 10
Floya vs Fredrikstad II
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 34
Belchatow vs Legia Warszawa II
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 34
Jagiellonia II vs Pelikan Lowicz
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 34
Victoria Sulejowek vs Swit
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 34
Pogon Grod. Mazowiecki vs Unia Skierniewice
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 34
Wikielec vs Concordia Elblag
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 34
Legionovia Legionowo vs Bron Radom
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 34
Warta Sieradz vs Mlawianka Mlawa
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 34
Lomza vs Pilica Bialobrzegi
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 34
Lechia T. Mazowiecki vs Olimpia Zambrow
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 34
Notec Czarnkow vs Zawisza Bydgoszcz
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 34
Sokol Kleczew vs Cartusia Kartuzy
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 34
Unia Swarzedz vs Pogon Szczecin II
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 34
Flota Swinoujscie vs Starogard Gdanski
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 34
Solec K. vs Pogon Nowe Skalmierzyce
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 34
Luzino vs Stargard Szczecinski
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 34
Gedania Gdansk vs Vineta Wolin
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 34
Swit Skolwin vs Polonia Sroda
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 34
Stolem Gniewino vs Elana Torun
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 34
Starowice Dolne vs Odra Bytom Odrzanski
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 34
Unia Turza Slaska vs Warta Gorzow
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 34
Carina Gubin vs Gwarek Tarnowskie Gory
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 34
Rekord Bielsko-Biala vs Gornik Polkowice
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 34
Kluczbork vs Goczalkowice Zdroj
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 34
Karkonosze Jelenia Gora vs Slask Wroclaw II
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 34
Lechia Zielona Gora vs Rakow Czestochowa II
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 34
Sleza Wroclaw vs Gornik Zabrze II
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 34
Sokol Sieniawa vs Wiazownica
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 34
Avia Swidnik vs Podlasie Biala Podlaska
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 34
Chelmianka Chelm vs Orleta Radzyn Podlaski
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 34
Garbarnia Krakow vs KSZO 1929
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 34
Wislanie Jaskowice vs Unia Tarnow
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 34
Czarni Polaniec vs Podhale Nowy Targ
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 34
Karpaty Krosno vs Wisloka Debica
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 34
Star Starachowice vs Wieczysta Krakow
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 34
Siarka Tarnobrzeg vs Swidniczanka Swidnik
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 33
Farvagny / Ogoz vs Olympique de Geneve
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 33
La Tour / Le Paquier vs UGS
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 33
Martigny Sports vs Collex-Bossy
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 33
Echichens vs Chatel-St-Denis
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 33
Dardania Lausanne vs Signal
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 33
Romontois vs Perly-Certoux
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 33
Lancy vs Veyrier Sports
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 33
Amical Saint-Prex vs Plan-les-Ouates
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 29
Tavannes / Tramelan vs Concordia Lausanne
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 29
Old Boys vs Dornach
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 29
Bubendorf vs Binningen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 29
Bosporus vs Erguel
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 29
Schoftland vs Pratteln
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 29
Prishtina Bern vs Muri-Gumligen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 29
Liestal vs Ueberstorf
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 29
Besa Biel/Bienne vs Ajoie-Monterri
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 29
Zofingen vs Cham II
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 29
Perlen-Buchrain vs Goldau
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 29
Kickers Luzern vs Ascona
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 29
Unterstrass vs Buochs
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 29
Locarno vs Sursee
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 29
Red Star Zurich vs Zug
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 29
Emmen vs Gambarogno - Contone
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 29
Collina d'Oro vs Brunnen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 29
Dardania St. Gallen vs Weesen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 29
Thalwil vs Bazenheid
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 29
Wil II vs Uster
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 29
Chur 97 vs Frauenfeld
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 29
Bulach vs Rapperswil-Jona II
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 29
SV Schaffhausen vs Adliswil
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 29
Dubendorf vs Lachen / Altendorf
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 29
Tagerwilen vs Widnau
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 14
SWQ Thunder vs Moreton City II
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 14
Caboolture vs Logan Lightning
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 14
Capalaba vs Ipswich
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 14
Sturt Lions vs Adelaide Victory
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 14
Playford City Patriots vs Adelaide Blue Eagles
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 14
Fulham United vs Cumberland United
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 14
West Adelaide vs Western Strikers
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 14
Salisbury United vs West Torrens Birkalla
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 14
Vipers vs Adelaide Cobras
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 19
Hakoah Sydney City vs Macarthur Rams
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 19
Bonnyrigg White Eagles vs Blacktown Spartans
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 19
Mt Druitt Town vs Dulwich Hill
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 19
Northern Tigers vs UNSW
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 19
Bankstown City Lions vs SD Raiders
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 19
Nepean vs Inter Lions
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 19
Rydalmere Lions vs Canterbury Bankstown
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 19
Dunbar Rovers vs Bulls Academy
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 17
Melbourne City II vs Brunswick City
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 17
Eastern Lions vs Melbourne Victory II
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 17
Bulleen Lions vs North Geelong Warriors
World - Baltic Cup, Semi-finals
Estonia vs Faroe Islands
World - Baltic Cup, Semi-finals
Latvia vs Lithuania
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 4
Duque de Caxias vs CEAC / Araruama
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 4
Artsul vs Resende
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 4
Cabofriense vs CFRJ / Marica
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 4
Americano Campos vs Olaria
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 4
Serrano RJ vs America RJ
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 16
Chicago Fire II vs Chattanooga
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 16
Swope Park Rangers vs Houston Dynamo FC II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 16
New York City II vs Fort Lauderdale CF
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 16
Austin II vs Colorado Rapids II
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 9
Arna-Bjornar W vs Fyllingsdalen W
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 9
Viking FK vs Ovrevoll Hosle W
Norway - 1. Division Women, Regular Season - 9
Fortuna Alesund W vs Bodo / Glimt
China - League Two, Regular Season - 11
Langfang Glory City vs Hubei Chufeng Heli
China - League Two, Regular Season - 11
Guangxi Hengchen vs Shangyu Pterosaur
China - League Two, Regular Season - 11
Guangzhou E-Power vs Guangxi Lanhang
China - League Two, Regular Season - 11
Hunan Billows FC vs Shanghai Port II
China - League Two, Regular Season - 11
Rizhao Yuqi vs BIT
New-Zealand - National League - Central, Central League - 10
Wellington Olympic vs Napier City Rovers
New-Zealand - National League - Central, Central League - 10
Stop Out vs Petone
New-Zealand - National League - Central, Central League - 10
Waterside Karori vs North Wellington
New-Zealand - National League - Central, Central League - 10
Wellington Phoenix II vs Miramar
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 12
Eastern Suburbs vs Bay Olympic
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 12
Manurewa vs East Coast Bays
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 12
Hamilton Wanderers vs West Coast Rangers
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 12
Auckland City vs Auckland United
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 12
Melville United vs Tauranga City United
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 9
Nelson Suburbs vs Dunedin City Royals
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 9
Cashmere Technical vs Christchurch United
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 9
Nomads United vs Ferrymead Bays
New-Zealand - National League - Southern, Southern League - 9
Selwyn United vs Twenty 11
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 7
Centro Oeste vs Anapolina
Russia - Second League A - Spring Season Gold, Spring Season Gold - 18
Rodina Moskva II vs Chelyabinsk
Russia - Second League A - Spring Season Gold, Spring Season Gold - 18
Murom vs Metallurg Lipetsk
Russia - Second League A - Spring Season Gold, Spring Season Gold - 18
Veles vs Krasnodar 2
Russia - Second League A - Spring Season Gold, Spring Season Gold - 18
FC UFA vs Rotor Volgograd
Russia - Second League A - Spring Season Gold, Spring Season Gold - 18
Novosibirsk vs Chayka
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 15
Figueirense U20 vs Internacional SC U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 15
Nacao U20 vs Hercilio Luz U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 15
Criciuma U20 vs Barra SC U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 15
Chapecoense U20 vs Avai U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 15
Brusque U20 vs Joinville U20
World - Friendlies, Friendlies 1
Poland vs Ukraine
World - Friendlies, Friendlies 2
Albania vs Azerbaijan
World - Friendlies, Friendlies 2
Armenia vs Kazakhstan
World - Friendlies, Friendlies 1
England vs Iceland
World - Friendlies, Friendlies 1
Scotland vs Finland
World - Friendlies, Friendlies 1
Germany vs Greece
Brazil - Serie B, Regular Season - 9
Vila Nova vs Ceara
Brazil - Serie B, Regular Season - 9
Guarani Campinas vs Operario-PR
Brazil - Serie B, Regular Season - 9
Mirassol vs Goias
Brazil - Serie B, Regular Season - 9
Novorizontino vs Santos
Brazil - Serie B, Regular Season - 9
America Mineiro vs Ponte Preta
Brazil - Serie B, Regular Season - 9
Avai vs Chapecoense-sc
Brazil - Serie B, Regular Season - 9
CRB vs Botafogo SP
Brazil - Serie B, Regular Season - 9
Coritiba vs Ituano
Brazil - Serie B, Regular Season - 9
Amazonas vs Brusque
Brazil - Serie B, Regular Season - 9
Sport Recife vs Paysandu
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 12
Santos W vs Sao Paulo W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 12
Palmeiras W vs Corinthians W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 12
Flamengo W vs Gremio W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 12
Internacional RS W vs Atletico Mineiro W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 12
Cruzeiro W vs Fluminense W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 12
Kindermann W vs Ferroviaria W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 12
RB Bragantino W vs Botafogo W
Brazil - Brasileiro Women, 1st Phase - 12
America Mineiro W vs Real Brasilia
Ireland - First Division, Regular Season - 20
Athlone Town vs Wexford
Ireland - First Division, Regular Season - 20
Cobh Ramblers vs Finn Harps
Ireland - First Division, Regular Season - 20
Treaty United vs Bray Wanderers
Ireland - First Division, Regular Season - 20
UCD vs Kerry
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 10
vaasa PS vs Ilves Tampere
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 10
FC Lahti vs Inter Turku
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 10
haka vs IFK Mariehamn
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 10
HJK helsinki vs SJK
Ireland - Premier Division, Regular Season - 20
Derry City vs Galway United
Ireland - Premier Division, Regular Season - 20
Drogheda United vs St Patrick's Athl.
Ireland - Premier Division, Regular Season - 20
Shelbourne vs Dundalk
Ireland - Premier Division, Regular Season - 20
Waterford vs Sligo Rovers
Ireland - Premier Division, Regular Season - 20
Shamrock Rovers vs Bohemians
South-Korea - K3 League, Regular Season - 13
Chuncheon vs Gimhae City
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 6
Thor Akureyri vs Grindavik
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 6
IR Reykjavik vs IBV Vestmannaeyjar
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 6
Fjolnir vs Njardvik
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 6
Grotta vs Throttur Reykjavik
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 6
Throttur Vogar vs AEgir
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 6
Volsungur vs Hottur / Huginn
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 13
Mt Gravatt vs North Brisbane
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 18
Manly United vs APIA Leichhardt Tigers
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 18
Sydney II vs St. George Saints
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 10
Uni Azzurri vs Mindil Aces
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 10
Darwin Hearts vs Casuarina
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 14
South Adelaide Panthers vs White City Woodville
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 14
MetroStars vs Campbelltown City
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 17
South Melbourne vs Manningham United Blues
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 13
Kauno Zalgiris II vs BFA
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 13
Be1 NFA vs Nevezis
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 30
ASK Klagenfurt vs St. Anna
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 30
Voitsberg vs WSPG Wels
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 30
Gleisdorf 09 vs Wallern / Marienkirchen
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 30
Wolfsberger AC II vs Gurten
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 30
Bad Gleichenberg vs LASK Juniors
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 30
Union Vocklamarkt vs Deutschlandsberger SC
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 30
SK Vorwarts Steyr vs Weiz
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 30
Ried II vs Allerheiligen
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 30
Kohfidisch vs Parndorf
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 30
Klingenbach vs Halbturn
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 30
Marz vs Horitschon
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 30
SAK Klagenfurt vs Austria Klagenfurt II
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 30
Donau Klagenfurt vs Kottmannsdorf
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 30
Kraig vs KAC
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 30
Wolfsberg vs Treibach
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 30
Spittal vs St. Jakob Rosental
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 29
USC Rohrbach vs Haitzendorf
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 29
Zwettl vs St. Peter
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 29
Korneuburg vs Langenrohr
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 29
St. Polten II vs SC Wiener Neustadt
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 29
Waidhofen / Thaya vs Kilb
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 29
Kottingbrunn vs Ortmann
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 30
Ostermiething vs Union Edelweiss
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 30
Pregarten vs Weisskirchen / Allhaming
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 30
Friedburg / Pondorf vs Union Perg
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 30
Grun Weiss Micheldorf vs Bad Ischl
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 30
St. Martin i.M. vs Mondsee
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 30
Oedt vs Wels
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 30
Vortuna Bad Leonfelden vs St. Valentin
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 30
Bad Schallerbach vs Wohnbau Dietach
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Koflach vs Wildon
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Frauental vs Gnas
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Furstenfeld vs Bruck an der Mur
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
FSC Hochegger Dacher vs Lafnitz II
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Schladming vs Union RB Weinland Gamlit
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Tillmitsch vs Ilz
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Kalsdorf vs TuS Heiligenkreuz
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Lebring vs UFC Fehring
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Koflach vs Ilz
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
FSC Hochegger Dacher vs UFC Fehring
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Schladming vs Bruck an der Mur
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Tillmitsch vs Gnas
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Furstenfeld vs Union RB Weinland Gamlit
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Lebring vs Wildon
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 30
Frauental vs Lafnitz II
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 28
Gerasdorf Stammersdorf vs Austria XIII
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 28
Mannsworth vs Hellas Kagran
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 8
PEPO vs MyPa
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 9
Futura vs JaPS II
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 9
Atlantis II vs NJS
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 9
PPJ vs Reipas
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 12
Honka vs P-Iirot
USA - USL League Two, Central Conference - 7
St. Charles vs Chicago Dutch Lions
USA - USL League Two, Central Conference - 7
Dayton Dutch Lions vs Toledo Villa
USA - USL League Two, Southern Conference - 7
Birmingham Legion II vs Asheville City
USA - USL League Two, Western Conference - 7
New Mexico United II vs Utah United
USA - USL League Two, Central Conference - 7
River Light vs Peoria
USA - USL League Two, Western Conference - 7
Ogden City vs Flatirons Rush
USA - USL League Two, Western Conference - 8
Capital vs Midlakes United
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 14
WDSC Wolves vs Rochedale Rovers
Japan - Japan Football League, Regular Season - 11
Criacao Shinjuku vs TIAMO Hirakata
Ghana - Premier League, Regular Season - 33
Accra Lions vs Dreams
Ghana - Premier League, Regular Season - 33
Bibiani Gold Stars vs Medeama
Ghana - Premier League, Regular Season - 33
Real Tamale vs Asante Kotoko
Ghana - Premier League, Regular Season - 33
Heart of Lions vs Legon Cities
Ghana - Premier League, Regular Season - 33
Hearts of Oak vs Great Olympics
Ghana - Premier League, Regular Season - 33
Aduana Stars vs Nsoatreman
Ghana - Premier League, Regular Season - 33
Nations vs Bechem United
Ghana - Premier League, Regular Season - 33
Karela vs Samartex
Ghana - Premier League, Regular Season - 33
Bofoakwe Tano vs Berekum Chelsea
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 11
Vanersborgs FK vs Lidkoping
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 11
IFK Eskilstuna vs Atvidabergs FF
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 11
Nosaby vs Kristianstad
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 7
Caldense vs Mamore
Finland - Kansallinen Liiga, Regular Season - 8
Ilves vs HPS W
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 10
Kvant vs Kolomna
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 10
Strogino vs Sakhalin
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 10
Dinamo Vladivostok vs Arsenal Tula II
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 10
Khimki II vs Zenit Penza
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 10
Kompozit vs FK Spartak Tambov
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 10
Orel vs Ryazan
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 10
SKA Khabarovsk II vs Kosmos Dolgoprudny
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 10
Yenisey II vs Saturn Ramenskoye
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 10
Znamya Truda vs Irkutsk
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 10
Baltika BFU vs Spartak Moscow 2
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 10
Luki-Energiya vs Zenit 2
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 10
Rodina Moskva III vs Zvezda St. Petersburg
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 10
Dinamo St. Petersburg vs Dinamo Vologda
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 10
Torpedo Vladimir vs Dinamo Moskva II
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 10
Tver vs Chertanovo Moscow
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 7
Fylkir W vs FH W
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 7
Throttur Reykjavik W vs Tindastoll W
Iceland - Urvalsdeild Women, Regular Season - 7
Vikingur Reykjavik W vs Keflavik W
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 10
Sandefjord II vs Fram
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 10
Sarpsborg 08 II vs Assiden IF
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 34
Stilon Gorzow vs Pawlowice Slaskie
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 14
Eastern Suburbs vs Brisbane Strikers
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 17
Werribee City vs Kingston City
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 17
Northcote City vs Preston Lions
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 17
Langwarrin vs Sunshine Georgies
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 16
Columbus Crew II vs New England II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 16
Bethlehem Steel vs FC Cincinnati II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 16
Tacoma Defiance vs St. Louis City II
New-Zealand - National League - Northern, Northern League - 12
Birkenhead United vs Western Springs
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
North Korea vs Syria
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
India vs Kuwait
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
China vs Thailand
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Kyrgyzstan vs Malaysia
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Uzbekistan vs Turkmenistan
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Vietnam vs Philippines
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Jordan vs Tajikistan
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Palestine vs Lebanon
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 1
Honduras vs Cuba
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 1
Costa Rica vs St. Kitts and Nevis
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 1
Haiti vs St. Lucia
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 1
Panama vs Guyana
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 1
Jamaica vs Dominican Republic
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 1
El Salvador vs Puerto Rico
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Afghanistan vs Qatar
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Myanmar vs Japan
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Chinese Taipei vs Oman
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Hong Kong vs Iran
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Indonesia vs Iraq
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Pakistan vs Saudi Arabia
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Nepal vs United Arab Emirates
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Bahrain vs Yemen
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Bangladesh vs Australia
World - World Cup - Qualification Asia, 2nd Round - 5
Singapore vs South Korea
World - Friendlies, Friendlies 1
Netherlands vs Canada
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 6
Keflavik vs Leiknir R.
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 6
Selfoss vs Reynir
USA - USL Championship, Regular Season - 15
San Antonio vs El Paso Locomotive
USA - USL League Two, Eastern Conference - 10
New Jersey Copa vs Cedar Stars Rush
USA - USL League Two, Southern Conference - 7
Weston vs Swan City
USA - USL League Two, Central Conference - 6
Flint City Bucks vs Ann Arbor
USA - USL League Two, Central Conference - 7
Kalamazoo FC vs Midwest United
USA - USL League Two, Eastern Conference - 10
Tobacco Road vs Wake
USA - USL League Two, Eastern Conference - 10
Charlottesville Blues vs Lionsbridge
USA - USL League Two, Southern Conference - 7
Florida Elite vs Inter Gainesville
USA - USL League Two, Southern Conference - 7
Brooke House vs Brevard
USA - USL League Two, Eastern Conference - 10
Boston Bolts vs Blackwatch Rush
USA - USL League Two, Eastern Conference - 10
Morris Elite vs Manhattan
USA - USL League Two, Central Conference - 7
Minneapolis City vs Thunder Bay Chill
USA - USL League Two, Southern Conference - 7
Little Rock Rangers vs Blue Goose
USA - USL League Two, Southern Conference - 7
Hill Country Lobos vs Corpus Christi
USA - USL League Two, Western Conference - 7
Capo II vs AMSG
USA - USL League Two, Western Conference - 7
Ventura County Fusion vs Seahorses
USA - USL League Two, Western Conference - 7
Tacoma Stars vs West Seattle Junction
USA - USL League Two, Western Conference - 7
Davis Legacy vs Monterey Bay II
USA - NISA, Regular Season - 5
Savannah Clovers vs Georgia Lions
USA - NISA, Regular Season - 5
LA Force vs Arizona Monsoon
Sweden - Damallsvenskan, Regular Season - 9
KIF Orebro vs Brommapojkarna W
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 11
Motala vs Kumla
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 11
IFK Ostersund vs Bergnasets
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 11
Hassleholms IF vs Osterlen
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 7
BOA vs North Esporte
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 7
Democrata SL vs Aymores
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 7
Nacional AC MG vs Betim
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 7
Uniao Trabalhadores vs Varginha EC
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 12
Rubin Yalta vs Spartak Nalchik
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 12
Stroitel Kamensk-Shakht. vs Biolog
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 12
Forte Taganrog vs Sevastopol
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 12
Dynamo Makhachkala II vs Pobeda
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 12
Rostov II vs Dinamo Stavropol
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 12
Astrakhan vs Kuban Kholding
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 12
Alaniya Vladikavkaz II vs Legion Dynamo
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 12
Angust Nazran vs Nart Cherkessk
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 10
Sola vs Madla
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 1
Antigua and Barbuda vs Bermuda
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 1
Trinidad and Tobago vs Grenada
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 1
Curacao vs Barbados
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 1
Nicaragua vs Montserrat
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 1
Guatemala vs Dominica
World - World Cup - Qualification CONCACAF, 2nd Round - 1
Suriname vs St. Vincent / Grenadines
Norway - 1. Division, Regular Season - 2
Egersund vs Asane
World - Friendlies, Friendlies 1
Spain vs Andorra
World - Friendlies, Friendlies 1
Slovakia vs San Marino
World - Friendlies, Friendlies 1
Mexico vs Uruguay
World - Friendlies, Friendlies 1
Denmark vs Sweden
World - Friendlies, Friendlies 1
Norway vs Kosovo
World - Friendlies, Friendlies 1
Belgium vs Montenegro
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 13
Manta FC vs Leones del Norte
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 13
Guayaquil City FC vs UT Cotopaxi
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 13
San Antonio vs Chacaritas
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 13
Gualaceo SC vs Vargas Torres
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 13
Cuniburo vs 9 de Octubre
Algeria - Ligue 1, Regular Season - 25
USM Alger vs El Bayadh
Algeria - Ligue 1, Regular Season - 25
CR Belouizdad vs Ben Aknoun
USA - USL League Two, Central Conference - 6
Cleveland Force vs Toledo Villa
USA - USL League Two, Eastern Conference - 9
Pathfinder vs AC Connecticut
USA - USL League Two, Eastern Conference - 9
SC United Bantams vs North Carolina Fusion
USA - USL League Two, Eastern Conference - 9
West Virginia Alliance vs Charlotte Independence 2
USA - USL League Two, Western Conference - 7
New Mexico United II vs Colorado ISA
USA - USL League Two, Eastern Conference - 9
West Chester United II vs Real Central New Jersey
USA - USL League Two, Central Conference - 6
RKC vs Bavarian
USA - USL League Two, Eastern Conference - 9
Christos vs Evergreen
USA - USL League Two, Eastern Conference - 9
Virginia Marauders vs Patuxent
USA - USL League Two, Southern Conference - 6
Athens United vs Dothan United
USA - USL League Two, Southern Conference - 6
Hattiesburg vs Mississippi Brilla
USA - USL League Two, Western Conference - 7
Marin vs San Francisco City
USA - USL League Two, Southern Conference - 6
Brazos Valley vs AHFC Royals
USA - USL League Two, Eastern Conference - 10
FC Motown II vs Westchester Flames
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 13
Passo Fundo vs Brasil Farroupilha
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 13
Uniao RS vs Gloria
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 13
Veranopolis vs Gaucho
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 13
Esportivo vs Cruzeiro RS
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 13
Futebol Com Vida vs Lajeadense
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 13
Aimore vs Sao Gabriel
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 13
Bage vs Inter Santa Maria
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 13
Pelotas vs Monsoon
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 11
Ytterhogdal vs Froso
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 7
Valeriodoce vs Tupi
World - Friendlies Women, Friendlies 1
USA W vs South Korea W
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 18
Bulls Academy vs Blacktown Spartans
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 18
Bonnyrigg White Eagles vs Northern Tigers
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 18
SD Raiders vs Nepean
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 18
Macarthur Rams vs Canterbury Bankstown
World - Friendlies, Friendlies 1
Slovenia vs Armenia
World - Friendlies, Friendlies 2
Albania vs Liechtenstein
World - Friendlies, Friendlies 1
Romania vs Bulgaria
World - Friendlies, Friendlies 1
Austria vs Serbia
World - Friendlies, Friendlies 1
Portugal vs Finland
World - Friendlies, Friendlies 1
Rep. Of Ireland vs Hungary
World - Friendlies, Friendlies 1
Italy vs Turkey
World - Friendlies, Friendlies 1
Switzerland vs Estonia
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 10
Darwin Olympic vs Hellenic Athletic
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 11
Tampere United vs Inter Turku II
USA - USL League Two, Western Conference - 7
Ogden City vs Utah Avalanche
USA - USL League Two, Eastern Conference - 9
Black Rock vs Seacoast United Phantoms
Chile - Primera B, Regular Season - 15
Deportes Limache vs Barnechea
Chile - Primera B, Regular Season - 15
Union San Felipe vs San Marcos de Arica
Chile - Primera B, Regular Season - 15
Rangers de Talca vs Recoleta
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 18
Bankstown City Lions vs Mt Druitt Town
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 18
Inter Lions vs Rydalmere Lions
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 18
Hakoah Sydney City vs Dulwich Hill
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 18
UNSW vs Dunbar Rovers
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Sierra Leone vs Djibouti
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Guinea-Bissau vs Ethiopia
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Egypt vs Burkina Faso
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Togo vs South Sudan
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Mauritania vs Sudan
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Senegal vs Congo DR
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Zimbabwe vs Lesotho
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Benin vs Rwanda
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Nigeria vs South Africa
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Libya vs Mauritius
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Angola vs Eswatini
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Cameroon vs Cape Verde Islands
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Tanzania vs Eritrea
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Congo vs Niger
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Morocco vs Zambia
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Gambia vs Seychelles
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Kenya vs Burundi
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Ivory Coast vs Gabon
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Mozambique vs Somalia
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Uganda vs Botswana
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Algeria vs Guinea
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Malawi vs Sao Tome and Principe
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Namibia vs Liberia
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Tunisia vs Equatorial Guinea
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Central African Republic vs Chad
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Madagascar vs Comoros
World - World Cup - Qualification Africa, Group Stage - 3
Mali vs Ghana
World - Friendlies, Friendlies 1
Gibraltar vs Scotland
World - Friendlies, Friendlies 1
Croatia vs FYR Macedonia
World - Friendlies, Friendlies 1
England vs Bosnia & Herzegovina
World - Friendlies, Friendlies 1
Germany vs Ukraine
Ireland - First Division, Regular Season - 19
Wexford vs Longford Town
Ireland - First Division, Regular Season - 19
Bray Wanderers vs Cobh Ramblers
Ireland - First Division, Regular Season - 19
Cork City vs UCD
Ireland - First Division, Regular Season - 19
Finn Harps vs Athlone Town
Ireland - First Division, Regular Season - 19
Kerry vs Treaty United
Ireland - Premier Division, Regular Season - 19
Bohemians vs Shelbourne
Ireland - Premier Division, Regular Season - 19
Derry City vs Waterford
Ireland - Premier Division, Regular Season - 19
Galway United vs Shamrock Rovers
Ireland - Premier Division, Regular Season - 19
Sligo Rovers vs Drogheda United
Ireland - Premier Division, Regular Season - 19
St Patrick's Athl. vs Dundalk
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 12
FA Siauliai II vs Kauno Zalgiris II
Chile - Primera Division, Regular Season - 15
Colo Colo vs Deportes Copiapo
Chile - Primera Division, Regular Season - 15
Coquimbo Unido vs U. Catolica
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 8
Kuopion Elo vs JS Hercules
USA - USL Championship, Regular Season - 15
Monterey Bay vs New Mexico United
USA - USL League Two, Western Conference - 6
Lane United vs Tacoma Stars
USA - USL League Two, Central Conference - 6
Chicago City vs St. Charles
USA - USL League Two, Central Conference - 6
Kings Hammer vs Fort Wayne
USA - USL League Two, Eastern Conference - 9
Cedar Stars Rush vs FC Motown II
USA - USL League Two, Eastern Conference - 9
Manhattan vs Staten Island Athletic
USA - USL League Two, Central Conference - 6
Chicago Dutch Lions vs River Light
USA - USL League Two, Southern Conference - 6
Pinellas County vs Miami AC
USA - USL League Two, Western Conference - 6
Albion Colorado vs Flatirons Rush
USA - USL League Two, Western Conference - 6
Midlakes United vs Oly Town
USA - USL League Two, Western Conference - 7
Ventura County Fusion vs Arizona Arsenal
Chile - Primera B, Regular Season - 15
San Luis vs Magallanes
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 14
Tallinna Kalev II vs JK Tabasalu
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 4
Valour vs Vancouver FC
USA - NISA, Regular Season - 5
Club De Lyon vs Michigan Stars
USA - NISA, Regular Season - 5
Arizona Monsoon vs Irvine Zeta
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 10
Atvidabergs FF vs Ljungsbro
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 10
Nykoping vs Sylvia
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 5
Foz Do Iguacu vs Parana
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 6
Mamore vs BOA
World - Friendlies Women, Friendlies 1
Australia W vs China W
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 9
Fana vs Haugesund II
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 9
Vigor vs Odd II
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 9
Vidar vs Start II
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 9
Mandalskameratene vs Sandefjord II
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 9
Skeid II vs Nordstrand
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 9
Mjondalen II vs Sarpsborg 08 II
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 9
KFUM II vs Askollen
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 9
Tiller vs Stromsgodset II
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 9
Rosenborg II vs Byasen
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 9
Molde II vs Traff
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 9
Spjelkavik vs Kristiansund II
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 9
Bodo / Glimt II vs Fredrikstad II
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 16
Kingston City vs Northcote City
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 15
Fort Lauderdale CF vs Orlando City II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 15
Bethlehem Steel vs Columbus Crew II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 15
Minnesota United II vs Swope Park Rangers
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 16
Real Monarchs vs Austin II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 16
Whitecaps II vs San Jose Earthquakes II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 16
Los Angeles II vs North Texas
Spain - Segunda Division, Regular Season - 42
Alcorcon vs Burgos
Spain - Segunda Division, Regular Season - 42
FC Andorra vs Racing Ferrol
Spain - Segunda Division, Regular Season - 42
Eibar vs Oviedo
Spain - Segunda Division, Regular Season - 42
Eldense vs Sporting Gijon
Spain - Segunda Division, Regular Season - 42
Huesca vs Levante
Spain - Segunda Division, Regular Season - 42
Tenerife vs Valladolid
Spain - Segunda Division, Regular Season - 42
Zaragoza vs Albacete
Spain - Segunda Division, Regular Season - 42
Mirandes vs Amorebieta
Spain - Segunda Division, Regular Season - 42
Espanyol vs FC Cartagena
Spain - Segunda Division, Regular Season - 42
Leganes vs Elche
Spain - Segunda Division, Regular Season - 42
Villarreal II vs Racing Santander
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 12
Djurgardens IF vs Hammarby FF
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 12
kalmar FF vs Vasteras SK FK
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 12
BK Hacken vs AIK stockholm
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 12
IFK Varnamo vs Mjallby AIF
South-Korea - K League 1, Regular Season - 16
Daejeon Citizen vs Daegu FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 16
Jeju United FC vs Gangwon FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 16
FC Seoul vs Gwangju FC
South-Korea - K League 2, Regular Season - 16
Busan I Park vs Suwon Bluewings
South-Korea - K League 2, Regular Season - 16
FC Anyang vs Cheongju
South-Korea - K League 2, Regular Season - 16
Cheonan City vs Asan Mugunghwa
Sweden - Superettan, Regular Season - 11
Orebro SK vs Oddevold
Sweden - Superettan, Regular Season - 11
Orgryte IS vs gefle IF
Sweden - Superettan, Regular Season - 11
GIF Sundsvall vs Helsingborg
Sweden - Superettan, Regular Season - 11
Varbergs BoIS FC vs Skovde AIK
Denmark - 1. Division, Promotion Round - 10
Aalborg vs Vendsyssel FF
Denmark - 1. Division, Promotion Round - 10
Sonderjyske vs Kolding IF
Denmark - 1. Division, Promotion Round - 10
FC Fredericia vs Hobro
Norway - Eliteserien, Regular Season - 11
Molde vs Viking
Norway - Eliteserien, Regular Season - 11
Stromsgodset vs ODD Ballklubb
Norway - Eliteserien, Regular Season - 11
Haugesund vs Bodo/Glimt
Norway - Eliteserien, Regular Season - 11
KFUM Oslo vs Sandefjord
Norway - Eliteserien, Regular Season - 11
Kristiansund BK vs Sarpsborg 08 FF
Norway - Eliteserien, Regular Season - 11
Tromso vs Lillestrom
Norway - Eliteserien, Regular Season - 11
Rosenborg vs Fredrikstad
Japan - J1 League, Regular Season - 17
Tokyo Verdy vs Consadole Sapporo
Japan - J1 League, Regular Season - 17
Kawasaki Frontale vs Nagoya Grampus
Japan - J1 League, Regular Season - 17
Kashiwa Reysol vs Avispa Fukuoka
Japan - J2 League, Regular Season - 18
Iwaki vs Vegalta Sendai
Japan - J2 League, Regular Season - 18
Mito Hollyhock vs V-varen Nagasaki
Japan - J2 League, Regular Season - 18
Thespakusatsu Gunma vs Montedio Yamagata
Japan - J2 League, Regular Season - 18
Renofa Yamaguchi vs Shimizu S-pulse
Japan - J2 League, Regular Season - 18
Kagoshima United vs Blaublitz Akita
Japan - J2 League, Regular Season - 18
Tochigi SC vs Roasso Kumamoto
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 14
Tammeka vs Tallinna Kalev
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 14
Trans Narva vs Kalju Nomme
Georgia - Erovnuli Liga, Regular Season - 19
Saburtalo vs Telavi
Georgia - Erovnuli Liga, Regular Season - 19
Dinamo Batumi vs Kolkheti Poti
Georgia - Erovnuli Liga, Regular Season - 19
Dinamo Tbilisi vs Samgurali
Georgia - Erovnuli Liga, Regular Season - 19
Torpedo Kutaisi vs Samtredia
Georgia - Erovnuli Liga, Regular Season - 19
Dila vs Gagra
China - League One, Regular Season - 12
Nanjing City vs Dalian Zhixing
China - League One, Regular Season - 12
Dongguan United vs Shanghai Jiading
China - League One, Regular Season - 12
Chongqing Tongliang Long vs Hebei Kungfu
China - League One, Regular Season - 12
Jiangxi Liansheng vs Guangzhou Evergrande FC
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
Central Cordoba de Santiago vs Talleres Cordoba
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
Platense vs Boca Juniors
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
Velez Sarsfield vs Atletico Tucuman
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
Defensa Y Justicia vs Independiente
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
Banfield vs Newells Old Boys
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
Instituto Cordoba vs Gimnasia L.P.
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
Barracas Central vs Huracan
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
Independ. Rivadavia vs Union Santa Fe
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
San Lorenzo vs Sarmiento Junin
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
Estudiantes L.P. vs Godoy Cruz
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
Rosario Central vs Lanus
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
Racing Club vs Deportivo Riestra
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
River Plate vs Tigre
Argentina - Liga Profesional Argentina, Round - 4
Belgrano Cordoba vs Argentinos JRS
USA - Major League Soccer, Regular Season - 21
Columbus Crew vs Seattle Sounders
USA - Major League Soccer, Regular Season - 22
DC United vs Toronto FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 22
Inter Miami vs St. Louis City
USA - Major League Soccer, Regular Season - 22
New York Red Bulls vs Orlando City SC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 22
Philadelphia Union vs Montreal Impact
USA - Major League Soccer, Regular Season - 22
Chicago Fire vs Los Angeles Galaxy
USA - Major League Soccer, Regular Season - 22
Minnesota United FC vs Sporting Kansas City
USA - Major League Soccer, Regular Season - 22
Nashville SC vs New England Revolution
USA - Major League Soccer, Regular Season - 22
Real Salt Lake vs Austin
USA - Major League Soccer, Regular Season - 23
Vancouver Whitecaps vs Colorado Rapids
USA - Major League Soccer, Regular Season - 22
Los Angeles FC vs FC Dallas
USA - Major League Soccer, Regular Season - 22
Portland Timbers vs Houston Dynamo
Japan - J3 League, Regular Season - 15
Vanraure Hachinohe vs Kanazawa
Japan - J3 League, Regular Season - 15
Fukushima United vs Kamatamare Sanuki
Japan - J3 League, Regular Season - 15
YSCC vs Tegevajaro Miyazaki
Japan - J3 League, Regular Season - 15
Sagamihara vs Grulla Morioka
Japan - J3 League, Regular Season - 15
Azul Claro Numazu vs Kataller Toyama
Japan - J3 League, Regular Season - 15
Kitakyushu vs Gainare Tottori
Japan - J3 League, Regular Season - 15
Osaka vs Nara Club
Japan - J3 League, Regular Season - 15
FC Gifu vs FC Ryukyu
USA - Major League Soccer, Regular Season - 23
Atlanta United FC vs Charlotte
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 9
IF Gnistan vs FC Lahti
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 9
EIF vs vaasa PS
Latvia - Virsliga, Regular Season - 17
Rigas FS vs Grobina
Latvia - Virsliga, Regular Season - 17
FS Jelgava vs FK Liepaja
Latvia - Virsliga, Regular Season - 17
Tukums vs Auda
Latvia - Virsliga, Regular Season - 17
Riga vs Metta / LU
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 16
TransINVEST Vilnius vs FK Zalgiris Vilnius
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 16
Dziugas Telsiai vs Kauno Zalgiris
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 14
Imbabura vs Emelec
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 14
LDU de Quito vs Universidad Catolica
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 14
Delfin SC vs Aucas
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 14
Macara vs Independiente del Valle
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 14
Orense SC vs Cumbaya
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 14
Barcelona SC vs Tecnico Universitario
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 14
El Nacional vs Mushuc Runa SC
Ecuador - Liga Pro, 1st Round - 14
Libertad vs Deportivo Cuenca
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 12
9 de Julio Rafaela vs Defensores de Belgrano VR
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 12
Def. de Pronunciamiento vs Sportivo Belgrano
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 12
El Linqueno vs Douglas Haig
Argentina - Torneo Federal A, Group 3 - 12
Gimnasia Concepcion vs Independiente De Chivilcoy
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 12
Union Sunchales vs Central Norte
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 12
Crucero Del Norte vs San Martin Formosa
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 12
Juventud Antoniana vs Sarmiento Resistencia
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 12
Cipolletti vs Sansinena
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 12
Deportivo Rincon vs Olimpo Bahia Blanca
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 12
Circulo Deportivo vs Kimberley Mar del Plata
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 12
Santamarina vs Sol de Mayo
Argentina - Torneo Federal A, Group 1 - 12
Villa Mitre vs Germinal de Rawson
Argentina - Torneo Federal A, Group 4 - 12
Sol de America vs Sarmiento de La Banda
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 12
Estudiantes S.l. vs Ferro Carril Oeste LP
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 12
Gutierrez vs Atenas
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 12
Argentino Monte Maiz vs Huracan Las Heras
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 12
San Martin Mendoza vs Ciudad de Bolivar
Argentina - Torneo Federal A, Group 2 - 12
Deportivo Camioneros vs Juventud Unida Univ.
Nigeria - NPFL, Regular Season - 37
Sporting Lagos vs Enyimba
Nigeria - NPFL, Regular Season - 37
Bayelsa United vs Shooting Stars
Nigeria - NPFL, Regular Season - 37
Enugu Rangers vs Bendel Insurance
Nigeria - NPFL, Regular Season - 37
Rivers United vs Gombe United
Nigeria - NPFL, Regular Season - 37
Abia Warriors vs Akwa United
Nigeria - NPFL, Regular Season - 37
Katsina United vs Doma United
Nigeria - NPFL, Regular Season - 37
Sunshine Stars vs Remo Stars
Nigeria - NPFL, Regular Season - 37
Heartland vs Niger Tornadoes
Nigeria - NPFL, Regular Season - 37
Lobi Stars vs Kwara United
Nigeria - NPFL, Regular Season - 37
Plateau United vs Kano Pillars
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 22
Nacional Asuncion vs Cerro Porteno
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 22
Sportivo Ameliano vs Tacuary
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 22
General Caballero vs SOL DE America
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 22
Olimpia vs Libertad Asuncion
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 22
Club Guarani vs 2 de Mayo
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 22
Sportivo Luqueno vs Sportivo Trinidense
South-Korea - K3 League, Regular Season - 12
Hwaseong vs Chuncheon
South-Korea - K3 League, Regular Season - 12
Paju Citizen vs Mokpo City
South-Korea - K3 League, Regular Season - 12
Changwon City vs Gyeongju HNP
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 10
Andijan vs Pakhtakor
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 10
Nasaf vs Lokomotiv
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 9
Vestri vs Stjarnan
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 9
Vikingur Reykjavik vs Fylkir
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 9
KR Reykjavik vs Valur Reykjavik
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 9
HK Kopavogur vs Breidablik
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 9
Gungahlin United vs Canberra FC
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 12
Newmarket vs Brisbane Knights
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 12
Univ. Queensland vs North Pine
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 17
Blacktown City vs St. George Saints
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 17
Wollongong Wolves vs Sydney United
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 16
Heidelberg United vs Dandenong Thunder
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 12
Ekranas vs Atmosfera
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 12
BFA vs Panevezys II
Chile - Primera Division, Regular Season - 15
Union Espanola vs Deportes Iquique
Chile - Primera Division, Regular Season - 15
A. Italiano vs Palestino
Chile - Primera Division, Regular Season - 15
Cobreloa vs O'Higgins
Chile - Primera Division, Regular Season - 15
Nublense vs Huachipato
Chile - Primera Division, Regular Season - 15
Cobresal vs Union La Calera
Austria - Regionalliga - West, West - 29
Austria Salzburg vs SVG Reichenau
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 29
Siegendorf vs Schattendorf
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 29
Treibach vs Spittal
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 29
Volkermarkt vs Kraig
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 29
Lendorf vs Wolfsberg
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 29
Ferlach vs Donau Klagenfurt
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 29
Austria Klagenfurt II vs Bleiburg
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 29
KAC vs Velden
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 29
St. Jakob Rosental vs SAK Klagenfurt
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 28
Haitzendorf vs St. Polten II
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 25
Austria Lustenau II vs Andelsbuch
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 25
Nenzing vs Alberschwende
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 27
Hellas Kagran vs Vorwarts Brigittenau
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 27
1980 Wien vs Dinamo Helfort
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 27
Simmeringer SC vs Union Mauer
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 27
Slovan HAC vs Mannsworth
Finland - Ykkonen, Regular Season - 10
JIPPO vs SalPa
Finland - Ykkonen, Regular Season - 10
FF Jaro vs Turku PS
Finland - Ykkonen, Regular Season - 10
MP vs Kooteepee
Finland - Ykkonen, Regular Season - 10
JaPS vs SJK Akatemia
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 11
VJS vs EBK
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 11
HJS Akatemia vs Ilves II
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 11
P-Iirot vs SexyPoxyt
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 11
I-Kissat vs Honka
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 8
Kraft vs TP-47
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 8
JPS vs OPS Oulu
Finland - Kakkonen - Lohko C, Group C - 8
OTP vs SJK-juniorit
USA - USL Championship, Regular Season - 14
Loudoun United vs FC Tulsa
USA - USL Championship, Regular Season - 14
Pittsburgh Riverhounds vs Indy Eleven
USA - USL Championship, Regular Season - 14
Miami FC vs Louisville City
USA - USL Championship, Regular Season - 14
Hartford Athletic vs Rhode Island
USA - USL Championship, Regular Season - 14
San Antonio vs Memphis 901
USA - USL Championship, Regular Season - 14
El Paso Locomotive vs Birmingham Legion
USA - USL Championship, Regular Season - 15
Colorado Springs vs Oakland Roots
USA - USL Championship, Regular Season - 15
Orange County SC vs Detroit City
USA - USL Championship, Regular Season - 15
Sacramento Republic vs Tampa Bay Rowdies
USA - USL Championship, Regular Season - 15
Las Vegas Lights vs Phoenix Rising
USA - USL League Two, Western Conference - 5
San Francisco City vs Davis Legacy
USA - USL League Two, Western Conference - 6
Marin vs Monterey Bay II
USA - USL League Two, Central Conference - 5
Ann Arbor vs South Bend Lions
USA - USL League Two, Central Conference - 5
Buffalo vs Cleveland Force
USA - USL League Two, Central Conference - 5
Toledo Villa vs Dayton Dutch Lions
USA - USL League Two, Eastern Conference - 8
Lehigh Valley United vs Ocean City Nor'easters
USA - USL League Two, Eastern Conference - 8
Reading United vs Real Central New Jersey
USA - USL League Two, Eastern Conference - 8
West Chester United II vs Lone Star II
USA - USL League Two, Eastern Conference - 8
SC United Bantams vs Charlotte Eagles
USA - USL League Two, Eastern Conference - 8
Charlottesville Blues vs Virginia Marauders
USA - USL League Two, Eastern Conference - 8
Hudson Valley Hammers vs New Jersey Copa
USA - USL League Two, Southern Conference - 5
The Villages vs Brevard
USA - USL League Two, Southern Conference - 5
Florida Elite vs Brooke House
USA - USL League Two, Southern Conference - 5
Inter Gainesville vs Nona
USA - USL League Two, Central Conference - 6
Kalamazoo FC vs Flint City Bucks
USA - USL League Two, Eastern Conference - 8
Ironbound vs Long Island Rough Riders
USA - USL League Two, Southern Conference - 6
Asheville City vs East Atlanta
USA - USL League Two, Southern Conference - 6
Sarasota Paradise vs Swan City
USA - USL League Two, Central Conference - 5
Union Macomb vs Midwest United
USA - USL League Two, Central Conference - 6
RKC vs St. Croix
USA - USL League Two, Central Conference - 6
Rochester vs Minneapolis City
USA - USL League Two, Central Conference - 6
Sueno vs Des Moines Menace
USA - USL League Two, Eastern Conference - 8
Vermont Green vs AC Connecticut
USA - USL League Two, Eastern Conference - 9
Westchester Flames vs Morris Elite
USA - USL League Two, Southern Conference - 5
Weston vs Tampa Bay United
USA - USL League Two, Southern Conference - 6
Hattiesburg vs Louisiana Krewe
USA - USL League Two, Southern Conference - 6
Little Rock Rangers vs Mississippi Brilla
USA - USL League Two, Southern Conference - 6
Corpus Christi vs Brazos Valley
USA - USL League Two, Southern Conference - 6
Tennessee vs Dothan United
USA - USL League Two, Western Conference - 6
Colorado ISA vs New Mexico United II
USA - USL League Two, Western Conference - 6
Ballard vs West Seattle Junction
USA - USL League Two, Western Conference - 6
Coachella vs Arizona Arsenal
USA - USL League Two, Western Conference - 6
Redlands vs AMSG
USA - USL League Two, Western Conference - 6
Almaden vs Academica
USA - USL League Two, Western Conference - 6
SF Glens vs Project 51O
Chile - Primera B, Regular Season - 15
Deportes Temuco vs D. La Serena
Chile - Primera B, Regular Season - 15
Universidad de Concepcion vs Santiago Wanderers
Chile - Primera B, Regular Season - 15
Santiago Morning vs Deportes Santa Cruz
Chile - Primera B, Regular Season - 15
Antofagasta vs Curico Unido
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 29
Vis Kosova vs Rudar Kakanj
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 29
TOSK Tesanj vs Sloboda Tuzla
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 29
Bratstvo Gracanica vs Jedinstvo Bihac
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 29
Tomislav vs Buducnost Banovici
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 29
Celik vs Gradina
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 29
Gornji Rahic vs Zvijezda Gradacac
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 29
Gorazde vs Stupcanica Olovo
Bosnia - 1st League - FBiH, FBiH - 29
Mladost Doboj Kakanj vs Radnik Hadzici
Bosnia - 1st League - RS, RS - 34
Sloboda Mrkonjic Grad vs Velez Nevesinje
Bosnia - 1st League - RS, RS - 34
Omarska vs Kozara Gradiska
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 14
Viimsi vs Laagri
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 14
FCI Levadia II vs FC Tallinn
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 14
Paide II vs Flora II
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 14
Tartu Welco vs Elva
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 30
Tatran Bohunice vs Karvina II
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 30
Znojmo vs Frydlant
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 30
Hranice vs Hodonin
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 30
Viktoria Otrokovice vs Banik Ostrava II
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 30
Hlucin vs Slovacko II
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 30
Uhersky Brod vs Trinec
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 30
Zlin II vs Slovan Rosice
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 30
Start Brno vs Unicov
Czech-Republic - 3. liga - MSFL, MSFL - 30
Blansko vs Frydek-Mistek
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 28
Slavoj Polna vs Velke Mezirici
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 28
Humpolec vs Velka Bites
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 28
Zdar nad Sazavou vs Dalnice Sperice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 28
Havlickuv Brod vs Sokol Lanzhot
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 28
Vrchovina vs Stara Rise
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 28
Zdirec nad Doubravou vs Sokol Tasovice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 28
Breclav vs Lisen II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D, Division D - 28
Pelhrimov vs Zbrojovka Brno II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 28
Kostelec na Hane vs Kozlovice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 28
HFK Olomouc vs Viktorie Prerov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 28
Sternberk vs Nove Sady
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 28
Strani vs Slavicin
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 28
Batov vs Tatran Vsechovice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 28
Holesov vs Skastice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 28
Vsetin vs Novy Jicin
Czech-Republic - 4. liga - Divizie E, Division E - 28
Jiskra Rymarov vs Bzenec
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 27
Welayta Dicha vs Hadiya Hosaena
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 27
Shashemene Kenema vs Ethiopian Medhin
Benin - Championnat National, Championship Round - 20
ASPAC vs Bani Ganse
Benin - Championnat National, Championship Round - 20
Dadje vs Ayema
Benin - Championnat National, Championship Round - 20
Damissa vs Coton Sport Ouidah
Benin - Championnat National, Championship Round - 20
Tukunnin vs AS Cotonou
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 3
Pacific FC vs Cavalry FC
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 4
Atletico Ottawa vs HFX Wanderers FC
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 14
Hamilton Olympic vs Weston Bears
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 13
SC Wanderers vs Brisbane City
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 13
Olympic vs Redlands United
Austria - Frauenliga, Regular Season - 18
Kleinmunchen / BW Linz vs First Vienna W
Austria - Frauenliga, Regular Season - 18
St. Polten W vs Neulengbach W
Austria - Frauenliga, Regular Season - 18
Sturm Graz W vs Bergheim W
Austria - Frauenliga, Regular Season - 18
Wacker Innsbruck W vs Lustenau / Dornbirn
Austria - Frauenliga, Regular Season - 18
Austria Wien W vs Altach / Vorderland W
USA - USL League One, Regular Season - 5
Forward Madison vs Lexington
USA - USL League One, Regular Season - 5
One Knoxville vs Richmond Kickers
USA - USL League One, Regular Season - 5
Charlotte Independence vs Tormenta
USA - USL League One, Regular Season - 5
Union Omaha vs Northern Colorado
USA - USL League One, Regular Season - 5
Greenville Triumph vs Chattanooga Red Wolves
Japan - Japan Football League, Regular Season - 10
Biwako Shiga vs Criacao Shinjuku
Japan - Japan Football League, Regular Season - 10
Verspah Oita vs Urayasu
Japan - Japan Football League, Regular Season - 10
Suzuka Unlimited vs Reinmeer Aomori
Japan - Japan Football League, Regular Season - 10
TIAMO Hirakata vs Kochi United
Japan - Japan Football League, Regular Season - 10
Honda Lock vs Maruyasu Okazaki
USA - NISA, Regular Season - 4
Savannah Clovers vs Maryland Bobcats
Serbia - Srpska Liga - West, West - 29
Sloga Petrovac na Mlavi vs FK Zlatibor
Serbia - Srpska Liga - West, West - 29
Takovo vs Josanica
Serbia - Srpska Liga - West, West - 29
Omladinac Zablace vs Real Podunavci
Serbia - Srpska Liga - West, West - 29
Vrelo Sport vs Loznica
Serbia - Srpska Liga - West, West - 29
Borac Cacak vs Tutin
Serbia - Srpska Liga - West, West - 29
Mladi Radnik vs Polet Ljubic
Serbia - Srpska Liga - West, West - 29
Sloga Pozega vs FAP
Serbia - Srpska Liga - West, West - 29
Mihajlovac vs Buducnost Krusik
Chinese-Taipei - Taiwan Football Premier League, Regular Season - 7
Taipei Vikings vs Ming Chuan University
Chinese-Taipei - Taiwan Football Premier League, Regular Season - 7
Tatung vs Taichung Futuro
Chinese-Taipei - Taiwan Football Premier League, Regular Season - 7
Taipower vs Hang Yuen
Chinese-Taipei - Taiwan Football Premier League, Regular Season - 7
Tainan City vs AC Taipei
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 10
Kumla vs Stenungsund
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 10
Lidkoping vs Motala
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 10
Vanersborgs FK vs Vanersborgs IF
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 10
Saffle SK vs Forward
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 10
Gute vs IFK Osteraker
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 10
Franke vs Sandvikens AIK
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 10
Hudiksvall vs Kungsangen
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 10
Arlanda vs Farsta
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 10
Skelleftea vs IFK Lulea
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 10
Algarna vs Team Thoren
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 10
IFK Ostersund vs Taftea
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 10
Bergnasets vs Ytterhogdal
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 10
Kiruna FF vs Gottne
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 10
Sandviks vs Boden
Sweden - Division 2 - Norrland, Norrland - 10
Froso vs Lucksta
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 10
Huddinge vs IFK Eskilstuna
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 10
Haninge vs Mjolby
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 10
Lindome vs Husqvarna
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 10
Savedalen vs Tord
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 10
Qviding FIF vs Hittarp
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 10
Jonsered vs Ockero
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 10
Simrishamn vs Balkan
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 5
Patriotas vs Apucarana
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 5
Laranja Mecanica vs Rio Branco PR
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 5
Nacional PR vs Paranavai
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 6
Betim vs Democrata SL
Slovakia - 3. liga - West, West - 29
Podkonice vs Nove Mesto nad Vahom
Slovakia - 3. liga - East, East - 29
Svidnik vs Rimavska Sobota
Slovakia - 3. liga - East, East - 29
Banik Kalinovo vs Vranov nad Toplou
Slovakia - 3. liga - East, East - 29
Slavia TU Kosice vs Namestovo
Slovakia - 3. liga - East, East - 29
Filakovo vs Snina
World - Friendlies Women, Friendlies 1
USA W vs South Korea W
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 28
Opava II vs Slavoj Olympia Bruntal
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 28
Valasske Mezirici vs Bilovec
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 28
Sumperk vs Jesenik
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 28
Polanka nad Odrou vs Vitkovice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 28
Krnov vs Vratimov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 28
Repiste vs Unie Hlubina
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 28
Bridlicna vs Bospor Bohumin
Czech-Republic - 4. liga - Divizie F, Division F - 28
Beskyd Frenstat vs Havirov
Germany - Oberliga - Niederrhein, Niederrhein - 34
Sonsbeck vs Union Nettetal
Germany - Oberliga - Niederrhein, Niederrhein - 34
Meerbusch vs Hilden
Germany - Oberliga - Niederrhein, Niederrhein - 34
Union Frintrop vs Straelen
Germany - Oberliga - Niederrhein, Niederrhein - 34
SW Essen vs Kleve
Germany - Oberliga - Niederrhein, Niederrhein - 34
Mulheimer vs TVD Velbert
Germany - Oberliga - Niederrhein, Niederrhein - 34
Germania Ratingen vs SC St. Tonis
Germany - Oberliga - Niederrhein, Niederrhein - 34
Schonnebeck vs SF Hamborn
Germany - Oberliga - Niederrhein, Niederrhein - 34
Buderich vs KFC Uerdingen 05
Germany - Oberliga - Niederrhein, Niederrhein - 34
SF Baumberg vs Homberg
Germany - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar, Rheinland-Pfalz / Saar - 38
FV Engers 07 vs Gonsenheim
Germany - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar, Rheinland-Pfalz / Saar - 38
Karbach vs Auersmacher
Germany - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar, Rheinland-Pfalz / Saar - 38
Eintracht Trier vs Diefflen
Germany - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar, Rheinland-Pfalz / Saar - 38
Wormatia Worms vs Arminia Ludwigshafen
Germany - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar, Rheinland-Pfalz / Saar - 38
Kaiserslautern II vs Bitburg
Germany - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar, Rheinland-Pfalz / Saar - 38
Quierschied vs Pfeddersheim
Germany - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar, Rheinland-Pfalz / Saar - 38
Cosmos Koblenz vs Baumholder
Germany - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar, Rheinland-Pfalz / Saar - 38
TuS RW Koblenz vs Sv Morlautern
Germany - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar, Rheinland-Pfalz / Saar - 38
Alemannia Waldalgesheim vs Mechtersheim
Germany - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar, Rheinland-Pfalz / Saar - 38
Dudenhofen vs Pirmasens
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 29
Tasmania Berlin vs Sparta Lichtenberg
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 29
CFC Hertha vs Rostocker FC
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 29
Tennis Borussia vs RSV Eintracht
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 29
Eintracht Mahlsdorf vs Union Furstenwalde
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 29
Staaken vs Lichtenberg
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 29
Neustrelitz vs Anker Wismar
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 29
Makkabi vs Optik Rathenow
Germany - Oberliga - Nordost-Nord, Nordost-Nord - 29
Hertha Zehlendorf vs Dynamo Schwerin
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 29
Krieschow vs Arnstadt
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 29
Bischofswerdaer FV vs Union Sandersdorf
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 29
SC Freital vs Auerbach
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 29
Germania Halberstadt vs VfL Halle
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 29
FC Grimma vs Motor Marienberg
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 29
Einheit Wernigerode vs Magdeburg II
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 29
Plauen vs Einheit Rudolstadt
Germany - Oberliga - Nordost-Sud, Nordost-Sud - 29
Ludwigsfelde vs Budissa Bautzen
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 9
Asane II vs Askoy
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 9
Fram vs Sandnes Ulf II
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 9
Stabak II vs Verdal
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 9
Hodd II vs Funnefoss / Vormsund
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 9
Lorenskog vs Bjorkelangen
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 9
Skjetten vs Aalesund II
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 9
Skjervoy vs Elverum
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 9
Harstad vs HamKam II
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 9
Honefoss vs Innstranden
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 9
Ulfstind vs Mjolner
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 9
Kongsvinger II vs Floya
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 33
Pelikan Lowicz vs Legionovia Legionowo
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 32
Signal vs UGS
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 32
Collex-Bossy vs Lancy
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 32
Stade Payerne vs Olympique de Geneve
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 28
Binningen vs Besa Biel/Bienne
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 28
Erguel vs Liestal
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 28
Ajoie-Monterri vs Prishtina Bern
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 28
Ueberstorf vs Bubendorf
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 28
Sursee vs Collina d'Oro
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 28
Cham II vs Kickers Luzern
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 28
Unterstrass vs Perlen-Buchrain
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 28
Gambarogno - Contone vs Locarno
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 28
Bazenheid vs Dubendorf
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 28
Wil II vs Dardania St. Gallen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 28
Widnau vs SV Schaffhausen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 28
Rapperswil-Jona II vs Thalwil
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 13
Logan Lightning vs Broadbeach United
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 13
Mitchelton vs Caboolture
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 16
Western United II vs Preston Lions
Congo - Ligue 1, Regular Season - 26
Etoile du Congo vs Vegas
Congo - Ligue 1, Regular Season - 26
Cheminots vs Leopards de Dolisie
Congo - Ligue 1, Regular Season - 26
Diables Noirs vs Nouvelle Generation
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 15
Chattanooga vs New England II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 15
Carolina Core vs Huntsville City
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 15
Colorado Rapids II vs St. Louis City II
China - League Two, Regular Season - 10
Shangyu Pterosaur vs Shenzhen Juniors
China - League Two, Regular Season - 10
Hunan Billows FC vs Guangzhou E-Power
China - League Two, Regular Season - 10
Shaanxi Union vs Hubei Chufeng Heli
China - League Two, Regular Season - 10
Rizhao Yuqi vs Nantong Haimen Codion
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 2
Guarani de Palhoca vs Juventus SC
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 2
Blumenau vs Atletico Catarinense
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 2
Caravaggio vs Santa Catarina
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 2
Carlos Renaux vs Camboriu
Brazil - Catarinense - 2, Regular Season - 2
Tubarao vs Metropolitano
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 6
ASEEV vs Santa Helena
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 6
ABECAT Ouvidorense vs Inhumas
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 6
Anapolina vs Gremio Anapolis
Russia - Second League A - Spring Season Silver, Spring Season Silver - 17
Torpedo Miass vs Dinamo Bryansk
Russia - Second League A - Spring Season Silver, Spring Season Silver - 17
Tekstilshchik vs Volga Ulyanovsk
Russia - Second League A - Spring Season Silver, Spring Season Silver - 17
Mashuk-KMV vs Spartak Kostroma
Russia - Second League A - Spring Season Silver, Spring Season Silver - 17
Khimik Dzerzhinsk vs Avangard Kursk
Russia - Second League A - Spring Season Silver, Spring Season Silver - 17
Irtysh Omsk vs Kaluga
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 12
IFK Goteborg vs IF elfsborg
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 12
IF Brommapojkarna vs Malmo FF
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 12
Halmstad vs Gais
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 12
Sirius vs IFK Norrkoping
South-Korea - K League 1, Regular Season - 16
Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Motors
South-Korea - K League 1, Regular Season - 16
Suwon City FC vs Incheon United
South-Korea - K League 1, Regular Season - 16
Gimcheon Sangmu FC vs Pohang Steelers
South-Korea - K League 2, Regular Season - 16
Gimpo Citizen vs Jeonnam Dragons
South-Korea - K League 2, Regular Season - 16
Seoul E-Land FC vs Gyeongnam FC
South-Korea - K League 2, Regular Season - 16
Ansan Greeners vs Seongnam FC
Sweden - Superettan, Regular Season - 11
Degerfors IF vs Utsikten
Sweden - Superettan, Regular Season - 11
IK brage vs Osters IF
Sweden - Superettan, Regular Season - 11
Ostersunds FK vs Sandviken
Sweden - Superettan, Regular Season - 11
Landskrona BoIS vs trelleborgs FF
Denmark - 1. Division, Relegation Round - 10
AC Horsens vs HB Koge
Denmark - 1. Division, Relegation Round - 10
B 93 vs Hillerod
Denmark - 1. Division, Relegation Round - 10
Naestved vs FC Helsingor
Norway - Eliteserien, Regular Season - 11
Ham-Kam vs Brann
Japan - J1 League, Regular Season - 17
Sanfrecce Hiroshima vs Jubilo Iwata
Japan - J1 League, Regular Season - 17
Kashima vs Yokohama F. Marinos
Japan - J1 League, Regular Season - 17
Machida Zelvia vs Albirex Niigata
Japan - J1 League, Regular Season - 17
Shonan Bellmare vs Gamba Osaka
Japan - J1 League, Regular Season - 17
Urawa vs Vissel Kobe
Japan - J1 League, Regular Season - 17
Kyoto Sanga vs Cerezo Osaka
Brazil - Serie A, Regular Season - 9
Gremio vs Botafogo
Brazil - Serie A, Regular Season - 9
Atletico-MG vs Palmeiras
Brazil - Serie A, Regular Season - 9
Vitoria vs Internacional
Brazil - Serie A, Regular Season - 9
Fluminense vs Atletico Goianiense
Brazil - Serie A, Regular Season - 9
Vasco DA Gama vs Cruzeiro
Brazil - Serie A, Regular Season - 9
Corinthians vs Sao Paulo
Brazil - Serie A, Regular Season - 9
RB Bragantino vs Juventude
Brazil - Serie A, Regular Season - 9
Atletico Paranaense vs Flamengo
Brazil - Serie A, Regular Season - 9
Cuiaba vs Fortaleza EC
Brazil - Serie A, Regular Season - 9
Criciuma vs Bahia
Norway - 1. Division, Regular Season - 11
Kongsvinger vs Bryne
Norway - 1. Division, Regular Season - 11
Asane vs Sandnes ULF
Norway - 1. Division, Regular Season - 11
Egersund vs Raufoss
Norway - 1. Division, Regular Season - 11
Sogndal vs Stabaek
Norway - 1. Division, Regular Season - 11
Levanger vs Start
Norway - 1. Division, Regular Season - 11
Moss vs Aalesund
Norway - 1. Division, Regular Season - 11
Ranheim vs Valerenga
Japan - J2 League, Regular Season - 18
Fujieda MYFC vs Ventforet Kofu
Japan - J2 League, Regular Season - 18
Oita Trinita vs Tokushima Vortis
Japan - J2 League, Regular Season - 18
JEF United Chiba vs Fagiano Okayama
Japan - J2 League, Regular Season - 18
Yokohama FC vs Ehime FC
World - Friendlies, Friendlies 1
Bolivia vs Mexico
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 14
Flora Tallinn vs Paide
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 14
FC Levadia Tallinn vs Kuressaare
China - League One, Regular Season - 12
Yanbian Longding vs Guangxi Baoyun
China - League One, Regular Season - 12
Wuxi Wugou vs Heilongjiang Lava Spring
China - League One, Regular Season - 12
Shenyang Urban vs Qingdao Red Lions
China - League One, Regular Season - 12
Suzhou Dongwu vs Yunnan Yukun
USA - Major League Soccer, Regular Season - 21
New York City FC vs San Jose Earthquakes
Japan - J3 League, Regular Season - 15
Omiya Ardija vs Parceiro Nagano
Japan - J3 League, Regular Season - 15
Matsumoto Yamaga vs Imabari
Latvia - Virsliga, Regular Season - 17
BFC Daugavpils vs Valmiera / BSS
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 10
Ordabasy vs Zhetysu
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 10
FC Astana vs FK Aksu
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 10
Kairat Almaty vs Shakhter Karagandy
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 10
Kyzyl-Zhar vs Yelimay Semey
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 10
FK Tobol Kostanay vs Kaisar
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 10
Arys vs Aktobe
Kazakhstan - Premier League, Regular Season - 10
Zhenys vs Atyrau
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 16
Suduva Marijampole vs Banga
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 16
Panevezys vs Siauliai
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 19
Villa Dalmine vs Villa San Carlos
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 19
Sportivo Italiano vs Flandria
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 19
Argentino de Merlo vs Dock Sud
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 19
Liniers vs Colegiales
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 19
Comunicaciones vs UAI Urquiza
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 19
Deportivo Armenio vs San Martin Burzaco
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 19
Argentino Quilmes vs Acassuso
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 19
Fenix vs Excursionistas
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 19
Midland vs Sacachispas
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 19
Los Andes vs Deportivo Merlo
Argentina - Primera B Metropolitana, Apertura - 19
Canuelas vs Deportivo Laferrere
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 12
Hoyvik vs Suduroy
Argentina - Primera C, Apertura - 20
Central Cordoba vs Lugano
Argentina - Primera C, Apertura - 20
Mercedes vs Juventud Unida
Argentina - Primera C, Apertura - 20
Deportivo Muniz vs Claypole
Argentina - Primera C, Apertura - 20
General Lamadrid vs Central Ballester
Argentina - Primera C, Apertura - 20
Ituzaingo vs Leandro N. Alem
Argentina - Primera C, Apertura - 20
El Porvenir vs Victoriano Arenas
Argentina - Primera C, Apertura - 20
Lujan vs Centro Espanol
Argentina - Primera C, Apertura - 20
Sportivo Barracas vs Deportivo Espanol
Argentina - Primera C, Apertura - 20
Berazategui vs Atletico Atlas
Argentina - Primera C, Apertura - 20
Yupanqui vs Defensores de Cambaceres
Argentina - Primera C, Apertura - 20
JJ Urquiza vs Argentino Rosario
Argentina - Primera C, Apertura - 20
Deportivo Paraguayo vs Real Pilar
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Quilmes vs Ferro Carril Oeste
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Talleres Remedios vs Deportivo Maipu
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
CA Estudiantes vs Gimnasia Jujuy
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Chacarita Juniors vs Club Atletico Guemes
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
San Martin Tucuman vs Alvarado
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Arsenal Sarandi vs Racing Cordoba
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
San Martin S.J. vs Patronato
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Guillermo Brown vs Tristan Suarez
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Agropecuario vs All Boys
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Nueva Chicago vs Temperley
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Gimnasia M. vs Brown DE Adrogue
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Gimnasia Y Tiro vs Almagro
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Atletico Mitre vs Defensores De Belgrano
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Aldosivi vs Chaco For Ever
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Estudiantes de Rio Cuarto vs San Telmo
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Colon Santa Fe vs Atletico DE Rafaela
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Almirante Brown vs Deportivo Madryn
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Atlanta vs Defensores Unidos
Argentina - Primera Nacional, Regular Season - 18
Deportivo Moron vs San Miguel
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 6
La Luz vs Plaza Colonia
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 6
Rentistas vs Cooper
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 6
Colon vs Cerrito
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 6
Atenas vs Atletico Torque
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 6
SUD America vs Oriental
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 6
Uruguay Montevideo vs Tacuarembo
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 6
Albion FC vs Juventud
South-Korea - K3 League, Regular Season - 12
Busan Transportation vs Yeoju Sejong
South-Korea - K3 League, Regular Season - 12
Gimhae City vs Siheung Citizen
South-Korea - K3 League, Regular Season - 12
Pocheon vs Yangpyeong
South-Korea - K3 League, Regular Season - 12
Gangneung City vs Daegu II
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 10
Bunyodkor vs Neftchi
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 12
NSI Runavik vs HB
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 12
Skala vs IF II
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 12
KI Klaksvik vs Vikingur Gota
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 12
B36 Torshavn vs 07 Vestur
Faroe-Islands - Meistaradeildin, Regular Season - 12
B68 vs EB / Streymur
Brazil - Serie C, Regular Season - 7
Tombense vs Ferroviaria
Brazil - Serie C, Regular Season - 7
Confianca vs Aparecidense
Brazil - Serie C, Regular Season - 7
Ferroviario vs Londrina
Brazil - Serie C, Regular Season - 7
Sampaio Correa vs remo
Brazil - Serie C, Regular Season - 7
Caxias vs Figueirense
Brazil - Serie C, Regular Season - 7
ABC vs Floresta
Brazil - Serie C, Regular Season - 7
Volta Redonda vs CSA
Brazil - Serie C, Regular Season - 7
Sao Jose vs Nautico Recife
Brazil - Serie C, Regular Season - 7
Sao Bernardo vs Ypiranga-RS
Brazil - Serie C, Regular Season - 7
Botafogo PB vs Athletic Club
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Manauara vs Humaita
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Rio Branco vs Porto Velho
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Princesa Solimoes vs Trem
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Sao Raimundo vs Manaus FC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Fluminense PI vs Moto Club
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Maranhao vs Tocantinopolis
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
River AC vs Cameta
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Aguia de Maraba vs Altos
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Santa Cruz RN vs Maracana
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Treze vs America-RN
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Sousa vs Uniclinic Atletico Clube
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Iguatu vs Potiguar Mossoro
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Sergipe vs CSE
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
ASA vs Retro
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Petrolina vs Juazeirense
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Jacuipense vs AO Itabaiana
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Ipora vs Mixto
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Uniao Rondonopolis vs CRAC
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Capital vs Brasiliense
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Real FC vs Anapolis
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Portuguesa RJ vs Democrata SL
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Itabuna vs Serra Talhada
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Real Noroeste vs Audax Rio
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Sao Jose EC vs Maringa
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Inter De Limeira vs CAP
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Pouso Alegre vs Agua Santa
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Avenida vs Barra
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Cascavel vs Novo Hamburgo
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Cianorte vs Concordia
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Hercilio Luz vs Brasil DE Pelotas
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Ipatinga vs Nova Iguacu
Brazil - Serie D, 1st Phase - 6
Costa Rica vs Santo Andre
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 9
KA Akureyri vs IA Akranes
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 5
Dalvik / Reynir vs Grotta
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 5
IBV Vestmannaeyjar vs Fjolnir
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 5
Njardvik vs Thor Akureyri
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 5
Hottur / Huginn vs Kormakur / Hvot
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 5
KF vs Fjardabyggd / Leiknir
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 5
Haukar vs Volsungur
Belarus - 1. Division, Regular Season - 9
Dinamo Minsk II vs FC Energetik-Bgu Minsk
Belarus - 1. Division, Regular Season - 9
Lida vs Lokomotiv Gomel
Belarus - 1. Division, Regular Season - 9
Orsha vs BATE II
Belarus - 1. Division, Regular Season - 9
Slonim vs Shakhtyor Petrikov
Belarus - 1. Division, Regular Season - 9
ABFF U17 vs Ostrovets FC
Belarus - 1. Division, Regular Season - 9
Bumprom vs Molodechno-DYuSSh 4
Belarus - 1. Division, Regular Season - 9
Belshina vs Baranovichi
Belarus - 1. Division, Regular Season - 9
Torpedo BelAZ II vs MKK-Dnepr
Belarus - 1. Division, Regular Season - 9
Volna vs Niva
Bulgaria - Third League - Northeast, Northeast - 30
Svetkavitsa Targovishte vs Cherno more II
Bulgaria - Third League - Northeast, Northeast - 30
Dunav ot Ruse II vs Spartak Varna II
Bulgaria - Third League - Northeast, Northeast - 30
Kubrat vs Lokomotiv Ruse
Bulgaria - Third League - Northeast, Northeast - 30
Septemvri Tervel vs Benkovski Isperih
Bulgaria - Third League - Northeast, Northeast - 30
Chernolomets 1919 vs Riltsi
Bulgaria - Third League - Northeast, Northeast - 30
Fratria vs Ustrem Donchevo
Bulgaria - Third League - Northwest, Northwest - 30
Lokomotiv G. Oryahovitsa vs OFK Levski
Bulgaria - Third League - Northwest, Northwest - 30
Etar VT II vs Akademik Svishtov
Bulgaria - Third League - Northwest, Northwest - 30
Botev Vratsa II vs Lokomotiv Mezdra
Bulgaria - Third League - Northwest, Northwest - 30
Boruna Tsareva livada vs Vihar Slavyanovo
Bulgaria - Third League - Northwest, Northwest - 30
Pavlikeni vs Partizan
Bulgaria - Third League - Northwest, Northwest - 30
Sevlievo vs Yantra Polski Trambesh
Bulgaria - Third League - Northwest, Northwest - 30
Juventus Malchika vs Drenovets
Bulgaria - Third League - Southeast, Southeast - 38
Levski Karlovo vs Sokol Markovo
Bulgaria - Third League - Southeast, Southeast - 38
Nesebar vs Rodopa Smolyan
Bulgaria - Third League - Southeast, Southeast - 38
Sayana Haskovo vs Botev Plovdiv II
Bulgaria - Third League - Southeast, Southeast - 38
Beroe II vs Atletik Kuklen
Bulgaria - Third League - Southeast, Southeast - 38
Yambol 1915 vs Rozova dolina
Bulgaria - Third League - Southeast, Southeast - 38
Asenovets vs Lokomotiv Plovdiv II
Bulgaria - Third League - Southeast, Southeast - 38
Gigant Saedinenie vs Dimitrovgrad
Bulgaria - Third League - Southeast, Southeast - 38
Sekirovo vs FK Sliven
Bulgaria - Third League - Southeast, Southeast - 38
Sozopol vs Karnobat
Bulgaria - Third League - Southeast, Southeast - 38
Spartak Plovdiv vs Zagorets
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 37
Slivnishki geroy vs Vihren
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 37
CSKA 1948 Sofia III vs Septemvri Sofia II
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 37
Balkan Botevgrad vs FK Minyor Pernik
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 37
Levski Sofia II vs Septemvri Simitli
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 37
Kostinbrod vs Kyustendil
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 37
Vitosha Bistritsa vs Bansko
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 37
CSKA Sofia II vs Botev Ihtiman
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 37
Slavia Sofia II vs Rilski Sportist
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 37
Oborishte vs Chavdar Etropole
Bulgaria - Third League - Southwest, Southwest - 37
Pirin Razlog vs Hebar II
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 9
Yoogali CT vs Canberra Olympic
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 9
Cooma Tigers FC vs Tuggeranong United
Australia - Capital Territory NPL, Regular Season - 9
O'Connor Knights vs Monaro Panthers
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 12
Virginia United vs Springfield United
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 12
North Brisbane vs Western Spirit
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 12
Centenary Stormers vs Mt Gravatt
Australia - Brisbane Premier League, Regular Season - 12
Acacia Ridge vs Redcliffe Dolphins
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 17
Central Coast II vs APIA Leichhardt Tigers
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 17
NWS Spirit vs Sutherland Sharks
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 17
Marconi Stallions vs Rockdale City Suns
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 17
Western Sydney W. II vs Hills Brumbies
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 17
St George City FA vs Sydney Olympic
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 9
Port Darwin vs Uni Azzurri
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 9
Mindil Aces vs Darwin Olympic
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 13
Adelaide Raiders vs MetroStars
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 13
Campbelltown City vs Croydon Kings
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 13
Modbury Jets vs Adelaide United II
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 13
Adelaide City vs Para Hills Knights
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 13
White City Woodville vs Adelaide Olympic
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 16
Avondale vs Melbourne Knights
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 16
Moreland City vs Port Melbourne
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 16
Manningham United Blues vs Green Gully
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 16
Altona Magic vs Oakleigh Cannons
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 16
Hume City vs South Melbourne
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 12
Minija vs Hegelmann II
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 10
Armadale vs Stirling Lions
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 10
Perth Glory II vs Western Knights
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 10
Olympic Kingsway vs Balcatta
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 10
Bayswater City vs Floreat Athena
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 10
Inglewood United vs Fremantle City
Chile - Primera Division, Regular Season - 15
Everton de Vina vs Universidad de Chile
Croatia - First NL, Regular Season - 33
Zrinski Jurjevac vs Sibenik
Croatia - First NL, Regular Season - 33
HNK Cibalia vs Vukovar
Croatia - First NL, Regular Season - 33
Croatia Zmijavci vs Sesvete
Croatia - First NL, Regular Season - 33
Orijent 1919 vs Jarun
Croatia - First NL, Regular Season - 33
Bsk Bijelo Brdo vs Dugopolje
Croatia - First NL, Regular Season - 33
Dubrava Zagreb vs Solin
Croatia - Third NL - Sjever, North - 27
Varteks Varazdin vs Virovitica
Croatia - Third NL - Sjever, North - 27
Medjimurje Cakovec vs Granicar Kotoriba
Croatia - Third NL - Sjever, North - 27
Pitomaca vs Rudar Mursko Sredisce
Croatia - Third NL - Sjever, North - 27
Koprivnica vs Podravina Ludbreg
Croatia - Third NL - Sjever, North - 27
Dinamo Domasinec vs Polet
Croatia - Third NL - Sredite, Center - 34
Dinamo OO vs Tondach
Croatia - Third NL - Sredite, Center - 34
Tresnjevka vs Mladost Petrinja
Croatia - Third NL - Sredite, Center - 34
HASK vs Ponikve
Croatia - Third NL - Sredite, Center - 34
Sava Strmec vs Kurilovec
Croatia - Third NL - Sredite, Center - 34
Samobor vs Lucko
Croatia - Third NL - Sredite, Center - 34
Bistra vs Gaj
Croatia - Third NL - Sredite, Center - 34
NK Lukavec vs Vrapce Zagreb
Croatia - Third NL - Sredite, Center - 34
Zelina vs Maksimir Zagreb
Croatia - Third NL - Sredite, Center - 34
Segesta Sisak vs Zagorec
Croatia - Third NL - Zapad, East - 30
Valpovka vs Dakovo-Croatia
Croatia - Third NL - Zapad, East - 30
Svacic vs Cepin
Croatia - Third NL - Zapad, East - 30
Oriolik Oriovac vs Sloga Nova Gradiska
Croatia - Third NL - Zapad, East - 30
Bedem Ivankovo vs Slavonija Pozega
Croatia - Third NL - Zapad, East - 30
NASK Nasice vs Tomislav Cerna
Croatia - Third NL - Zapad, East - 30
Slavija Pleternica vs Kutjevo
Croatia - Third NL - Zapad, East - 30
Borac Knezevi Vinogradi vs Tomislav
Croatia - Third NL - Zapad, East - 30
Vuteks-Sloga vs Granicar Zupanja
Austria - Regionalliga - West, West - 29
Wals-Grunau vs Bischofshofen
Austria - Regionalliga - West, West - 29
Rot-Weiss Rankweil vs Pinzgau Saalfelden
Austria - Regionalliga - West, West - 29
Rothis vs Silz / Motz
Austria - Regionalliga - West, West - 29
TSV St. Johann vs Wolfurt
Austria - Regionalliga - West, West - 29
Imst vs Rheindorf Altach II
Austria - Regionalliga - West, West - 29
Hohenems vs Dornbirner SV
Austria - Regionalliga - West, West - 29
Kufstein vs Schwaz
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 29
Ritzing vs Rudersdorf
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 29
Deutschkreutz vs Edelserpentin
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 29
Halbturn vs St. Margarethen / Bur
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 29
Pinkafeld vs Horitschon
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 29
Kottmannsdorf vs SC Landskron
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 28
St. Peter vs Scheiblingkirchen
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 28
Kilb vs USC Rohrbach
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 28
Ortmann vs Waidhofen / Thaya
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 29
Wohnbau Dietach vs Pregarten
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 29
Wels vs Grun Weiss Micheldorf
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 29
Bad Ischl vs Ostermiething
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 29
Union Edelweiss vs St. Martin i.M.
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 29
Anif vs Strasswalchen
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 29
Burmoos vs Salzburger AK
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 29
Eugendorf vs Puch
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 29
Thalgau vs Siezenheim
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 29
Kuchl vs Union Henndorf
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 29
Grodig vs Adnet
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 29
Seekirchen vs Golling
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 29
UFC Hallein vs Bramberg
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 25
Admira Dornbirn vs Rotenberg
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 25
Gofis vs Lochau
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 25
Lauterach vs Hard
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 25
FC Egg vs Horbranz
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 25
Hochst vs Lustenau
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 27
Austria XIII vs ASV 13
USA - USL League Two, Central Conference - 5
Thunder Bay Chill vs Bavarian
USA - USL League Two, Eastern Conference - 7
Western Mass Pioneers vs Black Rock
USA - USL League Two, Eastern Conference - 7
Tobacco Road vs West Virginia Alliance
USA - USL League Two, Central Conference - 5
Oakland County vs Lansing City
USA - USL League Two, Eastern Conference - 7
Evergreen vs Christos
USA - USL League Two, Southern Conference - 5
Houston FC vs Houston Sur
USA - USL League Two, Southern Conference - 5
Birmingham Legion II vs Southern Soccer Academy
USA - USL League Two, Western Conference - 5
Ogden City vs Utah United
USA - USL League Two, Western Conference - 5
Midlakes United vs United PDX
USA - USL League Two, Eastern Conference - 8
Pathfinder vs Boston Bolts
USA - USL League Two, Eastern Conference - 8
Boston City vs Blackwatch Rush
Kenya - Super League, Regular Season - 34
Mombasa Elite vs Kibera Black Stars
Kenya - Super League, Regular Season - 34
Migori Youth vs Silibwet
Kenya - Super League, Regular Season - 34
Vihiga United vs Naivas
Kenya - Super League, Regular Season - 34
Coastal Heroes vs Rainbow
Kenya - Super League, Regular Season - 34
Mara Sugar vs Nairobi United
Kenya - Super League, Regular Season - 34
Kajiado vs Mwatate United
Kenya - Super League, Regular Season - 34
MCF vs Gusii
Kenya - Super League, Regular Season - 34
Assad vs Luanda Villa
Kenya - Super League, Regular Season - 34
Darajani Gogo vs Kisumu All Stars
Kenya - Super League, Regular Season - 34
Mathare United vs Vihiga Bullets
Bosnia - 1st League - RS, RS - 34
Ljubic Prnjavor vs FK Romanija Pale
Bosnia - 1st League - RS, RS - 34
Radnik Bijeljina vs Rudar Prijedor
Bosnia - 1st League - RS, RS - 34
Zeljeznicar Banja Luka vs Slavija
Bosnia - 1st League - RS, RS - 34
Sutjeska Foca vs Modrica
Bosnia - 1st League - RS, RS - 34
Famos Vojkovici vs Borac Kozarska Dubica
Bosnia - 1st League - RS, RS - 34
BSK Banja Luka vs Drina Zvornik
Bosnia - 1st League - RS, RS - 34
Laktasi vs Leotar
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 16
Spaeri vs Sioni
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 16
Aragvi Dusheti vs Dinamo Tbilisi II
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 16
Gareji vs Rustavi
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 16
WIT Georgia vs Shturmi
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 16
Lokomotivi Tbilisi vs Kolkheti Khobi
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 29
Taborsko II vs Admira Praha
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 29
Dukla Praha II vs Prestice
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 29
Slavia Praha II vs Ceske Budejovice II
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 29
Pisek vs Kraluv Dvur
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 29
Motorlet Praha vs Povltava FA
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 29
Bohemians 1905 II vs Loko Vltavin
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 29
Karlovy Vary vs Viktoria Plzen II
Czech-Republic - 3. liga - CFL A, CFL A - 29
Jiskra Domazlice vs Sokol Hostoun
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 29
Aritma Praha vs Otava Katovice
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 29
Komarov vs Marianske Lazne
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 29
Tachov vs Petrin Plzen
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 29
Pribram II vs Jiskra Domazlice II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 29
Jindrichuv Hradec vs Horovicko
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 29
Doubravka vs Klatovy
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 29
Spartak Sobeslav vs Slavoj Cesky Krumlov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie A, Division A - 29
Rokycany vs Banik Sokolov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 29
Steti vs Hrebec
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 29
Ujezd Praha 4 vs Louny
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 29
Cesky Brod vs Admira Praha II
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 29
Sokol Nespeky vs Kladno
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 29
Neratovice-Byskovice vs Meteor Praha
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 29
Olympie Brezova vs Brandys nad Labem
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 29
Hvezda Cheb vs Slany
Czech-Republic - 4. liga - Divizie B, Division B - 29
Ostrov vs Chomutov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 29
Kosmonosy vs Spoje Praha
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 29
Dobrovice vs Slavia Hradec Kralove
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 29
Cidlina Novy Bydzov vs Benatky nad Jizerou
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 29
Trutnov vs Benesov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 29
Letohrad vs Hlinsko
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 29
Chrudim II vs Turnov
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 29
Caslav vs Vysoke Myto
Czech-Republic - 4. liga - Divizie C, Division C - 29
Usti nad Orlici vs Velke Hamry
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 27
Awassa Kenema vs Adama Kenema
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 27
Hambericho Durame vs Sidama Bunna
Angola - Girabola, Regular Season - 30
Santa Rita vs Uniao de Malanje
Angola - Girabola, Regular Season - 30
Academica do Lobito vs Sao Salvador
Angola - Girabola, Regular Season - 30
1degree de Agosto vs Sagrada Esperanca
Angola - Girabola, Regular Season - 30
Onze Bravos vs Petro de Luanda
Angola - Girabola, Regular Season - 30
Desportivo Huila vs Recreativo do Libolo
Angola - Girabola, Regular Season - 30
Wiliete vs CD Lunda-Sul
Angola - Girabola, Regular Season - 30
Kabuscorp vs Interclube
Botswana - Premier League, Regular Season - 30
Galaxy vs Orapa United
Botswana - Premier League, Regular Season - 30
Holy Ghost vs Gaborone United
Botswana - Premier League, Regular Season - 30
BDF XI vs Matebele
Botswana - Premier League, Regular Season - 30
TAFIC vs Township Rollers
Botswana - Premier League, Regular Season - 30
Nico United vs Eleven Angels
Botswana - Premier League, Regular Season - 30
VTM vs Sua Flamingoes
Botswana - Premier League, Regular Season - 30
Security Systems vs Police XI
Botswana - Premier League, Regular Season - 30
Masitaoka vs Morupule Wanderers
Benin - Championnat National, Championship Round - 20
Dragons vs Dynamo Abomey
Benin - Championnat National, Championship Round - 20
Espoir Savalou vs USSK
Benin - Championnat National, Championship Round - 20
JSP vs Loto Popo
Benin - Championnat National, Championship Round - 20
Requins vs Cavaliers
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 12
Gloria vs Passo Fundo
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 12
Esportivo vs Veranopolis
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 12
Gaucho vs Uniao RS
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 12
Brasil Farroupilha vs Cruzeiro RS
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 12
Sao Gabriel vs Futebol Com Vida
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 12
Pelotas vs Bage
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 12
Inter Santa Maria vs Aimore
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 12
Lajeadense vs Monsoon
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 3
Forge vs York United
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 14
Maitland vs New Lambton
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 14
Lambton Jaffas vs Edgeworth Eagles
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 14
Lake Macquarie vs Charlestown City Blues
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 14
Valentine vs Adamstown Rosebuds
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 13
Brisbane Roar II vs Moreton City Excelsior
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 13
Peninsula Power vs WDSC Wolves
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 13
Rochedale Rovers vs Lions
Japan - Japan Football League, Regular Season - 10
Honda vs Okinawa SV
Japan - Japan Football League, Regular Season - 10
Sony Sendai vs Veertien Mie
Japan - Japan Football League, Regular Season - 10
Tochigi City vs Tokyo Musashino City
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 33
Erbil vs Naft Maysan
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 33
Al Minaa Basra vs Naft Al-Wasat
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 33
Naft vs Newroz
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 33
Al Najaf vs Al Hudod
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 10
Kongahalla vs Ahlafors
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 10
Herrestads vs IFK Skovde
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 10
Enkoping vs Jarfalla
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 10
Viggbyholms IK vs Falu BS
Sweden - Division 2 - Norra Svealand, Norra Svealand - 10
Skiljebo vs dalkurd FF
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 10
Enskede vs Nacka Iliria
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 10
Smedby vs Syrianska FC
Sweden - Division 2 - Sodra Svealand, Sodra Svealand - 10
Arameiska / Syrianska vs Sleipner
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 10
Bergdalens vs Landvetter IS
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 10
Astrio vs Laholm
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 10
Hogaborg vs Hassleholms IF
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 10
IFK Trelleborg vs Osterlen
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 10
Kristianstad vs Lodde
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 5
Gremio Maringa vs AA Iguacu
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 6
Aymores vs Valeriodoce
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 6
North Esporte vs Uniao Trabalhadores
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 6
Tupi vs Nacional AC MG
Brazil - Mineiro - 2, Regular Season - 6
Varginha EC vs Caldense
Slovakia - 3. liga - West, West - 29
Jednota Banova vs Belusa
Slovakia - 3. liga - West, West - 29
Fomat Martin vs Castkovce
Slovakia - 3. liga - West, West - 29
Slovan Duslo Sala vs Sered
Slovakia - 3. liga - West, West - 29
Banik Lehota p.Vtacnikom vs Malacky
Slovakia - 3. liga - West, West - 29
Raca vs Galanta
Slovakia - 3. liga - West, West - 29
Lokomotiva Zvolen vs Dubnica
Slovakia - 3. liga - West, West - 29
Velke Ludince vs Hamsik Academy
Slovakia - 3. liga - East, East - 29
Stara Lubovna vs Spisske Podhradie
Slovakia - 3. liga - East, East - 29
Partizan Bardejov vs MSK Tesla Stropkov
Slovakia - 3. liga - East, East - 29
Novohrad Lucenec vs Lipany
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 9
Launceston United vs Devonport City
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 9
Clarence Zebras vs South Hobart
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 9
Riverside vs Kingborough Lions
Australia - Tasmania NPL, Regular Season - 9
Launceston City vs Glenorchy Knights
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 9
FK Spartak Tambov vs Khimki II
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 9
Zenit Penza vs Dinamo Vladivostok
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 9
Arsenal Tula II vs Strogino
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 9
Sakhalin vs Kvant
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 9
Kolomna vs SKA Khabarovsk II
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 9
Kosmos Dolgoprudny vs Orel
Russia - Second League - Group 3, Group 3 - 9
Ryazan vs Salyut-Belgorod
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 9
Rodina Moskva III vs Tver
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 9
Zvezda St. Petersburg vs Luki-Energiya
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 9
Zenit 2 vs Baltika BFU
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 9
Spartak Moscow 2 vs Znamya Truda
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 9
Irkutsk vs Yenisey II
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 9
Saturn Ramenskoye vs Torpedo Vladimir
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 9
Dinamo Moskva II vs Dinamo St. Petersburg
Russia - Second League - Group 2, Group 2 - 9
Dinamo Vologda vs Chertanovo Moscow
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 8
Ural II vs Dinamo Barnaul
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 8
Akron II vs Nosta
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 8
Orenburg II vs Sokol Kazan
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 8
Lada Tolyatti vs Volna Nizhegorodskaya
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 8
Rubin Kazan 2 vs Amkar
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 8
Dinamo Kirov vs Nizhny Novgorod II
Russia - Second League - Group 4, Group 4 - 8
Uralets Nizhnyi Tagil vs Krylya Sovetov II
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 29
Slovan Liberec U19 vs Banik Ostrava U19
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 29
Dukla Praha U19 vs Viktoria Plzen U19
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 29
Vysocina Jihlava U19 vs Slovacko U19
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 29
Zbrojovka Brno U19 vs Frydek-Mistek U19
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 29
Mlada Boleslav U19 vs Karvina U19
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 29
Ceske Budejovice U19 vs Sigma Olomouc U19
Czech-Republic - 1. Liga U19, Regular Season - 29
Zlin U19 vs Pardubice U19
Netherlands - U21 Divisie 1, Spring Season - 14
Twente / Heracles U21 vs PEC Zwolle U21
Netherlands - U21 Divisie 1, Spring Season - 14
Feyenoord U21 vs Cambuur U21
Netherlands - U21 Divisie 1, Spring Season - 14
De Graafschap U21 vs NEC U21
Netherlands - U21 Divisie 1, Spring Season - 14
Groningen U21 vs Go Ahead Eagles U21
Poland - Central Youth League, Regular Season - 30
Pogon Szczecin U19 vs Korona Kielce U19
Poland - Central Youth League, Regular Season - 30
Rakow Czestochowa U19 vs Lech Poznan U19
Poland - Central Youth League, Regular Season - 30
Warta Poznan U19 vs Odra Opole U19
Poland - Central Youth League, Regular Season - 30
Widzew Lodz U19 vs Arka Gdynia U19
Poland - Central Youth League, Regular Season - 30
Sandecja Nowy Sacz U19 vs Polonia Warszawa U19
Poland - Central Youth League, Regular Season - 30
Gornik Zabrze U19 vs Zaglebie Lubin U19
Poland - Central Youth League, Regular Season - 30
Wisla Krakow U19 vs Cracovia U19
Poland - Central Youth League, Regular Season - 30
Jagiellonia U19 vs Legia Warszawa U19
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 29
Pardubice II vs Kolin
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 29
Teplice II vs Hradec Kralove II
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 29
Sokol Zapy vs Banik Sous
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 29
Slovan Velvary vs Mlada Boleslav II
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 29
Sokol Brozany vs Chlumec nad Cidlinou
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 29
Usti nad Labem vs Sokol Zivanice
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 29
Prepere vs Jablonec II
Czech-Republic - 3. liga - CFL B, CFL B - 29
Arsenal Ceska Lipa vs Slovan Liberec II
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 14
America de Cali W vs Atletico Nacional W
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 14
Junior W vs Internacional Palmira
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 14
Millonarios W vs Deportivo Pasto W
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 14
Alianza W vs Real San Andres W
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 14
Deportivo Pereira W vs La Equidad W
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 14
Llaneros W vs Santa Fe W
Colombia - Liga Femenina, Apertura - 14
Independiente Medellin W vs Deportivo Cali W
Slovakia - I Liga - Women, Championship Round - 9
Dukla Banska Bystrica W vs Spartak Trnava W
Slovakia - I Liga - Women, Championship Round - 9
Slovan Bratislava W vs Spartak Myjava W
Slovakia - I Liga - Women, Relegation Round - 9
Zilina W vs Trencin W
Slovakia - I Liga - Women, Relegation Round - 9
Petrzalka W vs GFC Topolcany
Germany - Oberliga - Hessen, Hessen - 34
Baunatal vs Hunfelder SV
Germany - Oberliga - Hessen, Hessen - 34
Friedberg vs Vfb Marburg
Germany - Oberliga - Hessen, Hessen - 34
SV Steinbach vs Eddersheim
Germany - Oberliga - Hessen, Hessen - 34
Hanau 93 vs Fernwald
Germany - Oberliga - Hessen, Hessen - 34
Eintracht Stadtallendorf vs FC 1906 Erlensee
Germany - Oberliga - Hessen, Hessen - 34
FC Giessen vs 1960 Hanau
Germany - Oberliga - Hessen, Hessen - 34
Viktoria Griesheim vs Waldgirmes
Germany - Oberliga - Hessen, Hessen - 34
Dietkirchen vs Rot-Weiss Walldorf
Germany - Oberliga - Hessen, Hessen - 34
Weidenhausen vs Bayern Alzenau
Germany - Oberliga - Baden-Wurttemberg, Baden-Wurttemberg - 34
Normannia Gmund vs FC Nottingen
Germany - Oberliga - Baden-Wurttemberg, Baden-Wurttemberg - 34
FC Holzhausen vs SG Sonnenhof Grossaspach
Germany - Oberliga - Baden-Wurttemberg, Baden-Wurttemberg - 34
FV Ravensburg vs Bissingen
Germany - Oberliga - Baden-Wurttemberg, Baden-Wurttemberg - 34
Offenburger FV vs Denzlingen
Germany - Oberliga - Baden-Wurttemberg, Baden-Wurttemberg - 34
Essingen vs VfR Mannheim
Germany - Oberliga - Baden-Wurttemberg, Baden-Wurttemberg - 34
FC 08 Villingen vs CFR Pforzheim
Germany - Oberliga - Baden-Wurttemberg, Baden-Wurttemberg - 34
Backnang vs Oberachern
Germany - Oberliga - Baden-Wurttemberg, Baden-Wurttemberg - 34
Goppinger SV vs Hollenbach
Germany - Oberliga - Baden-Wurttemberg, Baden-Wurttemberg - 34
Reutlingen vs Mutschelbach
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 9
Stord vs Sandviken
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 9
Djerv vs Bjarg
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 9
Os vs Forde
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 9
Floro vs Ardal
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 9
Loddefjord vs Froya
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 9
Pors Grenland vs Sola
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 9
Vindbjart vs Staal Jorpeland
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 9
Ullern vs Asker
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 9
Assiden IF vs Frigg
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 9
Flint vs Gamle Oslo
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 9
Barum vs Oppsal
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 9
Orkla vs Lillestrom II
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 9
Rana vs Melhus
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 9
Nardo vs Trygg/Lade
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 9
Surnadal vs Mosjoen
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 9
Skedsmo vs IF Ready
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 9
Lokomotiv Oslo vs Gjellerasen
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 9
Sprint-Jeloy vs Brumunddal
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 33
Unia Skierniewice vs Lechia T. Mazowiecki
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 33
Pilica Bialobrzegi vs Pogon Grod. Mazowiecki
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 33
Swit vs Lomza
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 33
Mlawianka Mlawa vs Victoria Sulejowek
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 33
Bron Radom vs Wikielec
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 33
Legia Warszawa II vs Jagiellonia II
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 33
Olimpia Zambrow vs Belchatow
Poland - III Liga - Group 1, Group 1 - 33
Concordia Elblag vs Warta Sieradz
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 33
Stargard Szczecinski vs Notec Czarnkow
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 33
Polonia Sroda vs Sokol Kleczew
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 33
Vineta Wolin vs Swit Skolwin
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 33
Zawisza Bydgoszcz vs Gedania Gdansk
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 33
Stolem Gniewino vs Luzino
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 33
Pogon Nowe Skalmierzyce vs Elana Torun
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 33
Starogard Gdanski vs Solec K.
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 33
Pogon Szczecin II vs Flota Swinoujscie
Poland - III Liga - Group 2, Group 2 - 33
Cartusia Kartuzy vs Unia Swarzedz
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 33
Rakow Czestochowa II vs Kluczbork
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 33
Slask Wroclaw II vs Stilon Gorzow
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 33
Gwarek Tarnowskie Gory vs Rekord Bielsko-Biala
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 33
Gornik Zabrze II vs Carina Gubin
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 33
Odra Bytom Odrzanski vs Unia Turza Slaska
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 33
Pawlowice Slaskie vs Lechia Zielona Gora
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 33
Goczalkowice Zdroj vs Starowice Dolne
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 33
Gornik Polkowice vs Karkonosze Jelenia Gora
Poland - III Liga - Group 3, Group 3 - 33
Warta Gorzow vs Sleza Wroclaw
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 33
Swidniczanka Swidnik vs Sokol Sieniawa
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 33
Wieczysta Krakow vs Czarni Polaniec
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 33
Podlasie Biala Podlaska vs Chelmianka Chelm
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 33
Wiazownica vs Avia Swidnik
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 33
Podhale Nowy Targ vs Siarka Tarnobrzeg
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 33
Wisloka Debica vs Star Starachowice
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 33
Unia Tarnow vs Karpaty Krosno
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 33
KSZO 1929 vs Wislanie Jaskowice
Poland - III Liga - Group 4, Group 4 - 33
Orleta Radzyn Podlaski vs Garbarnia Krakow
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 32
Chatel-St-Denis vs Romontois
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 32
Echichens vs Veyrier Sports
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 32
Plan-les-Ouates vs Dardania Lausanne
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 32
Perly-Certoux vs Amical Saint-Prex
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 28
Muri-Gumligen vs Old Boys
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 28
Tavannes / Tramelan vs Bosporus
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 28
Pratteln vs Dornach
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2, Group 2 - 28
Schoftland vs Concordia Lausanne
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 28
Ascona vs Red Star Zurich
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 28
Buochs vs Zug
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 28
Brunnen vs Zofingen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 28
Adliswil vs Chur 97
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 28
Lachen / Altendorf vs Tagerwilen
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 28
Uster vs Frauenfeld
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4, Group 4 - 28
Weesen vs Bulach
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 13
St George Willawong vs Moreton City II
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 13
Brisbane Strikers vs Capalaba
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 13
Ipswich vs SWQ Thunder
Australia - Queensland Premier League, Regular Season - 13
Eastern Suburbs vs Southside Eagles
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 13
West Adelaide vs Salisbury United
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 13
Western Strikers vs Vipers
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 13
Adelaide Cobras vs Fulham United
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 13
Cumberland United vs Playford City Patriots
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 13
Adelaide Blue Eagles vs Sturt Lions
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 17
Bulls Academy vs Dulwich Hill
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 17
Bonnyrigg White Eagles vs Rydalmere Lions
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 17
Mt Druitt Town vs SD Raiders
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 17
Northern Tigers vs Bankstown City Lions
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 17
Canterbury Bankstown vs Hakoah Sydney City
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 17
Inter Lions vs UNSW
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 16
Melbourne City II vs Werribee City
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 16
North Geelong Warriors vs Langwarrin
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 16
Eastern Lions vs Bulleen Lions
Congo - Ligue 1, Regular Season - 26
CARA Brazzaville vs Nathaly's
Congo - Ligue 1, Regular Season - 26
Jeunesse Unie de Kintele vs V.Club Mokanda
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 3
Olaria vs Duque de Caxias
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 3
America RJ vs Artsul
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 3
Resende vs Cabofriense
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 3
CFRJ / Marica vs Petropolis
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 3
Audax Rio vs Americano Campos
Brazil - Carioca A2, 1st Phase - 3
CEAC / Araruama vs Serrano RJ
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 14
Toronto II vs Chicago Fire II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 15
Atlanta United II vs Crown Legacy
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 15
LA Galaxy II vs Tacoma Defiance
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 15
Portland Timbers II vs Houston Dynamo FC II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 15
New York City II vs New York RB II
China - League Two, Regular Season - 10
Guangxi Hengchen vs Guangxi Lanhang
China - League Two, Regular Season - 10
Shandong Taishan II vs Tai'an Tiankuang
China - League Two, Regular Season - 10
Shanghai Port II vs Yichun Grand Tiger
China - League Two, Regular Season - 10
Xi'an Ronghai vs BIT
China - League Two, Regular Season - 10
Hainan Star vs Quanzhou Yassin
China - League Two, Regular Season - 10
Dalian Huayi vs Langfang Glory City
Croatia - Second NL, Regular Season - 30
Dugo Selo vs Belisce
Croatia - Second NL, Regular Season - 30
Kustosija vs Opatija
Croatia - Second NL, Regular Season - 30
Jadran Porec vs Marsonia
Croatia - Second NL, Regular Season - 30
Bjelovar vs Hrvatski Dragovoljac
Croatia - Second NL, Regular Season - 30
Karlovac 1919 vs Krizevci
Croatia - Second NL, Regular Season - 30
Hrvace vs Mladost Zdralovi
Croatia - Second NL, Regular Season - 30
Grobnican Cavle vs Trnje
Croatia - Second NL, Regular Season - 30
Krk vs Jadran LP
Brazil - Goiano - 2, Regular Season - 6
Centro Oeste vs Trindade
Russia - Second League A - Spring Season Gold, Spring Season Gold - 17
Chelyabinsk vs Murom
Russia - Second League A - Spring Season Gold, Spring Season Gold - 17
Metallurg Lipetsk vs Veles
Russia - Second League A - Spring Season Gold, Spring Season Gold - 17
Krasnodar 2 vs FC UFA
Russia - Second League A - Spring Season Gold, Spring Season Gold - 17
Rotor Volgograd vs Novosibirsk
Russia - Second League A - Spring Season Gold, Spring Season Gold - 17
Chayka vs Rodina Moskva II
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 14
Internacional SC U20 vs Nacao U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 14
Hercilio Luz U20 vs Criciuma U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 14
Barra SC U20 vs Marcilio Dias U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 14
Avai U20 vs Brusque U20
Brazil - Catarinense U20, 1st Phase - 14
Joinville U20 vs Chapecoense U20
Japan - J1 League, Regular Season - 17
Sagan Tosu vs FC Tokyo
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Atletico Paranaense vs Sportivo Ameliano
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Danubio vs Rayo Zuliano
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Cruzeiro vs Universidad Catolica
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Union La Calera vs Alianza Petrolera
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Independiente del Valle vs Liverpool Montevideo
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Palmeiras vs San Lorenzo
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
River Plate vs Deportivo Tachira FC
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Libertad Asuncion vs Club Nacional
Norway - 1. Division, Regular Season - 11
Lyn vs Mjondalen
Brazil - Serie B, Regular Season - 8
Goias vs Sport Recife
Brazil - Serie B, Regular Season - 8
Ponte Preta vs CRB
Brazil - Serie B, Regular Season - 8
Mirassol vs Guarani Campinas
Brazil - Serie B, Regular Season - 8
Ituano vs Avai
Brazil - Serie B, Regular Season - 8
Santos vs Botafogo SP
Brazil - Serie B, Regular Season - 8
Chapecoense-sc vs Vila Nova
Brazil - Serie B, Regular Season - 8
Brusque vs Novorizontino
Brazil - Serie B, Regular Season - 8
Operario-PR vs Amazonas
Brazil - Serie B, Regular Season - 8
Paysandu vs America Mineiro
Brazil - Serie B, Regular Season - 8
Ceara vs Coritiba
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 14
Nomme United vs Vaprus
Ireland - First Division, Regular Season - 18
Athlone Town vs Cork City
Ireland - First Division, Regular Season - 18
Cobh Ramblers vs Kerry
Ireland - First Division, Regular Season - 18
Finn Harps vs Wexford
Ireland - First Division, Regular Season - 18
Treaty United vs Longford Town
Ireland - First Division, Regular Season - 18
UCD vs Bray Wanderers
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 9
Inter Turku vs haka
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 9
Ilves Tampere vs KuPS
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 9
SJK vs IFK Mariehamn
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 9
AC oulu vs HJK helsinki
Lithuania - A Lyga, Regular Season - 16
Dainava vs Hegelmann Litauen
Ireland - Premier Division, Regular Season - 18
Drogheda United vs Shamrock Rovers
Ireland - Premier Division, Regular Season - 18
Dundalk vs Derry City
Ireland - Premier Division, Regular Season - 18
Shelbourne vs Sligo Rovers
Ireland - Premier Division, Regular Season - 18
St Patrick's Athl. vs Galway United
Ireland - Premier Division, Regular Season - 18
Waterford vs Bohemians
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 12
HB II vs AB
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 12
KI II vs B71
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 12
TB vs NSI II
Faroe-Islands - 1. Deild, Regular Season - 12
B36 II vs Vikingur II
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 21
Tacuary vs Nacional Asuncion
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 21
Cerro Porteno vs Sportivo Luqueno
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 21
Sportivo Trinidense vs Club Guarani
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 21
2 de Mayo vs Olimpia
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 21
Libertad Asuncion vs General Caballero
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 21
SOL DE America vs Sportivo Ameliano
South-Korea - K3 League, Regular Season - 12
Daejeon Korail vs Ulsan Citizen
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 10
Olmaliq vs Metalourg
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 10
Surkhon vs Sogdiana
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 9
FH hafnarfjordur vs Fram Reykjavik
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 5
Throttur Reykjavik vs IR Reykjavik
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 5
Grindavik vs Keflavik
Iceland - 1. Deild, Regular Season - 5
Leiknir R. vs Afturelding
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 5
KFG vs AEgir
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 5
Reynir vs Vikingur Olafsiik
Algeria - Ligue 1, Regular Season - 24
MC Oran vs CR Belouizdad
Algeria - Ligue 1, Regular Season - 24
CS Constantine vs USM Alger
Australia - New South Wales NPL, Regular Season - 17
Manly United vs Sydney II
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 9
Hellenic Athletic vs Darwin Hearts
Australia - Northern Territory Premier League, Regular Season - 9
Casuarina vs Garuda
Australia - South Australia NPL, Regular Season - 13
Adelaide Comets vs South Adelaide Panthers
Australia - Victoria NPL, Regular Season - 16
Dandenong City vs St. Albans Saints
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 12
Nevezis vs Tauras
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 12
Babrungas vs FK Trakai
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 12
Be1 NFA vs Neptuna Klaipeda
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 12
Garliava vs Banga II
Australia - Western Australia NPL, Regular Season - 10
Perth vs Perth RedStar
Austria - Regionalliga - Ost, Ost - 30
Fach-Donaufeld vs Mannsdorf-Grossenzersdorf
Austria - Regionalliga - Ost, Ost - 30
Neusiedl vs Mauerwerk
Austria - Regionalliga - Ost, Ost - 30
Drassburg vs Wiener Viktoria
Austria - Regionalliga - Ost, Ost - 30
Traiskirchen vs Austria Vienna (Am)
Austria - Regionalliga - Ost, Ost - 30
Favoritner AC vs Wiener SC
Austria - Regionalliga - Ost, Ost - 30
Oberwart / Rotenturm vs Rapid Wien II
Austria - Regionalliga - Ost, Ost - 30
TWL Elektra vs Ardagger
Austria - Regionalliga - Ost, Ost - 30
Krems vs Leobendorf
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 29
Wallern / Marienkirchen vs Ried II
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 29
WSPG Wels vs SK Vorwarts Steyr
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 29
St. Anna vs Wolfsberger AC II
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 29
LASK Juniors vs Gleisdorf 09
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 29
Allerheiligen vs Union Vocklamarkt
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 29
Weiz vs Bad Gleichenberg
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 29
Voitsberg vs Gurten
Austria - Regionalliga - Mitte, Mitte - 29
Deutschlandsberger SC vs ASK Klagenfurt
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 29
Parndorf vs Marz
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 29
Leithaprodersdorf vs Kohfidisch
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 28
Gloggnitz vs Korneuburg
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 28
Schrems vs Kottingbrunn
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 28
SC Wiener Neustadt vs Zwettl
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 29
St. Valentin vs Friedburg / Pondorf
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 29
Weisskirchen / Allhaming vs Oedt
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 29
Union Perg vs Bad Schallerbach
Austria - Landesliga - Oberosterreich, Oberosterreich - 29
Mondsee vs Vortuna Bad Leonfelden
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
Lafnitz II vs Koflach
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
TuS Heiligenkreuz vs FSC Hochegger Dacher
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
Ilz vs Kalsdorf
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
Wildon vs Frauental
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
Union RB Weinland Gamlit vs Lebring
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
Gnas vs Schladming
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
Bruck an der Mur vs Tillmitsch
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
UFC Fehring vs Furstenfeld
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
UFC Fehring vs Frauental
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
TuS Heiligenkreuz vs Schladming
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
Gnas vs Kalsdorf
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
Wildon vs Tillmitsch
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
Ilz vs Lebring
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
Union RB Weinland Gamlit vs FSC Hochegger Dacher
Austria - Landesliga - Steiermark, Steiermark - 29
Bruck an der Mur vs Furstenfeld
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 27
Red Star Penzing vs Stadlau
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 27
Schwechat vs Gerasdorf Stammersdorf
Austria - Landesliga - Wien, Wien - 27
Donau vs Wienerberg
Finland - Ykkonen, Regular Season - 10
KaPa vs PK-35
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 8
MyPa vs GrIFK
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 8
Kiffen vs PPJ
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 8
NJS vs Futura
USA - USL League Two, Central Conference - 5
River Light vs Des Moines Menace
USA - USL League Two, Southern Conference - 5
Hill Country Lobos vs AHFC Royals
USA - USL League Two, Western Conference - 5
Albion Colorado vs New Mexico United II
USA - USL League Two, Western Conference - 5
Arizona Arsenal vs Tucson
United-Arab-Emirates - Division 1, Regular Season - 34
Al Fujairah SC vs Al Thaid
United-Arab-Emirates - Division 1, Regular Season - 34
Al Hamriyah vs Gulf United
United-Arab-Emirates - Division 1, Regular Season - 34
Masfut vs City
United-Arab-Emirates - Division 1, Regular Season - 34
Al Jazira Al Hamra vs Gulf Heroes
United-Arab-Emirates - Division 1, Regular Season - 34
Al Arabi vs Al Urooba
United-Arab-Emirates - Division 1, Regular Season - 34
Dibba Al Hisn vs Al Taawon
United-Arab-Emirates - Division 1, Regular Season - 34
Masafi vs Dubai United
United-Arab-Emirates - Division 1, Regular Season - 34
Al Ramms vs Dibba Al-Fujairah
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 27
Fasil Ketema vs Mekelakeya
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 27
Dire Dawa Kenema vs Kedus Giorgis
Australia - Northern NSW NPL, Regular Season - 14
Broadmeadow Magic vs Cooks Hill United
Australia - Queensland NPL, Regular Season - 13
Gold Coast Knights vs Gold Coast United
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 33
Al-Qasim vs Baghdad
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 33
Al Talaba vs Duhok
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 33
Al Karkh vs Al Kahrabaa
Ghana - Premier League, Regular Season - 32
Hearts of Oak vs Nations
Ghana - Premier League, Regular Season - 32
Samartex vs Bibiani Gold Stars
Ghana - Premier League, Regular Season - 32
Asante Kotoko vs Great Olympics
Ghana - Premier League, Regular Season - 32
Dreams vs Karela
Ghana - Premier League, Regular Season - 32
Berekum Chelsea vs Real Tamale
Ghana - Premier League, Regular Season - 32
Bechem United vs Aduana Stars
Ghana - Premier League, Regular Season - 32
Medeama vs Heart of Lions
Ghana - Premier League, Regular Season - 32
Nsoatreman vs Accra Lions
Ghana - Premier League, Regular Season - 32
Legon Cities vs Bofoakwe Tano
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 10
Karlshamn vs Nosaby
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 10
IFK Hassleholm vs Rappe
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 10
Berga vs Karlskrona
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 11
Biolog vs Rubin Yalta
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 11
Sevastopol vs Stroitel Kamensk-Shakht.
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 11
Pobeda vs Forte Taganrog
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 11
Dinamo Stavropol vs Dynamo Makhachkala II
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 11
Kuban Kholding vs Rostov II
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 11
Spartak Nalchik vs Alaniya Vladikavkaz II
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 11
Legion Dynamo vs Angust Nazran
Russia - Second League - Group 1, Group 1 - 11
Nart Cherkessk vs Druzhba
World - Friendlies Women, Friendlies 1
Australia W vs China W
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 6
Vega Real vs Atlantico
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 6
Cibao vs San Cristobal
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 6
Atletico Pantoja vs Universidad O&M
Dominican-Republic - Liga Mayor, Regular Season - 6
Moca vs Delfines Del Este
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1, Group 1 - 32
Farvagny / Ogoz vs Martigny Sports
Australia - South Australia State League 1, Regular Season - 13
West Torrens Birkalla vs Adelaide Victory
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 17
Blacktown Spartans vs Dunbar Rovers
Australia - New South Wales NPL 2, Regular Season - 17
Nepean vs Macarthur Rams
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 16
Bentleigh Greens vs Melbourne Victory II
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 16
Brunswick City vs Sunshine Georgies
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Lanus vs Cuiaba
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Metropolitanos FC vs Deportivo Garcilaso
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Defensa Y Justicia vs Cesar Vallejo
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Independiente Medellin vs Always Ready
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Boca Juniors vs Nacional Potosi
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Fortaleza EC vs Sportivo Trinidense
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Estudiantes L.P. vs Huachipato
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Gremio vs The Strongest
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Cerro Porteno vs Colo Colo
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Fluminense vs Alianza Lima
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Sao Paulo vs Talleres Cordoba
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Barcelona SC vs Cobresal
Belarus - Premier League, Regular Season - 11
Neman vs Dinamo Brest
Belarus - Premier League, Regular Season - 11
Bate Borisov vs FC Slutsk
Belarus - Premier League, Regular Season - 11
Dinamo Minsk vs Arsenal
Belarus - Premier League, Regular Season - 11
Smorgon vs Slavia Mozyr
Belarus - Premier League, Regular Season - 11
FC Minsk vs Shakhter Soligorsk
Belarus - Premier League, Regular Season - 11
Naftan vs FC Isloch Minsk R.
Belarus - Premier League, Regular Season - 11
FC Gomel vs FC Vitebsk
Belarus - Premier League, Regular Season - 11
Torpedo Zhodino vs FC Dnepr Mogilev
USA - Major League Soccer, Regular Season - 20
FC Cincinnati vs Nashville SC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 20
Columbus Crew vs New England Revolution
USA - Major League Soccer, Regular Season - 20
Inter Miami vs Atlanta United FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 20
Montreal Impact vs DC United
USA - Major League Soccer, Regular Season - 20
New York Red Bulls vs Charlotte
USA - Major League Soccer, Regular Season - 21
Philadelphia Union vs Toronto FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 21
Austin vs Portland Timbers
USA - Major League Soccer, Regular Season - 21
Chicago Fire vs Orlando City SC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 21
Houston Dynamo vs Colorado Rapids
USA - Major League Soccer, Regular Season - 21
Sporting Kansas City vs Vancouver Whitecaps
USA - Major League Soccer, Regular Season - 21
Los Angeles Galaxy vs FC Dallas
USA - Major League Soccer, Regular Season - 21
Los Angeles FC vs Minnesota United FC
USA - Major League Soccer, Regular Season - 21
Seattle Sounders vs Real Salt Lake
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 10
Navbahor vs Olympic
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 10
Dinamo Samarqand vs Qizilqum
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 14
Valur Reykjavik vs Stjarnan
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 14
Breidablik vs Vikingur Reykjavik
Iceland - 2. Deild, Regular Season - 5
Selfoss vs Throttur Vogar
Austria - Regionalliga - West, West - 28
Schwaz vs Wals-Grunau
Austria - Regionalliga - West, West - 28
Dornbirner SV vs Rot-Weiss Rankweil
Austria - Regionalliga - West, West - 28
Imst vs TSV St. Johann
Austria - Regionalliga - West, West - 28
Pinzgau Saalfelden vs Rothis
Austria - Regionalliga - West, West - 28
SVG Reichenau vs Hohenems
Austria - Regionalliga - West, West - 28
Wolfurt vs Austria Salzburg
Austria - Regionalliga - West, West - 28
Rheindorf Altach II vs Bischofshofen
Austria - Regionalliga - West, West - 28
Silz / Motz vs Kufstein
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 28
Lendorf vs KAC
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 28
SC Landskron vs Ferlach
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 28
Kraig vs Kottmannsdorf
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 28
Wolfsberg vs Spittal
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 28
SAK Klagenfurt vs Treibach
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 28
Velden vs Volkermarkt
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 28
Donau Klagenfurt vs Austria Klagenfurt II
Austria - Landesliga - Karnten, Karnten - 28
Bleiburg vs St. Jakob Rosental
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 28
Golling vs Kuchl
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 28
Siezenheim vs Burmoos
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 28
Bramberg vs Anif
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 28
Union Henndorf vs Thalgau
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 28
Grodig vs Eugendorf
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 24
Lochau vs Rotenberg
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 24
Alberschwende vs Austria Lustenau II
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 24
Andelsbuch vs Hochst
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 24
Hard vs Gofis
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 24
Lustenau vs FC Egg
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 24
Horbranz vs Lauterach
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga, Vorarlberg - 24
Admira Dornbirn vs Nenzing
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 7
JaPS II vs PEPO
Finland - Kakkonen - Lohko A, Group A - 8
Reipas vs Atlantis II
USA - USL Championship, Regular Season - 14
Louisville City vs Detroit City
USA - USL Championship, Regular Season - 14
Monterey Bay vs Charleston Battery
USA - USL League Two, Southern Conference - 5
Weston vs Miami AC
USA - USL League Two, Central Conference - 4
Dayton Dutch Lions vs Kings Hammer
USA - USL League Two, Central Conference - 4
Toledo Villa vs Buffalo
USA - USL League Two, Eastern Conference - 6
Lehigh Valley United vs West Chester United II
USA - USL League Two, Eastern Conference - 6
Reading United vs Lone Star II
USA - USL League Two, Eastern Conference - 6
Real Central New Jersey vs Ocean City Nor'easters
USA - USL League Two, Eastern Conference - 6
Blackwatch Rush vs AC Connecticut
USA - USL League Two, Eastern Conference - 7
Boston Bolts vs Seacoast United Phantoms
USA - USL League Two, Eastern Conference - 7
North Carolina Fusion vs North Carolina II
USA - USL League Two, Eastern Conference - 7
Cedar Stars Rush vs Hudson Valley Hammers
USA - USL League Two, Eastern Conference - 7
Staten Island Athletic vs Ironbound
USA - USL League Two, Southern Conference - 5
Nona vs Brevard
USA - USL League Two, Southern Conference - 5
Brooke House vs The Villages
USA - USL League Two, Central Conference - 4
Midwest United vs Kalamazoo FC
USA - USL League Two, Eastern Conference - 7
Charlotte Independence 2 vs SC United Bantams
USA - USL League Two, Eastern Conference - 7
FC Motown II vs Morris Elite
USA - USL League Two, Central Conference - 5
Minneapolis City vs RKC
USA - USL League Two, Central Conference - 5
Chicago City vs Chicago Dutch Lions
USA - USL League Two, Eastern Conference - 7
Manhattan vs Westchester Flames
USA - USL League Two, Southern Conference - 4
Tampa Bay United vs Sarasota Paradise
USA - USL League Two, Central Conference - 5
Peoria vs Sueno
USA - USL League Two, Western Conference - 5
Oly Town vs Ballard
USA - USL League Two, Western Conference - 5
United PDX vs Lane United
USA - USL League Two, Western Conference - 5
Seahorses vs AMSG
USA - USL League Two, Western Conference - 5
Academica vs Davis Legacy
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 13
Paide II vs Viimsi
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 13
JK Tabasalu vs Tartu Welco
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 13
Flora II vs Laagri
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 13
Tallinna Kalev II vs FCI Levadia II
Estonia - Esiliiga A, Regular Season - 13
FC Tallinn vs Elva
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 27
Ethiopia Nigd Bank vs Bahardar
Ethiopia - Premier League, Regular Season - 27
Wolkite Ketema vs Ethiopia Bunna
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 33
Naft Al-Janoob vs Al Quwa Al Jawiya
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 33
Al Zawra'a vs Karbala
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 33
Zakho vs Al Shorta
Belarus - Reserve League, Regular Season - 11
Neman Grodno Res. vs Dinamo Brest Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 11
BATE Res. vs Slutsk Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 11
Dinamo Minsk Res. vs Arsenal Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 11
Smorgon Res. vs Slavia Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 11
Minsk Res. vs Shakhtyor Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 11
Naftan Res. vs Isloch Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 11
Gomel Res. vs Vitebsk Res.
Belarus - Reserve League, Regular Season - 11
Torpedo Zhodino Res. vs Dnepr Mogilev Res.
Sweden - Division 2 - Norra Gotaland, Norra Gotaland - 10
Gauthiod vs Grebbestad
Sweden - Division 2 - Vastra Gotaland, Vastra Gotaland - 10
Varbergs GIF vs Vastra Frolunda
Norway - 3. Division - Girone 2, Group 2 - 9
Madla vs Brodd
Congo - Ligue 1, Regular Season - 26
JS Talangai vs Kondzo
Congo - Ligue 1, Regular Season - 26
Inter Club vs Otoho d'Oyo
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 17
Mjallby AIF vs BK Hacken
South-Korea - K League 1, Regular Season - 15
Incheon United vs Ulsan Hyundai FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 15
Daejeon Citizen vs Jeju United FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 15
Suwon City FC vs Daegu FC
South-Korea - K League 1, Regular Season - 15
Gangwon FC vs Jeonbuk Motors
Japan - J1 League, Regular Season - 9
Yokohama F. Marinos vs Kashiwa Reysol
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Argentinos JRS vs Nacional Asuncion
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Corinthians vs Racing Montevideo
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Coquimbo Unido vs RB Bragantino
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Racing Club vs Sportivo Luqueno
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Internacional vs Belgrano Cordoba
World - CONMEBOL Sudamericana, Group Stage - 6
Delfin SC vs Real Tomayapo
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Junior vs Botafogo
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
LDU de Quito vs Universitario
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Atletico-MG vs Caracas FC
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Penarol vs Rosario Central
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Bolivar vs Palestino
World - CONMEBOL Libertadores, Group Stage - 6
Flamengo vs Millonarios
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 13
Tallinna Kalev vs Flora Tallinn
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 13
Paide vs FC Levadia Tallinn
Georgia - Erovnuli Liga, Regular Season - 18
Dila vs Kolkheti Poti
Georgia - Erovnuli Liga, Regular Season - 18
Torpedo Kutaisi vs Telavi
Georgia - Erovnuli Liga, Regular Season - 18
Dinamo Tbilisi vs Gagra
Georgia - Erovnuli Liga, Regular Season - 18
Samtredia vs Dinamo Batumi
Georgia - Erovnuli Liga, Regular Season - 18
Saburtalo vs Samgurali
Latvia - Virsliga, Regular Season - 16
FK Liepaja vs Grobina
Latvia - Virsliga, Regular Season - 16
Metta / LU vs Rigas FS
Latvia - Virsliga, Regular Season - 16
Riga vs Tukums
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 12
UT Cotopaxi vs San Antonio
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 12
Chacaritas vs Cuniburo
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 12
9 de Octubre vs Gualaceo SC
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 12
Vargas Torres vs Manta FC
Ecuador - Liga Pro Serie B, Regular Season - 12
Leones del Norte vs Guayaquil City FC
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 5
Cooper vs Atenas
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 5
Plaza Colonia vs Uruguay Montevideo
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 5
Oriental vs La Luz
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 5
Cerrito vs SUD America
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 5
Tacuarembo vs Rentistas
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 5
Juventud vs Colon
Uruguay - Segunda Division, 2nd Phase - 5
Atletico Torque vs Albion FC
Tanzania - Ligi kuu Bara, Regular Season - 30
Simba vs JKT Tanzania
Tanzania - Ligi kuu Bara, Regular Season - 30
Coastal Union vs KMC
Tanzania - Ligi kuu Bara, Regular Season - 30
Mashujaa vs Dodoma Jiji
Tanzania - Ligi kuu Bara, Regular Season - 30
Ihefu vs Mtibwa Sugar
Tanzania - Ligi kuu Bara, Regular Season - 30
Young Africans vs Tanzania Prisons
Tanzania - Ligi kuu Bara, Regular Season - 30
Namungo vs Kitayosce
Tanzania - Ligi kuu Bara, Regular Season - 30
Geita Gold vs Azam
Tanzania - Ligi kuu Bara, Regular Season - 30
Singida Big Stars vs Kagera Sugar
Bangladesh - Premier League, Regular Season - 18
Rahmatgonj MFS vs Sheikh Jamal
Bangladesh - Premier League, Regular Season - 18
Abahani vs Mohammedan Dhaka
Bangladesh - Premier League, Regular Season - 18
Bangladesh Police vs Brothers Union
Bangladesh - Premier League, Regular Season - 18
Fortis vs Abahani Chittagong
Bangladesh - Premier League, Regular Season - 18
Sheikh Russel vs Bashundhara Kings
Austria - Landesliga - Burgenland, Burgenland - 29
Bad Sauerbrunn vs Klingenbach
Austria - Landesliga - Niederosterreich, Niederosterreich - 28
Langenrohr vs Retz
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 28
Adnet vs Strasswalchen
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 28
Puch vs Seekirchen
Austria - Landesliga - Salzburg, Salzburg - 28
Salzburger AK vs UFC Hallein
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 10
EBK vs Tampere United
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 10
SexyPoxyt vs TPV
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 10
Inter Turku II vs I-Kissat
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 10
Ilves II vs P-Iirot
Finland - Kakkonen - Lohko B, Group B - 10
Honka vs HJS Akatemia
USA - USL League Two, Southern Conference - 4
Athens United vs Asheville City
USA - USL League Two, Eastern Conference - 6
Vermont Green vs Black Rock
USA - USL League Two, Eastern Conference - 6
Wake vs Charlotte Eagles
USA - USL League Two, Central Conference - 4
Lansing City vs Union Macomb
USA - USL League Two, Eastern Conference - 6
Christos vs Virginia Beach United
USA - USL League Two, Eastern Conference - 6
Evergreen vs Lionsbridge
USA - USL League Two, Southern Conference - 4
Swan City vs Pinellas County
USA - USL League Two, Southern Conference - 4
Birmingham Legion II vs Dothan United
USA - USL League Two, Western Conference - 5
Marin vs Almaden
USA - USL League Two, Southern Conference - 4
Tennessee vs East Atlanta
Angola - Girabola, Regular Season - 29
Uniao de Malanje vs 1degree de Agosto
Angola - Girabola, Regular Season - 29
Sao Salvador vs Santa Rita
Angola - Girabola, Regular Season - 29
Sagrada Esperanca vs Onze Bravos
Angola - Girabola, Regular Season - 29
Petro de Luanda vs Wiliete
Angola - Girabola, Regular Season - 29
Recreativo do Libolo vs Kabuscorp
Angola - Girabola, Regular Season - 29
CD Lunda-Sul vs Desportivo Huila
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 11
Passo Fundo vs Gaucho
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 11
Brasil Farroupilha vs Gloria
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 11
Uniao RS vs Esportivo
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 11
Cruzeiro RS vs Veranopolis
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 11
Futebol Com Vida vs Inter Santa Maria
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 11
Lajeadense vs Sao Gabriel
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 11
Aimore vs Pelotas
Brazil - Gaucho - 2, 1st Phase - 11
Monsoon vs Bage
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 32
Newroz vs Naft Maysan
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3, Group 3 - 28
Goldau vs Emmen
Italy - Coppa Italia Serie D, Final
Gavorrano vs Trapani 1905
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
Barracas Central Res. vs Instituto Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
Argentinos Juniors Res. vs Deportivo Riestra Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
Atletico Tucuman Res. vs Banfield Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
Independiente Riva. Res. vs Belgrano Cordoba Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
River Plate Res. vs Rosario Central Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
San Lorenzo Res. vs Gimnasia La Plata Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
Racing Club Res. vs Velez Sarsfield Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
Godoy Cruz Res. vs Sarmiento Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
Defensa y Justicia Res. vs Platense Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
Lanus Res. vs Central Cordoba SdE Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
Talleres Cordoba Res. vs Union Santa Fe Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
Newell's Old Boys Res. vs Boca Juniors Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
Estudiantes La Plata Res vs Huracan Res.
Argentina - Reserve League, 1st Phase - 14
Tigre Res. vs Independiente Res.
New-Zealand - National League - Central, Central League - 15
Wellington Phoenix II vs Waterside Karori
Russia - Second League A - Spring Season Gold, Spring Season Gold - 3
Chelyabinsk vs Krasnodar 2
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 17
Malmo FF vs IF elfsborg
South-Korea - K League 1, Regular Season - 15
Gwangju FC vs Pohang Steelers
South-Korea - K League 1, Regular Season - 15
Gimcheon Sangmu FC vs FC Seoul
Sweden - Superettan, Regular Season - 10
Degerfors IF vs Varbergs BoIS FC
Norway - 1. Division, Regular Season - 10
Start vs Sogndal
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 13
Kuressaare vs Vaprus
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 13
Kalju Nomme vs Nomme United
Latvia - Virsliga, Regular Season - 16
Valmiera / BSS vs FS Jelgava
Latvia - Virsliga, Regular Season - 16
BFC Daugavpils vs Auda
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 20
Tacuary vs Cerro Porteno
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 20
Nacional Asuncion vs SOL DE America
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 20
Sportivo Ameliano vs Libertad Asuncion
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 20
General Caballero vs 2 de Mayo
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 20
Olimpia vs Sportivo Trinidense
Paraguay - Division Profesional - Apertura, Apertura - 20
Club Guarani vs Sportivo Luqueno
Finland - Ykkonen, Regular Season - 9
SJK Akatemia vs MP
USA - USL League Two, Western Conference - 4
Ventura County Fusion vs Coachella
Chile - Primera B, Regular Season - 14
Barnechea vs Universidad de Concepcion
Chile - Primera B, Regular Season - 14
San Marcos de Arica vs San Luis
Saudi-Arabia - Division 1, Regular Season - 34
Al Qaisoma vs Hajer
Saudi-Arabia - Division 1, Regular Season - 34
Al Kholood vs Al-Adalah
Saudi-Arabia - Division 1, Regular Season - 34
Ohod vs Al Taraji
Saudi-Arabia - Division 1, Regular Season - 34
Al-Ain vs Al Najma
Saudi-Arabia - Division 1, Regular Season - 34
Al Jabalain vs Al Baten
Saudi-Arabia - Division 1, Regular Season - 34
Al Jandal vs Jeddah Club
Saudi-Arabia - Division 1, Regular Season - 34
Al Arabi SC vs Al Bukayriyah
Saudi-Arabia - Division 1, Regular Season - 34
Al-Faisaly FC vs Al Orubah
Saudi-Arabia - Division 1, Regular Season - 34
Al-Qadisiyah FC vs Al Safa
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 15
Sioni vs Gareji
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 15
Kolkheti Khobi vs Aragvi Dusheti
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 15
Shturmi vs Spaeri
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 15
Rustavi vs Lokomotivi Tbilisi
Georgia - Erovnuli Liga 2, Regular Season - 15
Dinamo Tbilisi II vs WIT Georgia
Kuwait - Premier League, Championship Round - 10
Al Kuwait vs Al Arabi
Kuwait - Premier League, Championship Round - 10
Al Nasar vs Al Qadsia
Kuwait - Premier League, Championship Round - 10
Al Fahaheel vs Al Salmiyah
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 32
Baghdad vs Erbil
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 32
Al Hudod vs Al Talaba
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 32
Al Kahrabaa vs Al Minaa Basra
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 32
Naft Al-Wasat vs Al Karkh
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 9
Flamengo U20 vs Atletico GO U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 9
Santos U20 vs Atletico Mineiro U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 9
Corinthians U20 vs RB Bragantino U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 9
Cuiaba U20 vs Internacional U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 9
Goias U20 vs Ceara U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 9
Palmeiras U20 vs America Mineiro U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 9
Bahia U20 vs Sao Paulo U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 9
Gremio U20 vs Athletico PR U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 9
Fortaleza U20 vs Fluminense U20
Brazil - CBF Brasileiro U20, 1st Phase - 9
Cruzeiro U20 vs Botafogo U20
Norway - 3. Division - Girone 1, Group 1 - 8
Bjarg vs Asane II
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 8
Asker vs Skeid II
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 8
Frigg vs Mjondalen II
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 8
Trygg/Lade vs Stabak II
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 11
IFK Norrkoping vs IFK Varnamo
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 11
AIK stockholm vs IFK Goteborg
South-Korea - K League 2, Regular Season - 15
Bucheon FC 1995 vs Asan Mugunghwa
South-Korea - K League 2, Regular Season - 15
Ansan Greeners vs Busan I Park
Sweden - Superettan, Regular Season - 10
trelleborgs FF vs GIF Sundsvall
Sweden - Superettan, Regular Season - 10
Utsikten vs IK brage
Sweden - Superettan, Regular Season - 10
Sandviken vs Orgryte IS
Saudi-Arabia - Pro League, Regular Season - 34
Al Taawon vs Al-Ettifaq
Saudi-Arabia - Pro League, Regular Season - 34
Al-Hazm vs Abha
Saudi-Arabia - Pro League, Regular Season - 34
Al-Nassr vs Al-Ittihad FC
Saudi-Arabia - Pro League, Regular Season - 34
Al Shabab vs Al-Fateh
Saudi-Arabia - Pro League, Regular Season - 34
Al Taee vs Al Akhdoud
Saudi-Arabia - Pro League, Regular Season - 34
Al Khaleej Saihat vs Al Riyadh
Saudi-Arabia - Pro League, Regular Season - 34
Damac vs Al-Raed
Saudi-Arabia - Pro League, Regular Season - 34
Al Wehda Club vs Al-Hilal Saudi FC
Saudi-Arabia - Pro League, Regular Season - 34
Al-Ahli Jeddah vs Al-Fayha
Norway - 1. Division, Regular Season - 10
Sandnes ULF vs Kongsvinger
Norway - 1. Division, Regular Season - 10
Stabaek vs Egersund
Norway - 1. Division, Regular Season - 10
Bryne vs Ranheim
Norway - 1. Division, Regular Season - 10
Mjondalen vs Moss
Norway - 1. Division, Regular Season - 10
Raufoss vs Lyn
Norway - 1. Division, Regular Season - 10
Aalesund vs Asane
Estonia - Meistriliiga, Regular Season - 13
Tammeka vs Trans Narva
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 8
FC Lahti vs SJK
Finland - Veikkausliiga, Regular Season - 8
vaasa PS vs Inter Turku
Egypt - Premier League, Regular Season - 25
Pyramids FC vs El Gouna FC
Egypt - Premier League, Regular Season - 25
Al Ittihad vs Zamalek SC
Egypt - Premier League, Regular Season - 25
Al Ahly vs Masr
Uzbekistan - Super League, Regular Season - 9
Lokomotiv vs Surkhon
Iceland - Urvalsdeild, Regular Season - 8
Fylkir vs HK Kopavogur
Lithuania - 1 Lyga, Regular Season - 11
Panevezys II vs FA Siauliai II
Chile - Primera Division, Regular Season - 14
Universidad de Chile vs Nublense
Finland - Ykkonen, Regular Season - 9
Kooteepee vs KaPa
Finland - Ykkonen, Regular Season - 9
PK-35 vs SalPa
USA - USL League Two, Western Conference - 4
Oly Town vs Lane United
USA - USL League Two, Western Conference - 4
West Seattle Junction vs United PDX
USA - USL League Two, Central Conference - 4
River Light vs St. Charles
USA - USL League Two, Eastern Conference - 6
Lionsbridge vs Charlottesville Blues
USA - USL League Two, Southern Conference - 4
Florida Elite vs Brevard
USA - USL League Two, Western Conference - 4
Capital vs Tacoma Stars
USA - USL League Two, Southern Conference - 4
Houston Sur vs Brazos Valley
USA - USL League Two, Southern Conference - 4
AHFC Royals vs Houston FC
Chile - Primera B, Regular Season - 14
Deportes Santa Cruz vs Deportes Limache
Chile - Primera B, Regular Season - 14
Curico Unido vs Santiago Morning
Canada - Canadian Premier League, Regular Season - 3
Cavalry FC vs Valour
USA - NISA, Regular Season - 4
Irvine Zeta vs Capo
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 32
Duhok vs Naft Al-Janoob
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 32
Karbala vs Al Najaf
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 32
Al Quwa Al Jawiya vs Al Zawra'a
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 32
Zakho vs Naft
Iraq - Iraqi League, Regular Season - 32
Al Shorta vs Al-Qasim
Sweden - Division 2 - Ostra Gotaland, Sodra Gotaland - 9
Balkan vs IFK Trelleborg
Brazil - Paranaense - 2, 1st Phase - 4
Rio Branco PR vs AA Iguacu
Chile - Segunda Division, Regular Season - 13
Real San Joaquin vs Provincial Osorno
Chile - Segunda Division, Regular Season - 13
D. Melipilla vs Lautaro de Buin
Norway - 3. Division - Girone 3, Group 3 - 8
Sarpsborg 08 II vs KFUM II
Norway - 3. Division - Girone 4, Group 4 - 8
Melhus vs Rosenborg II
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 8
Kristiansund II vs Hodd II
Norway - 3. Division - Girone 5, Group 5 - 8
Bjorkelangen vs Molde II
Norway - 3. Division - Girone 6, Group 6 - 8
Mjolner vs Harstad
Australia - Victoria NPL 2, Regular Season - 15
Melbourne Victory II vs Preston Lions
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 14
New York RB II vs Bethlehem Steel
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 14
Orlando City II vs Huntsville City
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 14
FC Cincinnati II vs Fort Lauderdale CF
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 14
Houston Dynamo FC II vs Tacoma Defiance
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 14
St. Louis City II vs San Jose Earthquakes II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 14
Whitecaps II vs LA Galaxy II
USA - MLS Next Pro, Regular Season - 14
Colorado Rapids II vs Minnesota United II
Spain - La Liga, Regular Season - 38
Almeria vs Cadiz
Spain - La Liga, Regular Season - 38
Celta Vigo vs Valencia
Spain - La Liga, Regular Season - 38
Getafe vs Mallorca
Spain - La Liga, Regular Season - 38
Girona vs Granada CF
Spain - La Liga, Regular Season - 38
Osasuna vs Villarreal
Spain - La Liga, Regular Season - 38
Rayo Vallecano vs Athletic Club
Spain - La Liga, Regular Season - 38
Real Sociedad vs Atletico Madrid
Spain - La Liga, Regular Season - 38
Sevilla vs Barcelona
Spain - La Liga, Regular Season - 38
Real Madrid vs Real Betis
Spain - La Liga, Regular Season - 38
Las Palmas vs Alaves
Italy - Serie A, Regular Season - 38
Atalanta vs Torino
Italy - Serie A, Regular Season - 38
Cagliari vs Fiorentina
Italy - Serie A, Regular Season - 38
Empoli vs AS Roma
Italy - Serie A, Regular Season - 38
Frosinone vs Udinese
Italy - Serie A, Regular Season - 38
Genoa vs Bologna
Italy - Serie A, Regular Season - 38
Verona vs Inter
Italy - Serie A, Regular Season - 38
Juventus vs Monza
Italy - Serie A, Regular Season - 38
Lazio vs Sassuolo
Italy - Serie A, Regular Season - 38
AC Milan vs Salernitana
Italy - Serie A, Regular Season - 38
Napoli vs Lecce
Turkey - Super Lig, Regular Season - 38
Sivasspor vs Kayserispor
Turkey - Super Lig, Regular Season - 38
Fenerbahce vs Istanbulspor
Turkey - Super Lig, Regular Season - 38
Konyaspor vs Galatasaray
Turkey - Super Lig, Regular Season - 38
Fatih Karagumruk vs Samsunspor
Turkey - Super Lig, Regular Season - 38
Pendikspor vs Gazisehir Gaziantep
Turkey - Super Lig, Regular Season - 38
Adana Demirspor vs Istanbul Basaksehir
Turkey - Super Lig, Regular Season - 38
Alanyaspor vs Antalyaspor
Turkey - Super Lig, Regular Season - 38
Kasimpasa vs Besiktas
Turkey - Super Lig, Regular Season - 38
Trabzonspor vs Ankaragucu
Turkey - Super Lig, Regular Season - 38
Hatayspor vs Rizespor
Belgium - Jupiler Pro League, Championship Round - 10
Union St. Gilloise vs Genk
Belgium - Jupiler Pro League, Championship Round - 10
Antwerp vs Anderlecht
Belgium - Jupiler Pro League, Championship Round - 10
Club Brugge KV vs Cercle Brugge
Spain - Segunda Division, Regular Season - 41
Albacete vs Mirandes
Spain - Segunda Division, Regular Season - 41
Amorebieta vs Espanyol
Spain - Segunda Division, Regular Season - 41
Burgos vs Tenerife
Spain - Segunda Division, Regular Season - 41
FC Cartagena vs Huesca
Spain - Segunda Division, Regular Season - 41
Elche vs Eldense
Spain - Segunda Division, Regular Season - 41
Racing Ferrol vs Leganes
Spain - Segunda Division, Regular Season - 41
Racing Santander vs Zaragoza
Spain - Segunda Division, Regular Season - 41
Levante vs Alcorcon
Spain - Segunda Division, Regular Season - 41
Oviedo vs FC Andorra
Spain - Segunda Division, Regular Season - 41
Sporting Gijon vs Eibar
Spain - Segunda Division, Regular Season - 41
Valladolid vs Villarreal II
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 11
Hammarby FF vs Sirius
Sweden - Allsvenskan, Regular Season - 11
Vasteras SK FK vs IF Brommapojkarna
South-Korea - K League 1, Regular Season - 14
Daegu F